Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiorum cogu kişi su an yumurtlama donemin o yuzden bolesin adetten sonra hemen yumurtlama cok nadir diolar ama zatenn bnm 5 6 gun normal akıntı az az oldu 7 gun cok yogun akıntm ve ağrım oldu seffaf akışkandi ben su tuttuysa tuttu modundayim bu saatten sonra dollenme olacgini sanmiorum nedense
Niye olmasın ya adetten hemen sonra yumurtlayıp ta tutan Kişiler var yani. Bilemiyoz artık kuzum beklememiz lazım ne olduğunu öğrenmek için

Yok canım önemli değil. Hmm senin hiç büyümemiş bide eşinde de sıkıntı olduğu için sanırım tüp bebek istiyosunuz Allahım inşallahh çok uğraştırmadan hiç beklemediğin anda gelsin bebişin canım adetine ne kadar var? Kahverengi akıntı yerleşme kanaması olarakta geçiyo
Duaların için çok sağol canım. Adet tarihim belirsiz benim o yüzden bir şey diyemiyorum ki ama yumurtlama akıntısı geldi yaa birde geçen ay ki adetim hep kahve rengi idi ve normalden kısa sürdü sporun etkisiyle içerde kalan geldi diye tahmin ediyorum o kadar uzun süre hayal kurdum ki artık hiç ümit etmek hayal kırıklığına uğramak istemiyorum doğrudan tüp bebeğe odaklandık tek çabam elimden geldiğince kasımdaki adetime kadar olduğunca çok kilo verebilmek

Evet canım bende de pko var.

Ben ilacsiz regl olamazdım . Fakat sonrasında inofolik kullanmaya ve 1er saatlik yürüyüşler yapmaya başladım. Ve sonra kendilginden 1,5 - 2 ayda birde olsa regl olmaya başladım . Şimdi de bal tarçın çörek otu kullanmaya başladım bakalım birçok şey demiyorum hamilelik için.
Ben tüm o kürleri denedim canım elimden geldiğince ama nasip olmadi inşallah sana olur. Bende ilaçsız olamıyordum sonra bitkisel macun var onu kullandım kendiliginden duzensiz de olsa senin gibj max 50 gunde olmaya basladim

Gune guzel basladim kizlar temiz bir kahvaltı 45 dk yürüyüş ve kaçamamışız geçmesini umduğum bir gün olsun. Kızlar vücudum çok ödem tutuyor yeşil çay dışında bana ödem atıcı önereceğiniz bir şeyler var mı

merhaba arkadaşlar bundan 3 gün önce sporda 4 bayan sohbet ediyoruz ben pkoluyum dedim kilo vermede zorlanıyorum sonra aaa bende bende dendi 4 bayandan 3 ümüz polikistik ve o gün bi arkadaşın tartı günüydü 1 ayda 4,5 kilo vermiş polikistik overa raağmen yani iş spor ve diyet yapabilmede benimde 15 kilo fazlam var 2 haftadır spora gidiyorum 2 hafta sonra tartılacağım inşallah vermişimdir:110:

Arkadaşlar doktor 10 14 gün arası deneyn demsti doktrda adetim düzenli diye. Bu yumurtlama günü tuttrmak için regl sonrası nasıl yöntemler kullnyosnz? Dün akşamdan kaçamak yapanlar ben gibi aksama en az 1 saat yuruys yada leslie yapacak mı elleri görelim?? :KK66:

Gune guzel basladim kizlar temiz bir kahvaltı 45 dk yürüyüş ve kaçamamışız geçmesini umduğum bir gün olsun. Kızlar vücudum çok ödem tutuyor yeşil çay dışında bana ödem atıcı önereceğiniz bir şeyler var mı
bir litre suya iki tane zerdeçal 2 tane zencefil 2 tane çubuk tarçın atıp 8-10 saat bekletip için ben ara ara yaparım iyi geliyor

Sende yat kuzum dikkat et kendine bence o antibiyotiğide kullanma bence nolur nolmaz yinede senin kan testin negatif çıktı ama benim içinde hala sende bişeyler var gibi geliyo :) ümitlendirmek istemem ama öyle hissediyorum ben kuzum inşallah yıl dönümünüzün hediyesi gelmiştir :))

Yaaa kız seni yerimm keşke olsa :) çaktırma bende korktum bıraktım ilacı kendime de erken gebelik testi aldım bugüne özel sonuç negatif biliyorum ama olsun benim kalbimde bugün test yapmak vardı. Kızlar bu testi günün herhangi bir saati yapabiliyor muyum? İlk defa kullanıcam ovülasyon testi gibi kuralları mı var?

Kabak, maydonoz, ananas kiraz sapı bunlar güzel ödem söktürür canım. Özellikle ananasın yağ yakmada da başarısı çok iyi.

merhaba arkadaşlar bundan 3 gün önce sporda 4 bayan sohbet ediyoruz ben pkoluyum dedim kilo vermede zorlanıyorum sonra aaa bende bende dendi 4 bayandan 3 ümüz polikistik ve o gün bi arkadaşın tartı günüydü 1 ayda 4,5 kilo vermiş polikistik overa raağmen yani iş spor ve diyet yapabilmede benimde 15 kilo fazlam var 2 haftadır spora gidiyorum 2 hafta sonra tartılacağım inşallah vermişimdir:110:

Sendeki azimle bence sende çok güzel sonuçlar alacaksın ben inanıyorum.

Arkadaşlar doktor 10 14 gün arası deneyn demsti doktrda adetim düzenli diye. Bu yumurtlama günü tuttrmak için regl sonrası nasıl yöntemler kullnyosnz? Dün akşamdan kaçamak yapanlar ben gibi aksama en az 1 saat yuruys yada leslie yapacak mı elleri görelim?? :KK66:

Ben ovülasyon testi denemiştim. En güzel sonuç ovülasyon testi ile alınıyor ama stres olmaman lazım. Gün aşırı ilişki de güzel bir yöntem :)

Kızlar çarşamba diyetisyenime gidiyorum. Diyetisyene gitme imkanı olmayan ama soracağı sorular olanlar bana söylerseniz sorularınızı sorabilirim :)

Yaaa kız seni yerimm keşke olsa :) çaktırma bende korktum bıraktım ilacı kendime de erken gebelik testi aldım bugüne özel sonuç negatif biliyorum ama olsun benim kalbimde bugün test yapmak vardı. Kızlar bu testi günün herhangi bir saati yapabiliyor muyum? İlk defa kullanıcam ovülasyon testi gibi kuralları mı var?
Canım 4 saat sıvı almadan idrarını tut öyle yap çünkü daha adetin geçmediği için yanlış negatif çıkabilir

doktorlar hep kilo ver diyor zateeennnn :):) Hoşgeldin aramıza. Bir sıkıntın olduğunda ya da paylaşmak istediğinde kendine engel olamadığında lütfen bizimle paylaş yardımcı olalım :):)

Hoşbuldum canım :KK39:

Tamam haklılar ama veremiyorum ne yapayım tatlılar beni çağırıyor resmen :olamaz:

İnsülin direncim normaldi fakat dr yine de glukofen al onunla zayıflamaya çalış dedi. Bu akşam alıp başlayacağım, Bat ile birlikte de (şayet olursa) eliptik bisikletle kilo vermeye çalışacağım. Şuan 83 kiloyum inşallah en azından 69'lara düşebilirim :KK49:

X