Transfer sonrası belirti yok

Gekue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
37
15
32
İyi günler herkese, 28 Haziran'da doldurulmuş 3 tane embriyo transfer oldum, herhangi bir belirti yok ne kasık ağrısı ne göğüs ağrısı sadece ilk günden beri afedersiniz gaz çıkarıyorum transferden sonra araca binerken akıntım oldu şeffaf bugün 8.günüm halen belirti yok test yapmaya korkuyorum kan testine bile gitmek istemiyorum benim gibi olup pozitif olan oldu mu

Hiç kafana takma. Tüp bebekle hamileyim 16 haftalık. Hala hiç bir belirtim yok.

Bende aynı gün transfer oldum ve hiç belirti yok bendede inşallah sağlıkla tutunmuslardir

Hiç kafana takma. Tüp bebekle hamileyim 16 haftalık. Hala hiç bir belirtim yok.
Nolur dua edin çok zor bir süreç, bugün oturdum ağladım, hayatımda kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmedim tek başıma mücadele ediyorum iyiki ailem var hamileymişsiniz inşallah sağlıcakla kavuşursunuz benim için dua edin inşallah duanız kabul olur

Tabiki ederim. Her duamda söylüyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. 10 sene sonra hamile kaldım. İnşaAllah sizinkide pozitif olur ve sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bende 28 haziranda transfer oldum inanir misiniz ayni seyleri yasiyoruz. Sabah idrar testi alip yapmaya korkuyorum cunku vermeye niyetlenmistim ama galiba yapamayacagim. Buna cesaret edemiyorum dogru duzgun belirti bende hissetmiyorum benim 6. Gun tek embriyo transferi cok zor bi surec Allah hepimizin yuzunu guldursun daha fazla beklemeden hayirla saglikla tutunsun bu embriyolar aminn

Kızlar güzel anne adayları inşallah bebişleriniz sımmsıkı tutunmuştur size ben de tüp bebekle 2.denemede hamile kaldım çok şükür oğlumu kucağıma aldım. Ben o kadar stresli be kötü bi dönem yaşadımki transfer sonrası bu çocuk bu strese sıkıntıya rağmen tutunursa helal olsun diyodum hiç umudum yoktu bişey de hissetmiyodum ama 5.-6.gün test yapmaya başladım ve pozitifi gördüm. Olumsuz düşünmeyin evet çok zor yıpratıcı bir süreç başından geçen çok iyi anlar sizi, hepiniz dualarımdasınız, Allah hepinizin kucağını doldursun inşallah

Tup bebekle hamile kalip kizimi kucagima aldim sukurler olsun. Transfer sonrasi hic belirtim yoktu 6. Haftalikken basladi belirtilerim oyuzden hiiic uzulmeyin Allahimm saglikla kolaylikla nasip etsin bekleyen hepinize sevinci yasatsin InsAllah

Hic korkma 0 belirtiyle pozitifim. 10 gun kan vererek ogrendim. Ins. Seninde oyledir.

Hic korkma 0 belirtiyle pozitifim. 10 gun kan vererek ogrendim. Ins. Seninde oyledir.
Allah bebeğini sağlıcakla kucağına aldırsın bizler için dua edin, inşallah dualarımız kabul olur

Psikoloji diye bir şey kalmadı ablamda kalıyorum oturdum ağladım kadın teselli etmeye çalıştı hayatımda hiç bu kadar kendimi çaresiz hissetmedim, inşallah güzel sonuçlar alırız bu hallerimizi gülerek hatırlarız

Ben hiç belirtim olmadı

Ben ben ben demek istiyorum :)) bu basliklarin hepsine yazmak istiyorum cunku bende cok endiselendim cok yazdim buralara belirtim yok tutmadimi diye cok uzuldum ama cok sukur ki minigim benimleymis rabbim tez vakitte guzel haber ile sevindirsin insallah sizide

Ya umut oldunuz Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, lütfen nolur bizlere dua edin kimin duası kabul olur bilinmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…