Gebeliğe Hazırlık Tombişlişe Veda. Gebeliğe Merhaba.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah allah ilacın prospektüsünü okudun mu kuzum ? Belki yan etkisidir dokunmuştur sana

Okumadım da ama yapıyor sanırım böyle bir etkisi var mide bulantısı yapıyormuş. Akşam geç yatmanın da etkisi olabilir ama resmen böyle gözümü kapayıp uyucam o kadar uykumu getirdi içtikten sonra. Bana saçma saçma yorum yapan doktorun tek dinlediğim sözü bu oldu. Başlayayım dedim dün.

Halsizlik yapmıyor bana ama bağırsaklrimi bozmuştu bi ishal bi kabız oluyordum ilk başladığımda

Dün evdeyim diye mi fark etmedim bilmiyorum ama dün hiçbir şeyim yoktu valla. İshal falan da olmadım canım ama halsizlik yapıyor bana böyle kafamı koysam uyucam o kadar uykumu getirdi hahahah baktığımı görmüyorum resmen :)

Okumadım da ama yapıyor sanırım böyle bir etkisi var mide bulantısı yapıyormuş. Akşam geç yatmanın da etkisi olabilir ama resmen böyle gözümü kapayıp uyucam o kadar uykumu getirdi içtikten sonra. Bana saçma saçma yorum yapan doktorun tek dinlediğim sözü bu oldu. Başlayayım dedim dün.

Dün evdeyim diye mi fark etmedim bilmiyorum ama dün hiçbir şeyim yoktu valla. İshal falan da olmadım canım ama halsizlik yapıyor bana böyle kafamı koysam uyucam o kadar uykumu getirdi hahahah baktığımı görmüyorum resmen :)
En kotu bi sağlık ocağındaki doktora danış sen yine de ama başlangıçta hafif yan etki yapıyor alışana kadar

Geçmiş olsun devam ederse doktora dansn

Ay doktor deme bana kız doktorlardan nefret ettim resmen :) Halbuki daha ilk denememdi. Ne hayallerim vardı bugün evlilik yıldönümümüz 2. yılımıza böyle mutlu mesut girecektim. Hayaller hayatlar. :):) Yarım günlük bir kısırlık macerası. Akabinde şaibeli bir enfeksiyon :)

Ben bugün kolumu kaldırasim gelmiyor ya kasıklarim karnım, belim ağrıyor yatasim var akşama kadar :KK43: ama tabi işler beni bekler temizlik yapıyorum cam kapı silcem hem de düşünmem hareket olur

Ay doktor deme bana kız doktorlardan nefret ettim resmen :) Halbuki daha ilk denememdi. Ne hayallerim vardı bugün evlilik yıldönümümüz 2. yılımıza böyle mutlu mesut girecektim. Hayaller hayatlar. :):) Yarım günlük bir kısırlık macerası. Akabinde şaibeli bir enfeksiyon :)
Nice mutlu yillarıniz olsun kuzum gec olsun güç olmasin

Bol su icmelsn biliyrsn degl mi bir şişe olsn elnde enf. Geçmesi kolay olurms. Off dün misafir agirladm kek yedim çok pismanm şimdi pofff

En kotu bi sağlık ocağındaki doktora danış sen yine de ama başlangıçta hafif yan etki yapıyor alışana kadar

Yapıyor canım yaaa sorma valla. Ben bu ilacı bir dönem daha kullanmıştım sonra o zaman insülin direncim vardı. Kortizon sebebiyle. O zaman da mide bulantısı yapmıştı. Alışana kadar yan etkisi oluyor biliyorum :KK43:

Ben bugün kolumu kaldırasim gelmiyor ya kasıklarim karnım, belim ağrıyor yatasim var akşama kadar :KK43: ama tabi işler beni bekler temizlik yapıyorum cam kapı silcem hem de düşünmem hareket olur

Kendini dinleme. Kendini dinlemek çok fena beni görüyorsun. Benim hala sağ kasığım aprıyor sol kasığımda ara ara ağrıyor ve bildiğin regl olacakmış gibi sancım başladı hafif hafif göğüs uçlarımda da böylw sızıma var. Bir an evvel regl olsam da bu ayın stresini atsam diyorum artık :)

Nice mutlu yillarıniz olsun kuzum gec olsun güç olmasin

Çok teşekkür ederim beybisi.
Bol su icmelsn biliyrsn degl mi bir şişe olsn elnde enf. Geçmesi kolay olurms. Off dün misafir agirladm kek yedim çok pismanm şimdi pofff

Valla başlarda içmiyordum su içiyorum hemen suyu bünyemden atıyorum. Öyle kaşıntım idrarda yanmam da yok ama doktor enfeksiyon dedi valla. Benim de evimden misafir eksilmez oldu :KK43: Yeme anneemm yeme kuzuumm. Disipline olmamız lazım biliyorsun dimi :)

Bugün sabah kahvaltsini annemgilde yaotim malesef bende abarttim gun icinde dengelemrm lazim ins bol bol suya devam kızlar kış geliyor artik su olayi bende hatrlatmalarla iciyorum unutuyorum

Kendini dinleme. Kendini dinlemek çok fena beni görüyorsun. Benim hala sağ kasığım aprıyor sol kasığımda ara ara ağrıyor ve bildiğin regl olacakmış gibi sancım başladı hafif hafif göğüs uçlarımda da böylw sızıma var. Bir an evvel regl olsam da bu ayın stresini atsam diyorum artık :)
Bakalim daha cok zaten reglime hyrlisi

Çok teşekkür ederim beybisi.

Valla başlarda içmiyordum su içiyorum hemen suyu bünyemden atıyorum. Öyle kaşıntım idrarda yanmam da yok ama doktor enfeksiyon dedi valla. Benim de evimden misafir eksilmez oldu :KK43: Yeme anneemm yeme kuzuumm. Disipline olmamız lazım biliyorsun dimi :)
Misafir çagrmmam lazım artık eskiden olsa çok yerdm tuttm ama yine de yedim. Bu son günah cikrms olaym. Bu arada suyu hava soğuk icemzsn ılık yap ve içine sevdgn bir baharat yada elma doğra azcik daha güzel içersn

Sende yat kuzum dikkat et kendine bence o antibiyotiğide kullanma bence nolur nolmaz yinede senin kan testin negatif çıktı ama benim içinde hala sende bişeyler var gibi geliyo :) ümitlendirmek istemem ama öyle hissediyorum ben kuzum inşallah yıl dönümünüzün hediyesi gelmiştir :))

Ay benimde ağrı bacaklarıma vuruyo halsizlik had safhada kafaya taktığımız için psikolojik şeyler yaşıyoz galiba ya :KK43: kızzz aman dikkat et öyle erinme çok fazla

Yaaaa bende dün gece saat 11de kokoreç yedim ya :KK43: ama bu sabah sadece yulafla kahvaltı yaptım birazdanda yürüyüşe çıkcam eritmem lazım

Ay benimde ağrı bacaklarıma vuruyo halsizlik had safhada kafaya taktığımız için psikolojik şeyler yaşıyoz galiba ya :KK43: kızzz aman dikkat et öyle erinme çok fazla
Bilmiorum cogu kişi su an yumurtlama donemin o yuzden bolesin adetten sonra hemen yumurtlama cok nadir diolar ama zatenn bnm 5 6 gun normal akıntı az az oldu 7 gun cok yogun akıntm ve ağrım oldu seffaf akışkandi ben su tuttuysa tuttu modundayim bu saatten sonra dollenme olacgini sanmiorum nedense

X