Transfer sonrası belirtim hiç olmadı

Canım ilk günlerde hiçbi belirtin mi olmadı nasıl geçti işk belirtin neydi acaba
Hayır canım olmadı. Sonrasında adet tarihim yaklaştığı için kasık ve bel ağrım oldu pembe lekelenme oldu. Göğsümde hassasiyet yoktu sadece ucu acıyordu

Hayır canım olmadı. Sonrasında adet tarihim yaklaştığı için kasık ve bel ağrım oldu pembe lekelenme oldu. Göğsümde hassasiyet yoktu sadece ucu acıyordu
Canım peki bişey sorabilir miyim bu testlerde çatlatma iğnesinin etkisi kalır diyolar sen burunduğun halde mi pozitif çıktı?

Kızlar bende kendimi çok suçlu hissediyorum hastanede bir saat yattım sonra normal hayatıma döndüm bugün 7 gün ve çamaşır celesini kaldırdım ağırdı için gitti ama bir kat çıktım onla Allah'ım dedim kendime kızdım hiç kendi değerini bilmiyorum ins benimle olurlar söz kendi degerrimi bilicem yemek çamaşır bilasik hep aynı dua istiyorum sizden içimde zaten bı boşluk var hiç hiç de yok belirti yok

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…