Göz Makyajı titreşimli rimeller???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ninspire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
19
0
kullanan varmı acep.önce estee lauder sonrada lancome birer tane titreşimli rimel çıkardıydı.takma kirpik görüntüsüne takıntılı biri olarak çok kullanmak istiyorum ama baya pahalı olduğundan memnun kalmazsam hoş olmaz sanki :1shok:

canim ben gecenlerde tesadufen almistim simdi kullaniyorum memnunum benim hosuma gitti.bu arada ben indirimde almistim

ne kadara aldın cnm acaba gerçekten takma kirpik etkisi yapıyor mu ??

dayanamadım ve estee lauder turbolash aldım! ne diyebilirimki çok çok doğru bir kararmış,reklamında iddia ettiklerinin hepsini yapıyor,ayırma,uzatma,ve dolgunlaştırma.genelde hacim veren rimeller kirpikleri ayıtmadığından tercih etmezdim ama bu hepsini aynı anda yapabiliyor.birde inanılmaz dayanıklı,özellikle göz bölgem çok yağlı ve alerjiktir ama sabahtan geceye kadar hiç akma yapmadı.fiyatı 85,90 arasıydı tekin acar,ykm,sevil vb de.ben strawberryden aldım 53 liraya

Ben birçok markanın titreşimli rimelini denedim.Her seferinde kirpiklerimde kaşıntı yapıyor sürerken.Sanki gıdıklanıyormuş gibi bir tuhaf.Zor geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…