Transfer sonrası belirtim hiç olmadı

Sfkyvz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
235
104
26
30 mart salı transfer oldum ama hiç bir belirtim yok ilk defa tüp bebek yaptım 3 kere aşılama yaptım biri kimyasal oldu diğerleri tutmadı ilk tüp bebek deneyimim transferden sonra yatmadım yani kendimi yormadım oturdum uzandım dinlendim hep ama yatarak geçirmedim şimdi hiç bir belirtim yok korkuyorum oluşmadı diye

Size sorum sizin belirtileriniz nelerdi

daha bugün 4. günüm canım benim 6 gün falan başladı belirtilerim .

Benim de 5.gunden sonra başladı belirtilerim

Lekelenme yasayan var mı bende ilk 8 gun iyidim 8 inde basladi nedense cok uzgunun

Lekelenme yasayan var mı bende ilk 8 gun iyidim 8 inde basladi nedense cok uzgunun
Benim de 8.gun ve dün akintimin içinde kılcal damar şeklinde lekelenme vardı. Doktorum normal dedi ve progestanı yükseltti. Doktorunuzu bilgilendirin isterseniz

Benim de 8.gun ve dün akintimin içinde kılcal damar şeklinde lekelenme vardı. Doktorum normal dedi ve progestanı yükseltti. Doktorunuzu bilgilendirin isterseniz
Kan çok kişide geliyomuşta bende gelmedi ama bildiğim kadarıyla çok olmayan kandan korkma hatta sevin tutunmadır inşallah
Benim belirtim biraz kasık ağrışarım olmaya başladı

Benim ilk denemede ağrım coktu tutmadı. İkinci denemede 5.gunden sonra halsizlik başladı tansiyonum düşüyor gibi ağırlık cöküyordu hemen eve gidiyordum. 2 aylık hamileyim hala devam ediyor halsizlik.En büyük belirtim buydu. Öyle çok belirti olmuyor. Ben böyle karında sertlik bekliyordum falan alakası yokmuş rahim bomboş gibi oluyor Adet günüm geldigindede hafif adet ağrısı oluyordu bunu hamileliğe yormadim

Benim hiç belirtim olmadi. Herkez kasık ağrısı göğüs ağrısı filan yazıyodu ben çok üzülüyodum.
9. Gün beta hcg yaptım 96 çıktı idrarda 2. Çizgi yok gibi bişeydi.
10. Gün tekrar idrar yaptım. Biraz daha köyü çıktı.
11. Gün kan vermeyi gitmeden bir daha yaptım test yine 9. Gün gibi varla yok arasıydı. Kan verdim 178 çıktı. Ne belirtileriye nede idrar testine güvenmeyin. Dua edip beklemekten başka birşey gelmez elimizden. Çünkü olacak şeyleri değiştiremiyoruz.

Bugün sabah kaşık ağrılarım oldu bugün 6. Günüm 3. Gün embriyosuydu sabah hapşırdım sok kaşığıma iğne battı sanki sonra sağ kaşığım ara ara ağırdı yani bugğn ful sağ sol kasıklarımda ağrılarım oluyodu inşallah tutunuyordur bebek

Ben de 29 martta transfer oldum 3.gun embriyolari benimki de. 4 ve 5. günler kasikta canımı yakacak kadar Anlık sancılar hissettim ama şuan ani hareketlerde oluyor sadece. Göğüslerimde dolgunluk başladı bugün bir de çok fena bacaklarim ağrıyor. Karnım adet olacagim zamanki kadar şişti. Tabi bunlar regl günü yaklaştığı için de olabilir. Belirtisi olan da var olmayan da. inşallah güzel haberler alırız. Sizin test günü ne zaman verdi doktor ?

Benim regl günüme 10 gün var yumurtalarım ilaca hemen cevap verdi erken toplayıp erken transfer ettiler göğüslerim hassas şiş ağrıyo uçları ağrıyo kasıklarımda batmalar oluyo ama şidetli deil bilmiyorum inşallah ikimizinde tutar isteyen yapan herkesi rabbim sevindirsin senim problemin neydi

bizde herhangi bir sorun yoktu canım sebepsiz interfelite deniyor. Daha mi iyi daha mı kötü bilmiyorum hani bir sebebi olsa ona çare bulununca olması daha mı kolay olurdu diye düşünüyor insan.. benim o belirtiler de geçti sanki hiç transfer olmamış gibi hissediyorum bugün 7. günüm..inşallah hepimizin gönlüne göresi olur hayırlısı neyse o olsun ama beklemek cok zor bi an önce belli olsun istiyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…