Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Yapabilirsin,cukurlara dikkat edin,cok hizligitmeyin,ben transferden sonra 4 saat yattim ciktim ucakla seyahat ettim,sonrada arabayla.

Zaten çok yavaş gideriz canımda korkutuyorlar yol salar eder diye gideceğim yol 4 saat sadece ama böyle şeyler diyorlar
Benim doktorum izin vermiyordu canım 3 gün den sonra izin veriyordu kalacak yeriniz varsa riske atmayın bence bu işler nasip ama biz her şeye sebep arıyoruz sonra en azından için rahat eder

Benim doktorum izin vermiyordu canım 3 gün den sonra izin veriyordu kalacak yeriniz varsa riske atmayın bence bu işler nasip ama biz her şeye sebep arıyoruz sonra en azından için rahat eder
Canim kayinvalidem kaliyom transferi ben burda geçirdim bugün 8 günüm benimde de gebelik olursa gidiyimi diyorum ama bilmiyorum nezaman kadar kalsam ki o zaman

Canim kayinvalidem kaliyom transferi ben burda geçirdim bugün 8 günüm benimde de gebelik olursa gidiyimi diyorum ama bilmiyorum nezaman kadar kalsam ki o zaman
Tehlikeyi anlatmışsın o zaman canım ilk 3 gün izin vermiyordu şehir dışından gelenlere. Ekstra bi durum yoksa yavaş yavaş gidilir yani

Benm 12.gun degerim 2088 cikti..bidaha test yaptir demedi bende sormadim.ama cok aklma takildi.sizce neden istememistir.. Haftaya sali.kese gormeye cagirdi sadece

8 günün olmuş hiçbir şey olmaz inş. yavaş gidin dikkatli gidin yetr bende transferden sonra 2 gün kaldım ankarada ve 3 saat yolla. gittim sonuç Allaha şükür

Benm 12.gun degerim 2088 cikti..bidaha test yaptir demedi bende sormadim.ama cok aklma takildi.sizce neden istememistir.. Haftaya sali.kese gormeye cagirdi sadece
hayırlı olsun değerin güzel 12.güne göre oyuzden tekrar kan vermene gerek yokki direk keseye bakılır

hayırlı olsun değerin güzel 12.güne göre oyuzden tekrar kan vermene gerek yokki direk keseye bakılır

Benide bu hafta cagirdi,sizde mide bulantisi kusma vb sikayetler varmi?

Transfrden sonra ilk ultrasonda kac haftalik ciktiniz.kese gormeye haftaya cagirdi beni kac haftalik olucam ki o zaman

Merhaba, 9. Gün 302 çıkan değer, 12. Gün 902 ye yükseldi şükür. Şimdi 9 gün sonra ultrason için gidicez hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…