Makyaj Ürünleri Tosspaa'nın makyaj ve güzellik ürünleri tavsiyeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tosspaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2012
362
0
Merhaba kızlar.Aslında makyajla ilgili başka bir konu açmışlığım var hatta orda da ürünler hakkında bilgi vermeye başlamıştım fakat konu karışıklığı olmasın diye böyle bir konu açmak istedim.Bende kullandığım ürünleri,sevdiklerimi,sevmediklerimi,beğendim makyaj örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum tabi sizlerinde benimle paylaşmanızı istiyorum.O zaman başlayalım...

İlk önce fondotenden başlamak istedim.Bourjois fondoten serisinin mineral olan ürünü bu fondoten.Çok doğal duran bir ürün.Severek kullanıp bitirdim.Fondotenle beraber fırçasını da almanızı tavsiye ederim.Ben çok memnun kaldım.yüzümde varlığı çok belli olmayan ama bir okadar da güzel kapatıcılığı olan çok başarılı bir ürün.Benim cildim biraz problemli olmasına rağmen hiç dokunmadı.Tavsiyelerden bir tanesi

İşte bu da fırçası.Resmini bulmuşken hemen paylaşayım dedim.Fondoteni fırçayla sürmek daha doğal bir görüntüye ulaşmanızı sağlar.

Söz konusu mac olunca çok fazla söylenicek birşey olmuyor aslında.Tek kelimeyle harika bir ürün.Ve bu sadece mac in fondoten serisinin bir ürünü.3-4 çeşit fondoten serisi var.Çok kaliteli bir ürün.

Ve başka bir mac fondoteni.Ben kullanmadım çünkü cilt yapıma uygun değil.Benim yağlı bir cildim var.Mac e bu ürünü almak için gitmiştim ama çalışan arkadas bu fondotenin bana uymayacagını söyledi.Cil yapımdan dolayı sivilceye sebep olabilirmiş öylde demişti.Arkadaşın bu kadar dürüst davranarak bu ürünü bana satmaması da çok hoşuma gitmişti dip not geçeyim dedim.Ancak etrafımda kullanan kim varsa çok memnun.Vücut için bile kullanılıyor bu fondoten.İnanılmaz doğal görüntüsü var.Kullanamamak içimde kaldı galiba

Bu kapatıcı sadece göz altınızı kapatıp aydınlatmakla kalmıyor sivilce izlerinizide kapatmaya yardımcı oluyor.Parmağınızın ucuna azıcık alıp leke veya sivilcelerinizin üzerine sürmeniz yeterli.Bence makyajı tamamlayan en önemli parçalardan biri göz altı kapatıcısı.Bu ürüne aşığım

Bir başka mac kapatıcısı.bu üründe harika.Aslında herşey cilt yapınızla alakalı göz çevresi yapınıza göre daha yağlı yada daha kuru ürünü tavsiye ediyorlar size.Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli.Verdiğiniz paranın karşılığını çok iyi verdiklerini düşünüyorum.

Şimdiki ürün ise daha gündelik bir ürün.Ve daha uygun fiyatlı.Çok fazla memnun olduğum söylenemez.Aslında iyi ama ben ister istemez mac ile kıyaslıyorum.Onun gibi kapatıcı özelliği yok.Sadece aydınlık veriyor diyebilirim.

Gündelik makyaj için gayet başarılı ve fiyatı da uygun bir ürün.Sadece iki renk seçeneği var ancak nasıl oluyorsa herkese uyuyor renkleri.Göz altı uygulamasına yeni başlayanlar için çok uygun olcağını düşünüyorum.Flormardansa bu ürünü tercih ederim.

ben genelde soft makyaj hayranıyımdır.Ve bu makyaja bayılıyorum.Var mı yok mu belli değil.

Ürünlerin çok güzelmiş, çok da faydalı açıklamalarda bulunmuşsun.
Güle güle kullan hepsini. Pudra önerin var mı, sivilce yapmayan, doğal duran, varlığı belli olmayan ama kusurları kapatan
Çok mu şey istedim acaba
bir de şu mac kapatıcıyı, sivilceleri bile kapatanı ne kadara almıştın

Yorumların için teşekkür ederim canım.Tabi ki sorabilirsin.Bu konuyu biribirimize yardımcı olalım diye açtım zaten :)
Ben sana body shop pudra öneririm canım.Çok doğal ve kapatıcılığıda başarılı.Mac kapatıcı en son 48 tl idi.Biraz pahalı ama nerdeyse 1 yıl gidiyor.onu düşününcede çok pahalı gelmiyor.

Ürünlere kaldığım yerden devam ediyorum :) Maybelline aslında sevdiğim bir marka.krem allığını,rimelini,farlarını kullandım.Tek memnun kalmadığım ürünü bu kapatıcı oldu.Renklerini pek sevmedim.Yada çalışan arkadasın bana verdiği tonu sevmedim.Çok kalıcı da değil ayrıca.

Sıra geldi pudralara.Artılarından bahsedersek doğallığını seviyorum.Kapatıcılığıda gayet iyi.Çok problemli olmayan ciltleri güzel kapatır.Tek eksik yanı kalıcı olmaması.Gün içinde tazelemeniz gerekebilir.

Teşekkür ederim, bir inceleyeyim bu ürünleri.

Pudralara kaldığımız yerden devam edelim:)
Şimdiki pudra body shop dan geliyor.Tekrar ve tekrar alacağım bir ürün.Gayet doğal.Özellikle yeni makyaja pudraya başlayanlar için tavsiye edrim.Hem hafif hem kapatıcılığı iyi.Günlük makyajlar için çok ideal.

Bugüne kadar kullandığım ve en memnun kaldığım pudra diyebilirm bu ürün için.Kapatıcığı gayet iyi.Ve yüzünüzde pudra var gibi görünmüyor.Tek sıkıntısı pahalı olması.75 tl olması gerekiyor şuan.

Makyaj malzemelerine biraz ara verip güzellik ürünlerine geçiyim dedim.Yüz-makyaj temzileyicisi fikirlerimi paylaşmak istedim.
bıoderma h2o müthiş bir ürün.makyajınızı bile tamamen temizliyor.Fondoten veya ağır göz makyajından bile eser kalmıyor.H2o ile yüzünüzü temizledikten sonra başka yüz temizleme jeli falan kullanmanızda gerekmiyor.Sadece su ile durulamanız yeter.Hatta bazı arkadaşlar durulamaya bile gerek olmadığını söylüyorlar ama ben durulamadan yapamam.Ürünün ben aldığım sırada kampanyası vardı.2 tanesi 60 tl olarak satılıyordu.Şöyle söyliyim arkadaşlar ben annemle birlikte kullandım ve bir tanesi anca 3 ay da bitti.Yani böyle düsünürseniz fiyatı gayet uygun.Bu ürün için benim söyliyeceğim olumsuz hiçbir şey yok.

Ben bu yıkama jelini kullanırken öncesinde başka bir ürünle makyajımı çıkarmam.Sadece göz makyajımı temizlerim sonrasında yüz makyajımı bu jelle temizlerim.Bu ürün yağlı ciltler için olan ürünü.Akne sorunu olanlara veriyorlar.Diğer cilt yapıları içinde kesinlikle vardır.Güzel bir ürün.Yağlı ciltler için olduğundan yıkadıktan sonra yüzümü geriyor biraz.

Bir diğer yüz temeizleme jelide la-roche effaclar ge.tabiki bu da yağlı ciltler için olan ürünü.La-roche ürünlerini ilk kullanmaya başladığımda çevremdekiler cildimin bebek gibi olduğunu söylüyorlardı.Fakat belli bir süre kullandıktan sonra cilt alışıyor.İlk baştaki gibi etkili olmuyor bir noktadan sonra ürünler.Bu sadece la roche için geçerli olan bişey değil.Yağlı cilde sahip herkese la roche ürünlerini tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…