Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Yükselir içini ferah tut. Ben de jeli koyarken kan görmüştüm adet günüm diye üzülmüştüm. Sonuç pozitif çıktı.

Çok şükür yavrumun kesesini gördüm. 2 hafta sonra inşallah kalp atışını duyucaz. Rabbim herkese nasip etsin

slm kizlar bende yeniyim. transferimin 9. gunu ama kasiklarimda ve belimde adet sancisi gibi sancilarim var. carsamba tahlil gunum banada dua edin lutfen. bu 4. denememi ilkinden bir kizim var ama gerisi gelmiyor.

Arkadaşlar iyi aksamlar benim de 3.gun dondurulmus transferiydi 11.gün 154 çıktı Rabbim saglikla hayirla kucagimiza aldigimiz gunu de nasip eder inşaallah

selam kizlar. araniza yeni katildim.bu benim ilk tup bebek denemem.bu gün transferimin 9.gunu. 7. gun yaptigim idrar testinde pozitif cikinca dayanamayip hastaneye kostum ve kan testi yaptirdim sonuc 123,89 cikmisti. bu gun tekrar test yaptirdim 347.08 cikti. 2 embriyo transfer etmisti doktorum. bu gun hafif kahverengi bir leke geldi ve acikcasi panikledim doktor randevuma daha 5 gun var umarim bir sey olmamistir diye dua ediyorum. haliyle ilk olunca hem tecrubesiz oluyorsunuz ve korku oluyor icinizde umarim beni birakip gitmezler

Canım benim de ilk ama kahverengi leke jelden de olabiliyormus sen yine de arayıp sorsaydın doktoru belki progestan verirdi.

selam arkadaşlar istanbulda oturan arkadaşlar için bir duyurum olacak.istanbul bahçelievler medikalpark hastanesinde bulunan dr serdar koç la tüpbebek seminerimiz olacak katılımcılar ücretsiz muayene kazanacak ve katılan kişiler arasında çekiliş olacak ilaçlar hastaya ait olmak üzere kazanan kişilere tüpbebek yapılacak.ne kadar çok katılım olursa o kadar çok çekiliş hakkı olacak semineri ramazan ayından sonra bahçelievler necip fazıl kısakürek kültür evinde gerçekleştiricez lütfen gelmek isteyenler bana özelden isim ve cep telefonu numarası yazsınlar seminer öncesi arayıp haber vericem

Canım benim de ilk ama kahverengi leke jelden de olabiliyormus sen yine de arayıp sorsaydın doktoru belki progestan verirdi.
progestan hem igne hem fitil kullaniyorum ayrica östrojen takviyesi aliyorum. bazen kasigimda korkunc agri oluyor korkuyorum bir sey oldu diye. aradim kahverengi leke normal dedi eger pembelesir veya kirmiziya donerse arayin dediler.

progestan hem igne hem fitil kullaniyorum ayrica östrojen takviyesi aliyorum. bazen kasigimda korkunc agri oluyor korkuyorum bir sey oldu diye. aradim kahverengi leke normal dedi eger pembelesir veya kirmiziya donerse arayin dediler.
Canım endişe etme hayırlı haberlerini aliriz inşaallah.. ben de vuruluyorum progestan mahvoldum artik beze oldu hep igne yerlerim

Canım endişe etme hayırlı haberlerini aliriz inşaallah.. ben de vuruluyorum progestan mahvoldum artik beze oldu hep igne yerlerim

bendede ayni sorun var cnm ins hepimizin hayirli haberlerini aliriz rabbim hakkimizda hayirlisi neyse onu versin ins. senin kac gun oldu transfer olali.

Merhaba,
6.gün 44.12
7.gün 76
9.gün 184
14.gün 1049
18.gün 3566
Bu kadar sık yaptırmamın nedeni daha önce ki diş gebeliğim ve bu transferde siddetli karın ağrıları.Bugun keselerimi gordum :)) biri gelişmeyebilir dedi kısmet arttık sukrediyorum.Darısı tum anne olmak isteyenlere...

kizlar bu gun 11. gun bthcg degerim 661 cumartesi kontrolum var ins hayirli haberleri alirim.Rabbim herkesin gonlune gore versin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…