Anket Tırnaklarınızı Yiyor musunuz?

Tırnaklarınızı Yiyor musunuz?

• El tırnaklarımı yedim bitirdim sırada ayaklar var=)

OY: 8 17,4%
  • yoo ben tırnak yemem sadece etlerini kemiriyorum canım

OY: 12 26,1%
  • Ara sıra bazı bazı

OY: 10 21,7%
  • O ne bieee iğreenç

OY: 16 34,8%

• Ankete Katılan
    46
hayır yemem ama bir kız arkadaşım var önce yiyor sonrada acısından duramıyor sürekli ojeli dolaşmak zorunda olduğunu söylemişti elinde değil sanıırm ...

ben de yiyiyordum ama yaklaşık 3 aydır falan maşallah hep uzun. bakımlı tutarsanız yenmiyor. ben hiç manikürsüz ve ojesiz bırakmıyorum. bıraktığım zaman hemen kemiriyorum çünkü. daha önceleri bir çok kez uzatmayı başardım ama bakımı bıraktığım an gittiler. bu sefer baya uzun sürdü. yani bakımlı olunca kıyamıyor insan :))

allah göstermesin bi yemedim o kaldı onuda yersem mikroptan geçilmem heral böğ öğ pöğ

ben yemiyorum ama esim tirnagini yiyo sinir oluyorum, eczaneden ilac alip surdum cok kotu aci ama oan ragmen yine yiyo :KK43: iyiki ben yemiyorum, bazen diyorum al benimkinde ye kesmeye eriniyorum diye .

Orta okuldayken yerdim(bizim zamanımızda ortaokuldu.yaşlandık mı ne yahuuu).liseye başladığım an bıraktım:))

walla güzel tırnaklarım var.. sanki bayanda uzun tırnak olmalı gbi gelir bana hep. cocukken yerdim ama:)

yok ben tırnak yemedim hiç..ama stresli olduğumda tırnaklarımı elimle kopartıyorum maalesef,bu yüzden uzatamıyorum çoğu zaman:1no2:

hayır çapa gibidir tırnaklarım ancak ki ne çevresindeki etleri afiyetlen koparıyorum
d020.gif

Hayır kesinlikle yemem ne tırnak nede etlerini cıssss.Kötü Kazen Ama ilkokulda bir kere öğretmen tırnak kontrolü yapardı ya, uzundu benim yemeğe çalışmıştım ama beceremedimtatlicadiarzu

bende kendımı bıldım bılelı yerdım tırnaklarımı takı unıversıteye gıdene kadar.ılk o zaan uzatmıstım tırnaklarımı cok guzel durunca kıyamadım yemeye.ne zamankı tırnagım kırılır kısaltmak zorunda kalırım o zaman tekrar yemeye baslıyorum.ama goruntu cok kotu oluyor

Hiç yapmadım, çok kötü bir alışkanlık.
Ama bazen etlerini kemirdiğim oluyor.

eskıden cok yıodm amaa smdıı uzatıorm artk

X