Tiroid ameliyatı olan hanımlar

Allah razı olsun yazın için canm yutkunurken ve seste nekadar zorlandın

Allah razı olsun yazın için canm yutkunurken ve seste nekadar zorlandın
3 gün yutkunurken zorlandım..sonra baktım sade çorbayla karın doymuyor minik ekmekleri içine atıp ıslatarak yedim..böyle yandım aman bi zorluğum olmadı..seste baya açılma oldu ama sesim kalın..çok konuşunca sesim yoruluyor , yoruluyorum ..size de çok geçmiş olsun

Merhaba sesiniz zamanla düzeldi mi acaba? Ben de 6 gün önce ameliyat oldum ve sesim hala kalın benim de ve ses yorulması da oluyor sizin gibi. Sizinkinin düzelip düzelmediğini merak ettim. Geçmiş olsun...

Aynı sorun bendede oldu artık ilaç kullanmak istemiyorum benim nodül çok küçük ama en büyügü 1 cm 3 nodül var multi nodil ameliyat olduktan sonra nasıl tetavi yapıyolar bilgi verirmisiniz

Aynı sorun bendede oldu artık ilaç kullanmak istemiyorum benim nodül çok küçük ama en büyügü 1 cm 3 nodül var multi nodil ameliyat olduktan sonra nasıl tetavi yapıyolar bilgi verirmisiniz
Tiroit tamamen alınırsa ömür boyu hormon ilacı kullanmak zorunda kalınıyor. Benim sağ tiroit lobu duruyor.. onun için ilaç kullanmıyorum.. nodüllerin patolojiye göre kanserli çıkma ihtimali oluyor. İhmal etmeyin.. ben sıkı takip altındayım

Ben biyopsi yaptırdım iyi huylu ama sürekli ilaç kullammak istemiyorum ameliyat olmak mantıklı olurmu nodülde büyüme olmuyo ayrıca gözlerime vurdu portlek göz gibi durmaya basladı ne yammam lazım

Ben biyopsi yaptırdım iyi huylu ama sürekli ilaç kullammak istemiyorum ameliyat olmak mantıklı olurmu nodülde büyüme olmuyo ayrıca gözlerime vurdu portlek göz gibi durmaya basladı ne yammam lazım

Merhaba, ayın 28inde ameliyat oldum komple tiroitler alındı.
İyi huylu çıktıysa eğer ameliyat olmaya gerek yok. Nodülün yapısı kenarlarının şekli herşeyine göre karar veriliyor. 1 yıl sonra tekrar yopsi istenir onun sonucuna göre karara varılır.

İyi huylu olan birşeyi deşmeye ve tiroitlerden vazgeçmeye değmez. Önemli bir organ.

Bazısı çocuk sahibi olurken zorluklar yaşıyor tiroitleri olmadığı için. Ben çok fazla çocuk istemediğim için beni etkilemedi hiç bu düşünce.

Gözleriniz içinde ilacınıxın dozu ve kan değerinix önemli

Ne yaptınız bir sonuç aldınızmı benimkide ağrılı 5 aylıkta bebeğim var

Bende de baze ağrılar oluyordu

Kızlar merhabalar öncelikle anneler gününüz kutlu olsun hepimizin bende troit ameliyatı oldum troit bezlerim alındı ameliyat ordug gün adet olmuştum bir ay doldu bikacgunum geçti kaşık ve belde ağrı var ama bı türlü adet olamadım acaba narkozdan mi kaynaklı ameliyattan dolayı olabilir mi bu durumu yaşayan varmı

Ben yaşadım..hormon dalgalanmalarından dolayı 3 ayda 5kez regl oldum ve bel ,bacak,göğüs ağrısı oldu bende de..duygusal olarak ta çok ağlıyordum...

Ben yaşadım..hormon dalgalanmalarından dolayı 3 ayda 5kez regl oldum ve bel ,bacak,göğüs ağrısı oldu bende de..duygusal olarak ta çok ağlıyordum...
Bende de biyopsi şüpheli çıktı ameliyat dediler oldum troid lerim alındı Patoloji sonucu temiz çıktı çok sevindim ama para troidim düzelmiyor hormon ilacı kullanıyorum para troidim düşük çıkıyor kalsiyum d vitamini kullanıyorum kalsiyum için 1 buçuk yıldır ameliyat oldum düzelir diyor doktor bu durumu yaşayan düzelen var mı lütfen cevap şimdi

Şimdi benim hiç bir sorunum yok.zamanla tüm dengelerim yerine oturdu.kontrollerini ihmal etme ve sabırlı davran.geçmiş olsun.

Merhaba kaç kere biyopsi oldunz
Biyopsi sonucum önemi belirsiz folikiller lezyon çıkmış tekrar çıkmış tekrsr biyopsi isteniyor ne yapcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…