Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Allah razı olsun. 5.gün embriyosuydu iki tane transferi edildi. Dua ediyorum devamı gelsin ve sağlıklı olsun diye çok korkuyorum dış gebelik ve düşük geçmişim var çünkü sizin?

Maşallah ALLAH kucağına almayıda nasip etsin inş

tesekkur ederim gipsyy ins saglikla kucagima alirim hakkımizda hayirli olsun.. sanada hayirli olsun nunuq. ins sende kavusursun bebislerine benim ilk denemem. dusuk yada dis gebelik olmadi kendiliginden olmadi 7 senedir.

tesekkur ederim gipsyy ins saglikla kucagima alirim hakkımizda hayirli olsun.. sanada hayirli olsun nunuq. ins sende kavusursun bebislerine benim ilk denemem. dusuk yada dis gebelik olmadi kendiliginden olmadi 7 senedir.
Amiiiiin Allah razı olsun inşallah hepimiz kavuşuruz. Rabbim isteyen herkese hayırlısiyla nasip etsin hep ettiğim duamdir.Rabbim kabul etsin

amin ins banada 2 tane 5. gun embriyosu koyuldu ayin 14 unde. cumrtesi doktora gidicem bakalim ne dicek.
Aynı şekilde benimde 9 mayısta yumurtalar toplandı 12 tane. 5.gün embriyosu 14'ünde cumartesi günü saat 11.30'da iki tane transferi edildi. Bu pazar dr kan testi istedi 122.3 çıktı. Dün yaptırdım 344.7 çıktı dr maşallah dedi haftaya salı günu ultrason için gel dedi kaç haftalık dedim ultrasonda görcez dedi sen de anlatır misindetayli

Allah razı olsun. 5.gün embriyosuydu iki tane transferi edildi. Dua ediyorum devamı gelsin ve sağlıklı olsun diye çok korkuyorum dış gebelik ve düşük geçmişim var çünkü sizin?

Benimde dis gebelik gecmisim var ben de cok korkmustum ama keselerimi gordum cok mutluyum.Darisi sizin basiniza :)

Benimde dis gebelik gecmisim var ben de cok korkmustum ama keselerimi gordum cok mutluyum.Darisi sizin basiniza :)
Yaa çok şükür çok sevindim. Maşallah yaa darısı evet bana inşallah salı gününü hem heyecanlı hem.korkarak gem ümitli bir şekilde bekliyorum. Rabbim yüzümüzü güldürsun.

Canım benim 2 tane aşılama geçmişim var birisi kimyasaldı.eşimle benim hiçbir rahatsızlığımız yok.transferin 8.günü bugün 2 tane 1.kalite 3.gün embiryosuydu.değeriniz çok güzel inş sorunsuz bir hamilelik diliyorum

Amin inşallah Allah razı olsun. Ben de aşılama yaptırmıştım ama tutmamisti 3 yıldır bize de bir probleminiz yok.dedi doktorlar ama regl günlerimde buyil azalma oldu daha 31 yaşındayım dr gittiğimde yumurta rezervlerinde azalma görülüyor dediği An tüp bebek yaptırmaya karar verdim artık beklemek istemedim çok zor zamanlar geçirdim Rabbim bu kez hayırlısıyla mukafatlandirir inşallah inşallah sizin de yüzünüzü güldürsun Allahım

benimde 25 nisanda basladim tedaviye 9 unda topladilar 14 unde saat 11 e gelirken topladilar 6 embriyom olmustu 4 u 5. gune ulasti 2 sini transfer etti 2 sini dondurdum ne olur ne olmaz diye. ayin 28 inde gel dediler arada cagirmadi ben dayanamadim kendim test yaptirdim 2 ser gun arayla ilkinde 7. gun 123,89 cikti 9. gun 347.08 dunde 11. gundu 661 cikti cumartesi doktora gidicem bakalim ne dicek yazarim soylediklerini

hepimize ins oyle olsun. rabbim hetkesin gonlunden geceni versin. hakkimizda hayirlisi.

Çok güzel değerler maşallah haberdar olalım :)

12.gun degerim 89.4. 14.gün degerim 149.34 cuma günü tekrar kan verecegim sizce deger 2 katı artmadıgı için olumsuz duruyor mu?

Benim ilk gebeligimde de bhcg oranı iki kat artmamisti 162 ydi ilk.öğrendiğimde 5 gün sonra kan verdiğimde 185ti o zaman bile dr üzülme bazı kadınlarda bu deger bir anda yükseliyor demişti. Dua et bol bol bence değerin kötü değil ben kendi durumumdan pay biçerek söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…