Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

benim de bugün 4.günüm psikolojik mi bilmiyorum ama ben de kendimi daha iyi sakin hissediyorum ama bugün yapınca biraz midem bulandı :s

hareketleri ardarda mı yapıyosun canım? belki ondan olabilir aralarda 3-4 saniye nefes al ver.

Bendeki tek değişiklik iltihabımı ortaya çıkardı. Kötü bir koku oldu. Mecburen ilaç kullandım. Belkide farketmediğim bir etkisi olmuştur. Hareketler göze de iyi geliyor.

Son düzenleme:
bende de değişik bi akıntı başladı ilk günlerde belki bu hareketler yüzünden ama bilmiyorum tam şuan daha iyi vede. canım sen ne zamandır yapıosun kaçtasın?

21 deyim ben. 25 mayısta başladım hareketlere. 4 ay olmuş.

bende de değişik bi akıntı başladı ilk günlerde belki bu hareketler yüzünden ama bilmiyorum tam şuan daha iyi vede. canım sen ne zamandır yapıosun kaçtasın?

İdrarda kötü koku ve koyu bir renk oluyor birde. Bende 1-2 defa olmuştu. Belirtileriydi demekki.

Arkadaşlar hala bu hareketleri yapan varmı ????? Aranızda benim yeni haberim oldu ve yeni başladım 1 haftadır yapıyorum 1 kg vermişim ama uzun süre yapan birileri varsa kendilerindeki gözlemledikleri değişimleri yazarsa çok sevinirim.... şimdiden tşk ederim Sağlıkla kalın

Ben hala devam ediyorum yukarıda da yazmıştım 4 ay oldu. İltihap ortaya çıktı. Daha çok terliyorsun. Çok fazla terlemezdim ben ama şu an daha çok terliyorum. Ramazana denk geldiği için bende kilo vermiştim çünkü ramazanda çok fazla yemedim.
Etkiler kişiye göre değişiyor. Bir rahatsızlığın varsa ortaya çıkartıyor. Cildi güzelleşenler oluyor. Gözleri daha iyi gören oluyor. (Çevremde yapanlardan duyduklarım) Duruşu düzelen oluyor. Galiba sağlık durumuna göre etki gösteriyor hareketler. :)

Son düzenleme:
Etkiler kişiye göre değişiyor. Bir rahatsızlığın varsa ortaya çıkartıyor. Cildi güzelleşenler oluyor. Gözleri daha iyi gören oluyor. (Çevremde yapanlardan duyduklarım) Duruşu düzelen oluyor. Galiba sağlık durumuna göre etki gösteriyor hareketler. :)[/QUOTE]

ÇOK TEŞEKÜRLER :)

ay ben niye kilo vermiyorum acaba ne güzel cnm bi haftada bi kilo.. bende senin gibi 1 hafta önce başladım hatta bugün 5'e çıkarıyorum sayıyı.

ay ben niye kilo vermiyorum acaba Ne güzel cnm bi haftada bi kilo.. Bende senin gibi 1 hafta önce başladım hatta bugün 5'e çıkarıyorum sayıyı.

ben biraz fazla kiloluyum ondan galiba canım :) ama ben sevdim bu hareketleri oturma şeklimi bile etkiledi daha dik oturuyorum ve bel fıtığım vardı benim galiba piskolojik ama ağrım yok artık böle giderse bırakmak yok devam hersabah saat : 06:00 da tibetli hareketlere devam. Inş. Sende fayda görürsün canım ...

ben dün yapamadım çok gezdim yoruldum o 5 hareket bile gözümde nasıl büyüdü ama bigünden bi'şey olmaz diye düşünüyorum az evvel yine yaptım hareketlerimi evet hareketleri art arda yapıyorum belki de ondan bulantı oluyordur bide son harekette çok bulanıyo hemen geçiyo ama idrar ve akıntı konusunda bende de sıkıntı yaptı onun dışında farkettiğim bişey olmadı olursa yazıciim kızlar bence devam etmekte fayda vaarr

aynen canım benimde dik durmamı sağlıyor bu hareketler yoksa sırtım acıyor. aynen yola devam hatta hiç kilo veremesem bile!

haftada bir olabilir canım o bende pazar yapamadım mesela. dün 5e geçtim biraz daha zorladı 21 nasıl olcak bilemiyorum ama asıl faydayı çoklu sayılarda göreceğimiz kesin. birde bende kş akıntı koyu renk vs geçti gibi.

gerçekten çoklu sayılarda nası olucak ben de bilemiyorum 3kez döndüğümde bile başım feci dönüyo 21i hele hiç düşünemiyorummmm

gerçekten çoklu sayılarda nası olucak ben de bilemiyorum 3kez döndüğümde bile başım feci dönüyo 21i hele hiç düşünemiyorummmm

21'de benimde dönerken zorluyor bazen. Eğer 21'i tamamlarsam yapıyorum, yapamazsam da bırakıyorum, yapabildiğim kadar. Döndükten sonra dengede durabilmek için. Ayaklarınızı omuz hizasında açın elleriniz göğsünüzün ortasında tutun. Ayak uçlarınıza bakın. Çabuk geçiyor o zaman baş dönmesi. :)
Bu öneri de kitaptan. :)

Son düzenleme:

denemek lazım tabi teşekkürlerr

kaytarmaktan bahsettik ya hemen uyum sağladım yapamadım dün ama kızlar yinede sabah erkenden cin gibi açtım gözleri uykumu almış biçimde ki gece 1 gibi yattım.. bugün yarın ve pztsi rahatça yaparım ayarladım işlerimi :)

2gün üst üste yapmadım yarın başa sarıp 3'ten tekrar başlıcam sizden ne haber kızlar devam mı

Devam ediyorum hala. Acaba akşamda yapsammı diye düşünüyorum. Bu sefer sıkılırım diye korkuyorum. Karar veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…