Makyaj Ürünleri Tosspaa'nın makyaj ve güzellik ürünleri tavsiyeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım cok faydalı bir konu acmıssın öncelikle tesekkürler.. mac ın ürünleri kaliteli fiyatı da ona göre günlük olarak kullanıyor musun?

canım cok faydalı bir konu acmıssın öncelikle tesekkürler.. mac ın ürünleri kaliteli fiyatı da ona göre günlük olarak kullanıyor musun?

Yorumun için saol canım.Evet ben gunluk olarak da pudrasını allıklarını kapatıcısını kullanıyorum.Fondoten kullanıcaksamda bu yıne mac oluyor tabi ki.

peki özel günde de günlük hayatta da aynı ürünleri mi kullanıyorsun ? bu kadar soru sordugum için k.bakma günlük hayatta ben flormar yada maybelin kullanıyorum ama cilt yapıma uygun ürün tam anlamıyla bulamadım. karma cildim var ve parlamalardan sikayetciyim bazende cıkan sivilcelerden.

iyi ürün tespiti yapıp hem günlük hayat için hem özel günlerde kullancagm ürünler almak istiyorm. seneye dügünüm var mesela.ürünlerimi kendim alıp kuaföre ondan yaptırmak istiyorum.

Evet canım benim günlük ve özel makyajlarımda kullandıgım ürünler aynı.mesela gunluk makyajda fondoten çok sürmezken özel bir makyajda sürüyorum.Bazen gunluk pudra mac in yanında body shop kullanıyorum.Ama ozel makyajda mac kullanıyorum kesınlıkle.Benımde cildim biraz sıkıntılı oldugu için flormar ve maybelin den yüzüm için sadece bazen allık kullanıyorum.Pudra ve fondoten tercih etmiyorum.Bir de goz altı kapatıcılarını kullanmıstım.Dediğin gibi hassas bir cilde sahipsen alıcagın ürünlere özen göstermelisin bence.Parlama ve bazen çıkan sivilceler var diyorsan yağlanmaya çok müsait bir cildin var demektir.Bunun için daha kaliteli ürünlere bakmaya çalış.en azından fondoten ve pudran için.Hem düğün makyajında da kullanıcaksan daha güzel ve kalıcı birşeyler almalısın.Fondoten alırken yağ bazlı olmamasına dikkat et.Mineral ürünleri tercih et bence canım

Bir iki günlük aradan sonra devam edebilirm.Biraz yoğundum ve ilgilenemedim forumla.En son cilt bakımına dair ürünlerden bahsediyodum.Ordan da devam ediyim dedim.
dead sea magik mud mask harika bir çamur maskesi.Cildi çok güzel temizleyip arındırıyor.Zamanla siyah noktalarınızı azaltıyor.Ve yağlı ciltleri harika dengeliyor.Şiddetle tavsiye edilir.Bu maskeyi yaptıkltan sonra farkında olmadıgınız bir dünya açık gözeneklerinizi keşfediyorsunuz çünkü resmen o çamurlar dolduruyor minik boşlukları.Cildi arınıdrma bakımından 10 üzerinden 10 veririm bu maskeye :)

nerde satılıyor bu ürün ?

Sırada ki üründe peeling için.Normalde sivilceli ciltlere peeling yapılmaz denir.Ama bu ürün zaten sivilcveleri ciltler için üretilmişdir.test ettim onayladım :) katiyen sivilceleri arttırmıyor aksine kurutuyor ve yüzünüzü temizliyor.Yağlı cildi olanlar ve ya sivilce problemi yaşayanların kesinlikle dolabında olması gereken bir ürün.Bu marka dermokozmetik olarak geçiyor.Eczanelerde bulabilirsiniz.

Makyaja geri dönüş ayaplım dedim.işte aşık olduğum allıklar.Yine mac tabi ki.Turuncu sevenler için vazgeçilmez allıklar bunlar.Yaz günlerinde cildinize hafif ışıltı da vermiş oluyorlar.İki rengide çok seviyorum ama style favorim.Bitirdiğim için gidip hemen yenisini almalıyım.Bu arada fiyatlardan da bahsedeyim.Sanırım şuan fiyatlar 54 tl olmalı arkadaşlar.Tabi kullanımınıza göre değişir ama 1- 1,5 yılı garanti nerdeyse.

Hayatımın allığı.Malesef biteli baya bir süre oldu hala yasını tutuyorum
Benim için bu alıığı anlatmaya kelimeler yetmez.Harika bir ışıltı.İnanılmaz canlılık.Turuncu pembe arası muhteşem doğal bir renk.Ve dahası....
Malesef bu allık koleksiyon ürünüydü.Yani bir kere çıktı ve dahası yok.Birebir aynısını bulamıyorum.Hala kutusunu atmadım bir gün tam onun gibi bir renk bulabilirm diye dibinde kalanlarla habire mac e gidip bakıyorum.Sanırım bu allık yüzünden delirdim

Ben nars ve mac i birbirine benzetiyorum.Bu renk de gayet doğal hafif ışıltılar veren bir renk.Abartılı allıktan hoşlanmayanlar için ideal.

Gercekten güzel bilgiler paylamıssın önce tesekkürler. Benimde cildim cok hassas bu yüzden cilt doktorumun verdigi dermotolojik ürünleri kullanıyorum bakım için. Hergün kullandığım güneş kremim var solante cok memnunum fakat cok yoğun olduğu için gözeneklerimi tıkıyo ve sivilce yapıyo. Aslında günlük temizliyorum yüzümü biodermanın H2O la ama peeling gerekiyo bende cok pahalı olmayan bi ürün arıyorum. Clean and cleani önerdi arkadasım ama cesaret edemedim cildim hassas diye. Bide cildim karma yane hem yağlanmaya müsait hemde kuru.Doktorada gitcek vaktim yok tekrar sence ne yapmalıyım?

Yorumun için teşekkür ederim canım.Kendimce birşeyer paylaşmaya çalışıyorum.Güneş kremi biliyosun aslında yaz kış kullanmamız gereken birşey.Eğer solante dediğin gibi sivilceye falan sebep oluyorsa değiştirmeni tavsiye ederim ben.Çünkü güneşten koruyayım derken daha farklı bir sıkıntıya yol açıyor demek ki.Dr.Murad diye dermokozmetik marka var biliyosundur belki.Onun güneş kremini çok başarılı buluyorlar.Benim hassas cilde sahip arkadaşlarım bile çok memnun.Bir eczaneden tester isteyip deneyebilirsin.Peelinge gelince ben de clean and cleani kullanma derim.Çünkü doktor aracılığıyla dermotolojik ürünler kullanıyosun ve onların yanında bu dediğin peeling çok hafif kalır.Anladığım kadarıyla dikkatli davranman gereken bir cildin var çünkü.Yukarıda bahsettiğim noviderm peelingini deneyebilirsin.Hatta uygunsan dermokozmetik ürünler satan bir eczaneden fikir almanı öneririm.Cildin karma olduğu için peeling yapma süren bence ayda bir şeklinde olabilir.Fresh Line diye doğal ürünler satan bir marka var.Onun peelinginide denedim.Ondan da gayet memnun kaldım.tabi şöyle bir durum var ben hep akneye uygun ürünler kullanıyorum.Ama bu bahsettiğimiz markaların karma ciltler için de olan peeligleri vardır diye düşünüyorum.Aklımda bulunsun senin için ben birşeyler öğrenirsem yine yazarım canım.

Hafif kızarmış doğal yanaklar isteyenler için ideal bir allık örneği body shop tan.yanındaki şeftali tonuyla karışımı harika oluyor.Yüzünüzde ferah ve çok şirin pembelik oluşturuyor.Bitirmeme az kalan ve kesinlikle tekrar alıcağım bir ürün

Yoğun görüntü istemeyenlerin,doğal ışıltılarla hafif şeftali tonları sevenlerin isteklerini karşılayacak bir ürün.Bu allığı far olarak da kullanabilirsiniz.Çok hoş duruyor gözde de :)

Renk skalası harika ama sürülmesi de bir o kadar kötü olan şirin mi şirin allıklar.Dediğim gibi renklerini çok seviyorum.Görüntüsüde hoş ama sürmek çok zor.Çok sıkı ve sert bir yapıya sahip oldukları için fırçayı baya bastırmanız gerekiyor.Mac allıkları bir kere değdirip çekmeniz yeterken bunlarda kırk defa allığa bastırmanız gerekiyor.Tek kötü yanı bu.Bu kadar laf etmeme rağmende kendileri allık koleksiyonumun içinde yer alıyorlar

Daha uygun fiyatlı ürün isteyenlere flormarı tavsiye edebilirim.Ben 115 nolu resimdeki allığı kullanıyorum bazen.Verdiğişeftali-turuncu rengi seviyorum.Burda bahsettiğimiz diğer allıklara göre daha uçucu.Gün içinde bir kaç kez tazelemeniz gerekebilir.Flormarın son 1-2 yıl içinde kendini çok geliştirdiğine inanıyorum.Farlarından acayip memnunum.Zaten farlara sıra gelince kullandıklarımı paylaşıcam sizinle.

Mercaan'cım senin için sordum bir iki yere.Sende yüzün için bu peelingi kullanabilirmişsin.Sadece yüzünün daha kuru olan yerlerine çok fazla yapma.Özellikle yağlı olan kısmına yap.Umaım yardımcı olabilmişimdir.

Hadi arkadaşlar sizlerde ürünlerinizi,tavsiyelerinizi ya da tavsiye etmediklerinizi paylaşın.bakan çok ama fikir sunan yok :)
mesela ben bronzer konusunda biraz kararsızım sizlerin kullanıp tavsiye ettıklerınız var mı????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…