Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

acil Cvp lütfen benim 12. Gün değerim 200 idi bugün 14. Gün değerim 341 doktorumla görüşemedik daha bu Değerler nasıl acaba bir anormallik olabilir mi

acil Cvp lütfen benim 12. Gün değerim 200 idi bugün 14. Gün değerim 341 doktorumla görüşemedik daha bu Değerler nasıl acaba bir anormallik olabilir mi
DEĞERİN % 70 ARTMIŞ GÖRÜNÜYOR İKİ KATINA TAM OLARAK ÇIKMASI GEREKMİYOR. % 60 VE YUKARISI NORMAL SAYILIYOR, BENİM DE DEĞERLERİM TAM OLARAK 2 YE KATLANMAMIŞTI....

slm arkadaşlar
Bende 5 kasımda 2 tane dondurulmuş blast transferi oldum transfer sonrası
10 . gün bhc :568
12. gün :1358
14. gün: 4200 geldi dr um ikiz olabileceğini söyledi ancak bugün transfer sonrasın 18. gün tek kese 6mm. görüldü. ama vajinal bakılmadı karından bakıldı. 2. kese için erken mi sizce bu kadar yüksek değerle de tekil gebelik olabilir mi? 6 kez düşük sonrası ilk kez keseyi gördüğüm bir gebeliğim var ve ikiz olmasını çok istiyorum arkadaşlar . İkiz gebeliği olanlar 2. keseyi vajinal usgde mi , ve transferden kaç gün sonra gördüler?

11 Kasım transferim oldu. Bugün beta 113.3 çıktı. Sizce degerim nasıl çok heyecanlıyım iki gün sonra tekrar test istediler inşallah düşmeden yükselir

Merhaba öncelikle Rabbim isteyen herkese nasip eylesin anne olmayı. Kafam o kadar karışık ki 11 kasımda transferim oldu 5. Gün embriyoları 2 adet ve dayanamayarak transferimin onuncu günü test yaptırdım sonuç 21,59 açıkcası sevinemedim iki gün sonra farklı bir hastanede tekrar baktırdım yani onikinci gün 20,95 tabii tam bir hayal kırıklığı... Yinede içimi kurcalıyordu bu değerler ve ertesi gün tekrar test yaptırdım sonuç 25,29 , merkezle görüşüyordum zaten onlarda yine test yaptırın iki gün sonra dediler, Allahtan ümidimi kesmiyorum ama böyle bir sonuç karşısında nasıl düşünmeliyim bilemiyorum (ama hep aklımda kimyasal gebelik sorusu ) en azından belki yaşayan vardır diye buraya yazmak istedim. İnşallah olumlu sonuçlanır herkesin gönlünce olsun...

Benim ilk transferim kimyasal gebelik le sonuçlandı 12. Gün değerim 23.8 di. On gün boyunca gün aşırı tekrar test yaptırdım ikiye katlayarak arttı ama sonuç kimyasal . İnşallah senin benim gibi olmaz. Birden pik yapanlarda oluyormuş. O dönemler çok okumuştum. Allahtan hepimiz için hayırlısı. Benim şuan 3.transferim oldu inşallah sonu güzel olur..

İnşallah sonucun olumlu olur Rabbim yardımcın olsun. Ben de bi umut bekliyorum . İnşallah yarın süpriz yapar değer yükselir ve devamı olumlu sonuçlanır. İlk denemem bu denemeyi bile yapabilmek için kendimle psikolojimle çok savaştım

Ve bugün sonuç 48,16 şükürler olsun Rabbim, artık cuma gününü iple çekiyoruz, lütfen dualarınızı bekliyorum Allah rızası için

3. Gün embiryosu 4/5 gündür hafif ağrımda oldu ve 12. Gün 36 14.gün 22 değerlerim... inanamıyorum ve çok üzgünüm. Şimdi daha iyi anlıyorum buradaki insanların ne hissettiğini. Bir mucize istiyorum hayırlısıyla.

ben yeni katildim araniza.benim10.gun 377 12.gun 904 ve 14.gun 2082....hastaneden cagirdilar pazartesi bakalim hqyirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…