Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Evet canım ben kalcadan iğne sini ve vajinal fitil ini kulaniyor um sen
Ben 30 aralıktan yumurta toplamadan beri kullanıyorum progestan 200 günde 3 defa fitil olarak 1 nisanda kontrolde en az 24.haftaya kadar devam dedi doktorum benim öncesinde 2 kimyasal gebeliğim vardı birde her doktorun tedavi şekli ayrı ben şuan hala progestan ve coraspin kullanıyorum iki ilaçta 24.haftaya kadar devam onun dışında ilave olarak vitamin kan ilacı magnezyum ve balık hapı kullanıyorum

Benimde ilk tüp bebek tedavisi de 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymadık şimdi de ankarda başkent hulusi hocada tedaviye başladım 5 gün embriyo su 2 embriyo transfer edildi haftaya pazartesi günü keseye gidecem allah izin verirse dr banda progestan sabah ikindin gece 2 tane vajinal olarak kulaniyor um yumurta topladık tan beri bide ben dediğim gibi progestan kalcadan iğnesi vuruluyorum bide canım estrofem hap kulaniyor um onuda sabah ikindin gece 1 tanede olmak üzere bide gobekten hibor iğne bide neupogen gobekten igne oda her akşam yapıyorum gobekten ıgnelerim mi böyle canım benimkide

Bana hiç iğne vermedi doktorum hapları bile zor yutuyorum zaten iğnelere dayanamazdım :) Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah seninde sağlıcakla devam eder bebeğini alırsın kucağına

Inşallah hepimiz sağlık la kucağımıza almayi nasip etsin allahım zor ama canımda aciyo ama ne yapacan bebeklerimiz için katlaniriz olsun herseye

merhaba kızlar. Bir şer soracaktım
12. gün değerim 143
15.gün 455
19.gün 2881
cıktı. bir hafta sonrası için ultrasona çağırdı. Bu değerle ultrasonda keseyi görebilir miyiz? niye 1 hafta sonrasına gün verdi acaba hemen çıkmaz mıydı? siz hangi değerlerde keseyi görebildiniz????

Ben 4600 küsurken keseyi gördüm 4+5 haftalıktım 5+5 ken dr kalp atımını gördüm

Dr bülent tıraşın hastası olan varmı kızlar? Nasıl? Memnun musunuz? Biraz ilgisiz ve soguk diyorlar?

Arkadaşlar bana 5.gun 2embriyo transfer edildi. Transfer sonrası 10.gun 1175 17. Gun 1364. Ikiye katlanmadi. Bunu yaşayan var mı?

Arkadaşlar bana 5.gun 2embriyo transfer edildi. Transfer sonrası 10.gun 1175 17. Gun 1364. Ikiye katlanmadi. Bunu yaşayan var mı?

kızlar benim 2 tane 5. gün embriyosu transfer edilöişti 8. gün degerim 59 çıktı yarın tekrar edicem yükselir inşallah.

kızlar benim 8. gün 59 10. gün 87 çıktı. tam 48 saat dolmadan ve farklı merkezlerde yaptım. %75 lik bi artış kötü mü sizce yarın tekrar edicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…