Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Slm kızlar. Bana da yardımcı olur musunuz ..
Transferin 10.günü 0.01 10mayıs
Transferin 23.günü 450. 23mayıs
Transferin 27.günü 1350. 27mayıs

Kese göründü ama ümitli konuşmuyor doktor.. Boş gebelikten şüpheleniyor:KK43: iğne kullanıyorum haftada iki.

Mrb kızlar aranıza yeni katıldım ilk sorum su transfer oldugumuz gün sayılıyor mu eger sayılıyorsa 8 . Gün beta hsg 42. 60 cıktı sayılmıyorsa 7. Gün degerim sizce durum nedir

Burda degerleri 7lerle 17lerle baslayip saglikli gebelik yasayan arkadaslar vardi.hatta biri tek yumurta ikizi idi.bana da umut oldu:))
Merhaba 2.bebeğine mi hamilesin
12.gun degerim 16.2 cikti,dusuk diye uzuldum.doktor dusuk ihtimali olabilir ama kontrole devam dedi..
13.gun:26
15.gun:65.5
17.gun:166 ultrasonla baktilar,acil bir durum yok dedi.artislar %150,guzel.usg ile henuz gorunmuyor ancak haftaya dediler.
Hem mutluyum,hemde cok korkuyorum...
Merhaba 2.çocuğunuza mi hamilesiniz acaba.burda değerleri düşük olan gebeliğiniz devam etti mi?bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum.

Cok teşekkür ederim darısı isteyen herkezin başına ultrasonda ne zaman görebilirim sizce cok mu beklemem lazım

Şu an muayene için geldim inanılmaz heyecanlıyım kaç haftalık kese görülecek mi haftasındaysa eğer kalp atışı duyulacak mı kalbim yerinden çıkacak beklerken olumsuz düşünüyorum elimde değil : ( nolur dua edin de olumsuz bir durumla karşılaşmayayım

Merhaba 2.bebeğine mi hamilesin

Merhaba 2.çocuğunuza mi hamilesiniz acaba.burda değerleri düşük olan gebeliğiniz devam etti mi?bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum.
Merhaba,Evet 2. Cocuguma hamileyim:) alinti yaptigin yazimdaki gebeligim malesef bos gebelik imis ve 8.haftada kurtaj yapildi..sonrasinda ilk gebeligimi yasadim...iyi dileklerinize tesekkurler...

Merhaba arkadaslar, değerlerim 10. gün 108 13. Gün 763 oldu, kısmet olursa cuma günü keseyi görmeye gidicez ama benim pek bir belirtim yok çok korkuyorum günler geçmek bilmiyor, sizde durumlar nasıldı? lütfen dua edin.

Merhaba bende sadece memelerde ağrı var. 14 mayısta transferim yapıldı. Bugün keseyi gördük 5haftalık gebeyim 10 gün sonra tekrar gideceğim muayeneye green80 green80

6haftalıkken görülüyor.canım mesela ben ilk kanı 23 mayısta verdim bugun doktor 10gün sonra usgye cagırdı 6+5e denk geliyor

Merhaba arkadaslar, değerlerim 10. gün 108 13. Gün 763 oldu, kısmet olursa cuma günü keseyi görmeye gidicez ama benim pek bir belirtim yok çok korkuyorum günler geçmek bilmiyor, sizde durumlar nasıldı? lütfen dua edin.
İnşallah görürsünüz Rabbim nasip etsin

Transferin 8.günü 122.3 10.günü 344.7 sonra hiç baktırmadım. Doktoruma tekrar sordum 5haftaya yakın gebelik dedi. ALLAHIM inşallah kalp atışını da duyarım. Çok zor süreçlerden geçtik

İnşallah cnm, gerçekten zaman geçmek bilmiyor, test de sadece pozitifi almak yetmiyormuş gerçekten.
inşallah bende keseyi görür ardından da kalp atışını duyarım.

X