Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

10. Gunden sonra zaten fikir verir bhcg sonucu. Ama 10. Gun dusuk cikmissa genelde yukselme olmayabiliyor.. korkma. Rizki varsa cikar. Yoksa cikmaz . Inan bana 6. 7. Aylarda kaybetmektense simdi negatif ciksa bile hayir var...
Bugün için 2 sinema bileti aldık eşimle düğün dernekle ,, yedi cücelere gülüp gülüp teste gidicem Allah devamını getirir inşallah ne diyim :)

Önceki sonuc kaçtı. ? Kacinci günde yaptınız ilk testi
Daha önce yazmıştım ama hatta siz cevap yazmışsınız.
10.Gün :20.9
14. Gün:141.9
ilk değerim düşük çıkınca çok üzülmüştüm. İnşallah kat kat katlanır dualarınızı eksik etmeyin..Rabbim isteyen herkese sağlıklı nasip eder inşallah. Haftaya tekrarlıycaz bakalım artık kısmet..

Ay canım ben çok unutkan oldum..bilmiyorum nedendir..bazen eşime diyorum acaba yumurtalar toplaninca bana narkozu cokmu verdiler. Beyine az oksijenmi gitti? Böyle oluncada unutkanlik oluyormuş. ..değerlerin bence güzel artmis.. 20 den 140 a çıkmış. .doktoruna sor..sürekli doktor kontrolünde ol..ümidini yitirme

Olabilir cnm o kadar iğne ilaç kullanıyoruz normaldir Dr bey maşallah çok güzel artmış 4 gün sonra tekrar test dedi. Salı tekrar edicez cnm allahım hayırlısıyla nasip eder inş. Değer biraz düşük tedirgin oldum bakalım Rabbim nasip edicek mi kalp atışını duymak kucağıma almak. Umarım kat kat artar da bebişim sıkı sıkı tutunur annesine..burdaki bütün arkadaşları anlıyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

Merhaba arkadaşlar dün transferimin 10.günüydü evde test yaptım çok çok silik çıktı akşam kan verdim 66.50 çıktı nasıl sizce umarım hepimiz sağlıklı sıhhatli hamile kalıp kucağımıza alırız bebislerimizi bu arada benim 2. Denemem Dondurulmuş 5.gün embriyosu

Değerinde bence hiç sıkıntı yok hayırlı olsun sımsıkı tutunsunlar annelerine inşallah..

5.gun embriyosu en dayanikli saglam kalabilmis embriyo demek zaten. Degerin de normal. Asıl onemli olan 2 gun sonra yaptirdiginda en az 2 katina cikmis mi.. oyleyse hic korkma... yeni yıl hediyen geliyor insallah

8: 23
9:47
11:140
Bu üç gün kanamam da vardı. Dr pregnyl iğne nin degeri etkileyebilecegini söyledi sevinemedim bile ayin 9 nu bekliyorum.sizce?

5.gun embriyosu en dayanikli saglam kalabilmis embriyo demek zaten. Degerin de normal. Asıl onemli olan 2 gun sonra yaptirdiginda en az 2 katina cikmis mi.. oyleyse hic korkma... yeni yıl hediyen geliyor insallah
İnşallah hepimiz bebeğimizi kucağımıza alırız bu yıl yarın tekrar kan vercem sonucu yazarım inşallah sevgiyle...

Bu üç gün kanamam da vardı. Dr pregnyl iğne nin degeri etkileyebilecegini söyledi sevinemedim bile ayin 9 nu bekliyorum.sizce?
Bana sonucunuz gayet iyi geldi ignenin etkisi olsa katlanmaz diye düşünüyorum 11.gün degeriniz çok iyi sağlıcakla tamamına erdirsin Rabbim inşallah bugün kaçıncı gününüz

Degerinde anlamli bir artis var. Pregnol igneyi bende olmustum. Dusuk riskinj engelliyor. Hassas bi hamileliktir belki senin ki. Ayakta cok durmak da yapar kanama... sen yatay kal. Ve bekle.. korkma bi cok kiside oluyor kanamalar..kim sapasaglam hamilelik gecirebiliyor ki..

İnşallah ya dua edin teşekkür ederim

Herkese günaydın ben yeni geldim kızlar hepinizi öpüyorum. Benim 3.gün embriyo transferi ve şuan 9. Günümdeyim dayanamadım bhcg testi yaptırdım ve 32.78 çıktı sizce durum nedir çatlatma iğnesinin etkisi bu kadar yüksek olabilir mi ne dersiniz? Çok heyecanlıyım

Gözünaydın canım inşallah sağlıklı artar değerlerin bende dayanamayıp yapmıştım güzrl sonuclar aldım şimdi asıl test gununde sıra inşallah onuda atlatıcaksın rakam guzel

Slm daha önce ilk değerimi yazmıştım sonraki degerlerim ise şöyle.
10.gün 66.50
12.gün 160.40
14.gün 310.5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…