Makyaj Ürünleri Tosspaa'nın makyaj ve güzellik ürünleri tavsiyeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
her buldugum yerde bır soru soruyorum burayı es gecmeyeyım:))
ben yenı makyaj yapmaya basladım sayılır allık almak ıstıyorum ama bır sorunum var beyaz tenlıyım azıcık sıcak olsa yanaklarım kırmızı oluyor bıde allık surersem zaten oval yuzluyum cok daha kotu durur dıye korkuyorum yanaklarımdakı en ufak harekette cıkan kızarıklıgı hc sevmıyorum nasıl allık almalıyım

merhaba canım valla keşke benimde yanaklarım seninki gibi kendiliğinden kızarsa :KK52: ben bu duruma bayılıyorum.benim sana tavsiyem çok uçuk pembe allık olabılır o zaman.ve bir de şeftliden bile açık sadece ışıltı veren allıklar var o tarz birşeyler tercih edebilirsin.sıcaklarda çok bir de allık olmasın diyorsan bu dediğim tarz allık kullanabilirsin.oval yüzlüsün diye allık kötü durucak diye birşey yok canım.allık da en önemli şey az az alarak ve hafifçe sürmek.hatta ilk yanaklarına dokundurdugunda boyayıp boyamadıgını anlamamalısın.fırcayı bastırmadan ve az az sür.

her buldugum yerde bır soru soruyorum burayı es gecmeyeyım:))
ben yenı makyaj yapmaya basladım sayılır allık almak ıstıyorum ama bır sorunum var beyaz tenlıyım azıcık sıcak olsa yanaklarım kırmızı oluyor bıde allık surersem zaten oval yuzluyum cok daha kotu durur dıye korkuyorum yanaklarımdakı en ufak harekette cıkan kızarıklıgı hc sevmıyorum nasıl allık almalıyım

flormarın 91 numaralı şeftali tonlarındaki allığının tonunu çok beğeniyorum.çok fazla renk vermemekle güzel bir ışıltı sağlıyor.gidip bir bakmalısın canım:KK49:

merhaba canım valla keşke benimde yanaklarım seninki gibi kendiliğinden kızarsa :KK52: ben bu duruma bayılıyorum.benim sana tavsiyem çok uçuk pembe allık olabılır o zaman.ve bir de şeftliden bile açık sadece ışıltı veren allıklar var o tarz birşeyler tercih edebilirsin.sıcaklarda çok bir de allık olmasın diyorsan bu dediğim tarz allık kullanabilirsin.oval yüzlüsün diye allık kötü durucak diye birşey yok canım.allık da en önemli şey az az alarak ve hafifçe sürmek.hatta ilk yanaklarına dokundurdugunda boyayıp boyamadıgını anlamamalısın.fırcayı bastırmadan ve az az sür.

teşekkür ederim canım keşke olsa ama inan öyle hiç ii hissetmiyorum kendimi tavsiyelerini aldım uygulıcam aynen:))

flormarın 91 numaralı şeftali tonlarındaki allığının tonunu çok beğeniyorum.çok fazla renk vermemekle güzel bir ışıltı sağlıyor.gidip bir bakmalısın canım:KK49:

teşekkür ederim canım:))ilk dışarı çıkmamda bakıcam :))

teşekkür ederim canım keşke olsa ama inan öyle hiç ii hissetmiyorum kendimi tavsiyelerini aldım uygulıcam aynen:))

teşekkür ederim canım:))ilk dışarı çıkmamda bakıcam :))

bir şey değil canım umarım işine yarıyacak öneriler olmuştur.

Eki Görüntüle 461236
Benim gözlerim kahverengi ama yine de bu renk far kullanmayı seviyorum.Ah hele bir de yeşil-mavi gözleriniz varsa bu mürdüm mor arası olan renk müthiş olur.En beğendim makyajlardan biridir yeşil göz ve mürdüm renkli makyaj.ah ahhh diyelim napalım :)

canım yeşil gözlüyüz deneyelim madem kaç numara bu yardımcı olur musun :))

Valla ürünler çok başarılı topik harikaaa :KK52::KK52: MAC değil de Estee tercihimm:)

canım senden yardım istiyorummm :KK16:
mavi gözlüyüm. gri ve siyah tonları yapıyorum genelde cok da yakısıyor. ama artık sanırım sıkıldım farklılık istiyorum :KK31:sence ne renk kullanmalıyım? koyu mavi tonları da var bende pastelin ama ya sürmeyi beceremiyorum farı tuhaf geliyor bana:26:

canım senden yardım istiyorummm :KK16:
mavi gözlüyüm. gri ve siyah tonları yapıyorum genelde cok da yakısıyor. ama artık sanırım sıkıldım farklılık istiyorum :KK31:sence ne renk kullanmalıyım? koyu mavi tonları da var bende pastelin ama ya sürmeyi beceremiyorum farı tuhaf geliyor bana:26:

Selam canım.Gri tonları sana çok yakışır doğru bir renk kullanıyomuşsun bu zamana kadar.mesela kahve tonlarını kullanabilirsin.kahve göz kalemi ile gözü çerçevelememn göz rengini ortaya çıkarır.canlı olmayı seviyorsan bakır tonlarıda çok yakışır mavi gözlere.Koyu mavilerde güzel.laciverte yakın koyuluk ve ince çekilmiş siyah kalem muhteşem olur canım.sen gri ve siyaha alışkın olduğun için maviyi sürünce garip gelmiştir.ama dışarıya inan garip durmuyodur.kahvenin her tonunu kullanabilirsin bence.bej bir far ve kahve kalem çok yakışır.

tosspaacık ürünlerin iyi hoşta resimlerini aldığın vespagirl ve makyaj güncem vs gibi blogların adresini link olarak eklemelisin ki kaynak göstermiş olasın öteki durumda izinsiz kopyalama yapmış oluyorsun.Nacizane tavsiye.

Yorumların için teşekkür ederim canım.Tabi ki sorabilirsin.Bu konuyu biribirimize yardımcı olalım diye açtım zaten :)
Ben sana body shop pudra öneririm canım.Çok doğal ve kapatıcılığıda başarılı.Mac kapatıcı en son 48 tl idi.Biraz pahalı ama nerdeyse 1 yıl gidiyor.onu düşününcede çok pahalı gelmiyor.

nasıl 1 yıl gidiyor?az kullanmak yetiyor mu

tosspaacık ürünlerin iyi hoşta resimlerini aldığın vespagirl ve makyaj güncem vs gibi blogların adresini link olarak eklemelisin ki kaynak göstermiş olasın öteki durumda izinsiz kopyalama yapmış oluyorsun.Nacizane tavsiye.

aslında zaten bazılarında resimlerin alıntı oldugunu yazıyorum.bazılarında ise resmin üstünde kendiliğinden yazılı olmuş oluyor.onun için tekrar link eklemeyim dedim.tavsiyen için teşekkür ederim canım.daha dikkatli olayım bundan sonra :)

aslına bakarsan beni ilgilendiren bir durum değil bu eğer blog sahipleri görürse senin başın ağrımasın diye söyledim,Rica ederim incelikle cevapladığın için.

X