Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bayanlar öncelikle transfer günü sayılıyor mu sayılmıyorsa 11.gün beta 70.5 13.gün 93 çıktı ikiye katlanmadi normal mi acaba aklım takıldı bu çarşamba bir daha kan ver dedi doktorum lütfen yardımcı olun ilk tüp bebek ilk hmileligim

Transfer günü sayılmaz hesap yaparken inşallah katlar değerlerin kaç tane embriyo kondu sana belki ondan böyle katlamasız artış olmuş olabilir birde kaçıncı gün embriyosuydu

Selamlar ..bende 8. Gün yaptım 244 çıktı..bugun 10. Gün yine kan verdim 620 olmuş çok şüküür..yarında doktorum çağırdı..sizce kese gözükğr mü yarın

Transfer sonrası 7. gün 62
9. gün 197 olmuş tam 4 haftalıkmış kese 5 haftadamı görünecek.. buarada bence açık pembe leke oldu normalmi

Transfer sonrası 7. gün 62
9. gün 197 olmuş tam 4 haftalıkmış kese 5 haftadamı görünecek.. buarada bence açık pembe leke oldu normalmi
Hayırlısı olur inşallah ben 4+5 te kese görmüştüm 5+5 te de kalp atımını görmüştüm çok şükür
Doktorun ilaç vermedimi progestan falan

Teşekkür ederim. bende akşam çok ama çok hafif açık pembe leke oldu normalmi sizce sonra kahve geldi sabah tuvalet kağıdına

normaldır dert etmeyin yerleşme kanaması. 5.gün embriyosuysada 6.hafta içindede kalp atışlarını duyarsın.

Degerim 11.gün 70
13.gun 93
15.gün 55 olmuş doktor kimyasal gebelik dedi ilaçları bırakıp adet olmayı bekliycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…