Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

12.gun degerim 89.4. 14.gün degerim 149.34 cuma günü tekrar kan verecegim sizce deger 2 katı artmadıgı için olumsuz duruyor mu?
Kızlar 5.gun embriyosu 13. Gun tahlil sonucu beta hcg 186 cıktı dun test günümde 15.gunumde yaptığım testte 192 cıktı cok artış yok cok tedirgınım ne yapacağımı bilemıyorum dua edin kızlar

Allah sağlıklısını,hayırlısını versin. Doktorum olumlu pozitif düşünmek çok önemli diyor lütfen siz de olumsuz düşünceler aklınıza geldiğinde başka şeyler düşünmeye çalışın inşallah bebeğiniz size sımsıkı tutunur. Allah yardımcınız olsun.

Amin canım inşallah sımsıkı tutunur sağlıklı gelişmeleri olur ...

kizlar bu deger bunyeye gore artiyormus o yuzden olumsuz olmayin herkesin degeri birden 2 katina cikmiyor dusuk olup daha sonra yukselen cok kisi var. stres sikinti yapmayin.

kizlar bu deger bunyeye gore artiyormus o yuzden olumsuz olmayin herkesin degeri birden 2 katina cikmiyor dusuk olup daha sonra yukselen cok kisi var. stres sikinti yapmayin.
Moral için çok teşekkürler benim yarın artış belli olacak inş güzel haberler yazarım sizlere

benimde bu gun 13. gun deger 947 cikti baska bir igne verdiler haftada 1 olcakmisim artik suzgece dondum cok sıkıntili bir surec hayirlisiyla bi olsaydi baska bi duam yok simdilik.

Bugün 12. Gün değerim 970 cıktı. 9. Gün değerim 301 Di. Sanırım bu artış bünyeye göre değişiyor . Nette yazılanlara bakılırsa çok fazla benimde. Allahım hayırla sonuçlandırsın hepimizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…