Transfer öncesi ve sonrası beslenme..!!

Merhaba. Hasan beye gitmiştim. Allah razı olsun çok iyi ilgilendi. Siz hangi doktora gidiyorsunuz?
Ben de Murat beye tedavi oluyorum. Genel olarak memnunum kendisinden kafamızdaki sorulara cevap bulabiliyoruz. Dr seçiminde kararsız kalmıştım biraz hayırlı olur inşallah. Ne güzel siz kavuşmuşsunuz maşallah 🌸

Ben de Murat beye tedavi oluyorum. Genel olarak memnunum kendisinden kafamızdaki sorulara cevap bulabiliyoruz. Dr seçiminde kararsız kalmıştım biraz hayırlı olur inşallah. Ne güzel siz kavuşmuşsunuz maşallah 🌸
Oradaki bütün doktorlar iyidir merkezin kendisi de harika çok hijyenik bir yer. Rabbim sizede hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin. Kafanıza takılan sorular olursa sorabilirsiniz çoğu şeyi unuttum ama hatırladıklarim kadarıyla anlatırım

Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi transfer öncesi ve sonrası neler yiyip içtiniz neleri yasakladınız kendinizden.?

Benim transferim kasımda, transfer öncesi nelere dikkat etmem gerekiyor.. tecrübeli hatunlar, hem beni hemde benim gibi ilk kez bu yola girmiş olanları aydınlatır mısınız lütfeenn:kk77:Hoppa
Ben ilk transferimde yediğim her lokmaya dikkat etmiştim. Sadece tam organik ve kalori hesaplı beslenmiştim. Sonuç negatif oldu. İkinci transferimde ise umutsuzluktan tamamen bıraktım dikkat etmeyi, canım ne isterse yedim. O pozitif geldi :) Yani biraz şans diyorum, çok dikkat edince de strese giriyor insan.

Oradaki bütün doktorlar iyidir merkezin kendisi de harika çok hijyenik bir yer. Rabbim sizede hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versin. Kafanıza takılan sorular olursa sorabilirsiniz çoğu şeyi unuttum ama hatırladıklarim kadarıyla anlatırım
Amin inşallah, size de ailenizle sağlıklı bir ömür nasip olsun. Çok teşekkür ederim olursa yazarım mutlaka 🌸❤️

Ben ilk transferimde yediğim her lokmaya dikkat etmiştim. Sadece tam organik ve kalori hesaplı beslenmiştim. Sonuç negatif oldu. İkinci transferimde ise umutsuzluktan tamamen bıraktım dikkat etmeyi, canım ne isterse yedim. O pozitif geldi :) Yani biraz şans diyorum, çok dikkat edince de strese giriyor insan.
2018 deki konum bu 🤭
Opu işlemine kadar yediklerime içtiklerime çok dikkat etmiştim. Transfere kadar da sıkıldım. Transfer sonrası da doktorum odasına çağırdı herşey serbest gez toz tatil yap havuza gir uzun yolculuk yap spor yap hiç sorun değil tutacağı varsa tutacak sağlıklı ise tutacak tutmazsa sağlıklı değildir demektir demişti.

Transfer sonrası doktorumun o cümlelerinden sonra salıverdim kendimi çok ağırda kaldırdım koştumda ve tuttu. Kızım Ağustosda 5 yaşına girecek.

Kardeş için dondurulmuşlardan almaya gittik oğlum oldu 1 yaşında.

Şuanda da doğal yolla hamileyim 7 aylık 🙈😍

X