Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim 4.tüp bebeğim yapıldı 14.martda transfer oldum 10.gün 27.72 12.gün 55.5 15.gün 77.97 18.gün 193.47 22.gün 941 çıktı baştan düşük sonra yükselme böyle olan ve sonucu güzel olan varmı kafam çok karışık:KK43:

Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim 4.tüp bebeğim yapıldı 14.martda transfer oldum 10.gün 27.72 12.gün 55.5 15.gün 77.97 18.gün 193.47 22.gün 941 çıktı baştan düşük sonra yükselme böyle olan ve sonucu güzel olan varmı kafam çok karışık
Canım benimde 12 mart transfer tarihim 2. gün 3 tane embrio transfer edildi
12. gün 82.5
14. gün 122.3
16. gün 211.4
Doktorm iyi olduğunu söyledi perşembe gününe kese konturolü verdi
Hepimizin hakkında hayırlısı inşallah

Kızlar ben de gebelik çıktı bide yarın gidecem 2 kanimi verecem onada battıktan sonra benim evim kirsehirde ben şimdi ankarda yım kirsehirde 4 saatlik yol yola çıksam olurmu cikmasami lütfen bana yardım edin

Merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim 4.tüp bebeğim yapıldı 14.martda transfer oldum 10.gün 27.72 12.gün 55.5 15.gün 77.97 18.gün 193.47 22.gün 941 çıktı baştan düşük sonra yükselme böyle olan ve sonucu güzel olan varmı kafam çok karışık:KK43:
Hiç canınızı sıkmayın.bende 11.günde 29 ile başlamıştım.iki güne bir test yaptırdım katlanarak artıyor mu diye.herkesin yüksek degerlerini gördükçe tedirgin oluyordum.şuan 18+2 günlük hamileyim.Allahın izniyle sizde güzel haberler alırsınız. Rabbim umutla bekleyen herkesi sevindirsin inşallah

Canim maşallah senin çok iyi cikismis Kaç gün embriyo su bide ikiz mi transfer etti ler
5.gun embriyosu..tek transfer edildi ama bende genetikte ikiz var bilmiuorum.doktor 9 senede 3 hastama boyle denk geldi dedi.tek koyulupta ikiz tutan yani...saligunu gidicem ozaman belli olucak insallah.. Ama bugun saglik ocaginda konustum herkesin yuksek cikabiliyo oyle bakmayin.doktora dedi

5.gun embriyosu..tek transfer edildi ama bende genetikte ikiz var bilmiuorum.doktor 9 senede 3 hastama boyle denk geldi dedi.tek koyulupta ikiz tutan yani...saligunu gidicem ozaman belli olucak insallah.. Ama bugun saglik ocaginda konustum herkesin yuksek cikabiliyo oyle bakmayin.doktora dedi
Hadi inşallah canım hayırlısı olsun sağlık olsun da inşallah benimde 5 günlük embriyosu banda 2 tane embriyo transfer edildi bakalım nasip canım sana bisey soracam bide sana soruyum istedim canım ben şimdi ankarda yım evim kirsehirde 4 saat lik yol ben evime gitmek istiyorum ama yola çıkmanın bi zararı olurmu cikiyimi cikmayim lütfen bide sen yardimci olurmusun

Hadi inşallah canım hayırlısı olsun sağlık olsun da inşallah benimde 5 günlük embriyosu banda 2 tane embriyo transfer edildi bakalım nasip canım sana bisey soracam bide sana soruyum istedim canım ben şimdi ankarda yım evim kirsehirde 4 saat lik yol ben evime gitmek istiyorum ama yola çıkmanın bi zararı olurmu cikiyimi cikmayim lütfen bide sen yardimci olurmusun
Doktor hicbi.sakinca yok dedi.. Kendi arabbanizla gidicekseniz.arkada bacaklarini.uzatirsin bence..ben transferden sora avm ye gittim dolastim yemek yedim paikolojim dagilsin diye..otobusle gitceksende tekerlek.ustune oturma en arkaya yada ortaya falan en sallanmayan yere oturmaya calis.bisey olmaz bence... Rabbi.heb li mines salihin cek bide oyle alisiyosun ki zaten.surekli.tesbih oluyo agzina kendini iyi hissediosun bence

Doktor hicbi.sakinca yok dedi.. Kendi arabbanizla gidicekseniz.arkada bacaklarini.uzatirsin bence..ben transferden sora avm ye gittim dolastim yemek yedim paikolojim dagilsin diye..otobusle gitceksende tekerlek.ustune oturma en arkaya yada ortaya falan en sallanmayan yere oturmaya calis.bisey olmaz bence... Rabbi.heb li mines salihin cek bide oyle alisiyosun ki zaten.surekli.tesbih oluyo agzina kendini iyi hissediosun bence
Ne zaman kan testi yapilcak size ?

Kendi aracimizla gidecem canım ama herkez korkutuyorlar beni hicini salar burda kal garantiye alana kadar kendini diye

Kızlar bugün bendimde 3 kan test verdim değerim 16002 çıktı çok şükür kızlar ben şimdi ankarda yım evim kirsehirde başka Dr muhane olsam olurmu haftaya pazartesi günü keseye gidecem allah izin verirse

X