Transfer sonrası belirtim hiç olmadı

az kaldı canım şuan umudumuz varken kendimizi de bebislerimizi de üzmeyelim her şeyde bir hayır vardır bir zamanı vardır Allah kimseyi aratmasin kucağını boş bırakmasın inşallah
Amin inşallah bugün kan vericem ama negatif görücem sanırım uyandığından beri içimde o his var çok üzgünüm

Ayni gun transfer olmusuz canim insallah tutunurlar isteyen ve emek harcayan herkesinkisi tutsun

Aminn. 9 nisanda dra gidecegim ama sonucum 10 nisanda belli olur. Nasil gidiyor belirtilerin varmi?
4. ve 5. gün kasikta batmalarim vardı sonea geçti onlar suan çok nadiren oluyor. karnım sis baya bide de bacaklarım çok fena ağrıyor 2 gündür üşüme çok fazla ki hava normalde sıcak yani. Bel ağrısı da var. Bilmiyorum tabi tutunma belirtisi mi bunlar sende var mı belirtiler?

Benim bu 2.denemem daha oncede 3 defa negatif asilamam oldu. Ilk kez kasik batmam var ve hic gecmedi. Bel agrimda vardi 2 gundur hafifledi ilk gunler cok kotuydu . Bende de tam tersi arada bi yangin basiyor ciplak ayakla karlarin uzerinde yurumek istiyorum. Ama dedigim gibi 4 defa negatifi gordum umitlenemiyorum. Test yaptinmi? Kacinci gun embriyosuydu ve kac tane koydu doktor? Tazemiydi?

Yok canım ilki taze bi tane 3.gundu bu sefer 2 tane dondurulmus 3. gün transfer edildi. Elimde erken gebelik testi var ama yapmaya cesaret edemiyorum. ilkinde 9.gun erken gebelik testi yapıp negatif görmüştüm 3 gün sonra kan verdim çıkmadı tabi ki. idrarda negatif olunca iğneleri ilaçları kullanaasim gelmemist hiç zorla kullanmıştım. yine aynısı olmasından korkuyorum sen yapacak mısın test? Kaçıncı gün seninki ?

Slm kızlar benimde bugün 7. Günüm 4. Gün embriyosu yarın test yapıcam lütfen benim için dua edin hamişler çok korkuyorum

Benimde taze 3.gun 29 martta transfee edildi.yaptim cok belirsiz cizgi gordum esim gormedi goz yanilmasimi acaba falan dedik. Doktorda duymak beni daha cok uzer diye ben evde yapip hazirlikli gidiyorum. O yuzden evde yapiyorum. Icinden nasil geliyorsa oyle yap korkunun ecele faydasi yok malesef.

Kacinci günde yaptın testi? Silik de olsa varsa pozitif olabilir. arada şeytan dürtüyor yap diye ama sürekli erteliyorum belki 10. gün sabahi yaparım ilk idrarla. Ben kan sonucunu beklemiyorum merkezde eve geliyorum onlar telefonda söylüyor.

Dun yaptim 8.gun oluyor. Icinden nasil geciyorsa oyle yap cunku bu is cok stresli bir is

Dun yaptim 8.gun oluyor. Icinden nasil geciyorsa oyle yap cunku bu is cok stresli bir is
Evet çok stresli cidden bende bugün yapıcam bi yandan cesaret edemiyorum bi yandan eşim çok ısrar ediyor yapıcam bakalım hayırlısı inşlh herkes pozitifi görür

Evet çok stresli cidden bende bugün yapıcam bi yandan cesaret edemiyorum bi yandan eşim çok ısrar ediyor yapıcam bakalım hayırlısı inşlh herkes pozitifi görür
Insallah pozitifi gorursunuz canim ve saglikla kucaginiza alirsiniz

Yaptin mi canım testi? Ben de senden görüp gaza gelip yaptım silik de olsa çıktı 2.cizgi hala inanamıyorum herkese gösteriyorum ben doğru mu gördüm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…