Transfer sonrası 8.gün

Cuma günü verdiğim kan kayboldu dedi bgun ocağı bende biraz bağırdım tabi nasıl kaybolur diye, biraz önce çıkmış 8.gün için 103 çıkmış beta. Yarım test günüm zaten
Kayip mi olmuş şaka gibi .. neyseki sonucunu almissin maşallah hayirli olsun canim saglikla ilerlesin inşallah gayet iyi tebrik ederim darisi butun bekleyenlere

Kayip mi olmuş şaka gibi .. neyseki sonucunu almissin maşallah hayirli olsun canim saglikla ilerlesin inşallah gayet iyi tebrik ederim darisi butun bekleyenlere
Bende aynı tepkiyi verdim şükür aldım Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah yarın sonuç çıksın içim biraz daha rahat edecek çok teşekkür ederim

Tebrik ederim sağlıkla geldin inşallah
Benim bugün 8. Günüm 5. Gün embriyosu idi. Test yaptım ama çok çok çok silik sizce var mıdır ?
Çok teşekkür ederim canımm var gibi duruyor ama şimdiden hayırlı olsun inşallah ben yapmıştım ertesi gün daha da netti istersen yarın tekrar yap birdaha var gibi duruyor ama daha yemi geçiyor olabilir idrara :)

Bugün tekrar yaptım ama yine aynı gibi

Eklentiler

• image.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…