tontişlik kader değil

Geçen hafta tartıldığımda 74.300 demiştim dimi? 60 olmak istiyorum ben. Boy 168:KK43: ama o insanlar yapıyosa bende yapabilirim yapıcam. Ne zaman bilmiyorum ama yapıcamm
Birseyin yok boyunda kisa değil. 14 kilo 3 ay demek. 3 ay sınava hazırlandığını düşün ders calisirken ki halini hatırla. Bir sene calisirdik öss ler kpss ler sadece 3 ay sonra koruma yaparsın.bitti gitti. Zayıfla seni ziyarete gelicem taa oralara
Tatar misin peki

Aksam yemeğinde 2 çeşit Salata yiyerek tarihe geçtim.
Kereviz salatası ve mevsim salatası
diyet yapıyor olabilirim fakat tek çeşit sevmiyorum bu hafta hafif şeyler yiyecegim akşamları.

Birseyin yok boyunda kisa değil. 14 kilo 3 ay demek. 3 ay sınava hazırlandığını düşün ders calisirken ki halini hatırla. Bir sene calisirdik öss ler kpss ler sadece 3 ay sonra koruma yaparsın.bitti gitti. Zayıfla seni ziyarete gelicem taa oralara
Tatar misin peki
Yok
Aksam yemeğinde 2 çeşit Salata yiyerek tarihe geçtim.
Kereviz salatası ve mevsim salatası
diyet yapıyor olabilirim fakat tek çeşit sevmiyorum bu hafta hafif şeyler yiyecegim akşamları.
Günaydın yol arkadaşımmm:)) sabah çıtırımı yedim geldim işe. Ama yeşilliklerimi evde unuttum:KK43:(( çok acil çıkmak zorunda kaldım çünkü. Sen nasılsın tatlım

50leri gördüğüm gün bayram edicem. Bu uğurda çekilen tüm cilelelere değecek. Bu haftayı hırs haftası ilan ettim.

Yok

Günaydın yol arkadaşımmm:)) sabah çıtırımı yedim geldim işe. Ama yeşilliklerimi evde unuttum:KK43:(( çok acil çıkmak zorunda kaldım çünkü. Sen nasılsın tatlım
Iyiyim canım sabah sabah kahvaltı hazırladım ama canım istemiyor atlamamak için yiyeceğim
Dün salata yedim ben aksamlari zorlaniyordum dün ilk defa doydugumu hissettim.
Olur öyle arada sen süt veriyorsun hem başka bişeyler yiyebilirsin önemli olan akşam zaten. O işi hallettik mi tamam. Tartilara kusmeyecegiz artik

Başkaları kilo veriyor ben görüntü olarak inceliyorum. Bu işi anlayamadım. Tartı günüm ayın 19 u biraz korkuyorum rezil.olmakta var onca insana

Iyiyim canım sabah sabah kahvaltı hazırladım ama canım istemiyor atlamamak için yiyeceğim
Dün salata yedim ben aksamlari zorlaniyordum dün ilk defa doydugumu hissettim.
Olur öyle arada sen süt veriyorsun hem başka bişeyler yiyebilirsin önemli olan akşam zaten. O işi hallettik mi tamam. Tartilara kusmeyecegiz artik
Evet akşam önemli. Bu akşam evdekilere börek yapıcam. Kendimede kereviz yemeği portakallı:)) portakallı pekin ördeği gibi oldu dimi? Börektendeyarın sabah bir yudum alıcam. Tadına bakmak için. Şimdide yeşil çayımı içiyorum. İyiyim bugün çok iyiyim.

Akşam bi saatin varmı? Mesela 6 dan sonra kesinlikle yemiyormusun? Ben akşam balığı değilde salatayı çok abartmışım. Sabah çok güzel tuvalete çıktım. Sabahları limonlu su çok işe yarıyormuş onu duymuştum daha önce. Oyyyy çok heycanlıyım kızzz:))

Canim su iciyorsun değil mi ? Su içmeden kilo gitmiyor biliyorsun.
İşte pek içmiyorum:KK43:( evde sürekli içiyorumda. Burda şişe yok önümde. Ama eve gidene kadar 2 kupa içmiş oluyorum. Arttırmam lazım suyu. Geçen yıl en az 2.5 litre içiyordum. Haklısın su temizliyor kiloları

Evet akşam önemli. Bu akşam evdekilere börek yapıcam. Kendimede kereviz yemeği portakallı:)) portakallı pekin ördeği gibi oldu dimi? Börektendeyarın sabah bir yudum alıcam. Tadına bakmak için. Şimdide yeşil çayımı içiyorum. İyiyim bugün çok iyiyim.
Aman iyi ol sen bak başladı n daha huzurlusun. Ay evet canım ördek çekti. Ben baya et obur biriyim. Börek güzel şey. Gecende yemeğe gittik oğlan ben eşim ay salata yedim kız. Zor oldu. Ama ordan ciktigimda kendimle acayip gurur duydum. Bu sefer oldu galiba canim

İşte pek içmiyorum:KK43:( evde sürekli içiyorumda. Burda şişe yok önümde. Ama eve gidene kadar 2 kupa içmiş oluyorum. Arttırmam lazım suyu. Geçen yıl en az 2.5 litre içiyordum. Haklısın su temizliyor kiloları
Aynen ben hiç icmezdim belki bi bardak. Ama şimdi eve su dayanmıyor. Oğlan okula gonderdim sabah. Okulda kahvaltı öğle yemeği ikindi.kahvaltisi var. Ondan bari kurtuluyor um

Harikasın hayatım. Çatlat onları hepsini. Eşimin bi arkadaşı var. Bize her gelişimde dalga geçiyo benimle. Aaaa sen zayıfladınmı kız falan diye. Bende ona çok sinir oluyorumm. Görücek nasıl zayıflanıyormuş

Akşam bi saatin varmı? Mesela 6 dan sonra kesinlikle yemiyormusun? Ben akşam balığı değilde salatayı çok abartmışım. Sabah çok güzel tuvalete çıktım. Sabahları limonlu su çok işe yarıyormuş onu duymuştum daha önce. Oyyyy çok heycanlıyım kızzz:))
Sakin limon falan icipte mideni mahvetme yok benim saatim canım bişey isterse yerim. Kural pek yok yani. Kural.koyarsam yapamiyorum bozuyorum. Robot değiliz ki. Canın bişey çekerse bir.lokma al bırak. Böylece gözün yemeğe düşmez.

Harikasın hayatım. Çatlat onları hepsini. Eşimin bi arkadaşı var. Bize her gelişimde dalga geçiyo benimle. Aaaa sen zayıfladınmı kız falan diye. Bende ona çok sinir oluyorumm. Görücek nasıl zayıflanıyormuş
Benim esiminde bir arkadaşı var karısı çirkin bişey kilosu normal. Ben yemiyorum diyip duruyor. Ama yalanmis kilo alamiyormus. Bana diyoki bu kiloların yapisal mi doğumdan mi. Kör cahil. Kendi seviyende adamla.gorusmezsen böyle olur.

Dün bi foto daha çektim biraz daha incelme var. Karnım az benim yanlardan portleyen basen var bakıyorum kimse de yok öyle bişey. Bacak kısmı değil belin yani. Nasıl gidecek bilmem

Aynen o belden pörtleyenlerden bende de var canımcım. Geçen yıl yaptığım o tekerlek hareketiyle göbek falan kalmamıştı. Bi başlasam onada artık:KK43: ama sen sporda halledersin oraları. Özelden atsana fotonu incelmeyi görim bi

Benim için tek iyi durum yasimi gostermemem oğlumu kardeşim sanıyorlar.Yüzüm ufak görünüyor. Bi 10 yaş kadar. Bununla teselli bulayim bari. Kilolar gidince daha küçük görünurum artık.

X