Transfer sonrası belirti yok

Ya umut oldunuz Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, lütfen nolur bizlere dua edin kimin duası kabul olur bilinmez
Tabiki 4 sene ugrasmis bi pkoslu olarak butun arkadaşlarıma kolay yoldan tez vakitte nasip etsin inşallah konuyu takipteyim guzel haberlerinizi bekliyorum Allahin izniyle

4 sene ne yaptın o zaman
Canim sadece tup bebek yontemi yok ki hamile kalmak icin :) çok kez ilacla ve igneyle catlatma denedim bi kac kere asilama denedim bir cok doktor değiştirdim surekli yeniden basladim gittim geldim arastirdim okadar negatif gordum 4 sene dile kolay geliyor malesef çektiğim acilari bir ben bilirim bir Allah

Tabiki 4 sene ugrasmis bi pkoslu olarak butun arkadaşlarıma kolay yoldan tez vakitte nasip etsin inşallah konuyu takipteyim guzel haberlerinizi bekliyorum Allahin izniyle
Lütfen duanızı esirgemeyin böyle birşey yok normal halimden daha iyiyim bugün 9.gün ne bir kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti sadece afedersin gaz oluyor kendimi çikip binadan atmak istiyorum eşimle tartıştık hüngür hüngür ağlattı beni belirti yok diye de ağladım tabi inşallah pozitif sonuç alırım mutlu olurum tek temennim o şu an

Yaa aglama canim neden agliyorsun emin ol agrin olsa yine kafana takarsin acaba adet belirtisi mi diye ben pozitif aldiktan sonra regl agrilarim olmustu ozaman aglamistim neden böyle agrim oluyor diye dusunsene pozitif almisim ama inanamiyorum hala adet olucam zannediyorum o psikolojiden cikamiyorsun cunku :) hormonlardan bunlar .. senin kaçıncı gun embriyosu ilk deneme mi

5.gün ilk denemem canım

Benim sonucun olumsuz inşallah sizin bebeginiz tutunmustur
Ben 9. Gunde yani pazar günü kan testi verdim baska hastanede 71 cikti beta hcg. 11. Gün yani bugün kendi hastanemde verdim 62 ye dusmus. Bir umut labaratuar farklidir ondan oyle olmustur diye diğer hastanede tekrar verdim. Ama yok orada da 71 cikan sonuc 52 ye dusmus. Umutlarim yerle bir oldu. Üzüntümün tarifi yok. Sanırım sizin de ilki kimyasaldi ve bu da negatif öyle mi Allah im bizi böyle sınıyor. Ne yapacagimi bilmiyorum hepimiz icin cok uzgunum. Psikolojim cokmus halde.

Evet ilki kimyasal ikincisi negatif oldu. Tahmin ediyorum sizin halinizi kimyasaldan sonra toparlanmam daha zor olmuştu. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bizde buraya hamileyim yazacağız kendinize zaman ayırın çok zor ama inşallah güzel günlerimiz olacak buna inanın

Ben de 6. Günümdeyim ve göğüs ağrısı dışında hiç bir belirtim yok.. sizin sonucunuz be oldu acaba? İnşallah olumludur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…