Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Dr. David Selman bunu, "Çakraların omurga üzerindeki yerleri ana salgıbezlerine karşılık geliyor," diye açıklıyor. "Bu salgıbezleri beden kimyasının ve otomatik işlevlerin homeostasisini korumaya yardım eder. Büyüme hormonuyla bağlantısı olan ve eskiden beri yaşlanmayla ilgisi olduğu bilinen tiroit ve hipofiz bezleri, endokrin sisteminin bir parçasıdır. Her ikisi de bay ve boyun bölgesindedir ve ayinler özellikle bu bölgeyi çalıştırarak bu bezleri aktif hale getiriyor. Yapılan bilimsel araştırmalarda, bu büyüme hormonunun küçük bir miktarının kişiye verilmesinin yaşlanma sürecini yavaşlattığı görüldü.
Beden, zihin ve bağışıklık sistemi arasındaki ilişkiye özel bir ilgi duyan bir mikrobiyolog olana Dr. Selman, şu sıralar Beş Ayin'in bedende bu büyüme hormonunu üretebilme yeteneği üzerindeki etkisini araştıran bir bilimsel araştırma için fon oluşturmakla uğraşıyor.

Kiloyu Düzenleme
Ayinler ayrıca beden ağırlığını normale döndürmede de yardımcı oluyordu. Beş Ayin kilo almak isteyenlerin iştahlarının belirgin ve sağlıklı bir biçimde artmasına neden oluyor uygun kiloya gelmelerini sağlıyordu. Bunun tersine, kilo vermesi gerekenler rejim yapmadıkları halde kilo verdiklerini söylüyorlardı.

Kiloyu Düzenleme
Ayinler ayrıca beden ağırlığını normale döndürmede de yardımcı oluyordu. Beş Ayin kilo almak isteyenlerin iştahlarının belirgin ve sağlıklı bir biçimde artmasına neden oluyor uygun kiloya gelmelerini sağlıyordu. Bunun tersine, kilo vermesi gerekenler rejim yapmadıkları halde kilo verdiklerini söylüyorlardı.

Sen ne tür faydalar gördün canım? Anladığım kadarıyla bayağı ilgileniyorsun bununla :)

Sen ne tür faydalar gördün canım? Anladığım kadarıyla bayağı ilgileniyorsun bununla :)

Ben şu an hiçbirşey anlayamadım belirgin bir faydasını göremedim. Zayıfladım ama ramazandan dolayı olabilir. Boynum çok ağrıyordu biraz hafifledi. Devam edeceğim.
Belirgin bir etkisini görürsem hemen yazacağım.

Son düzenleme:
Ben şu an hiçbirşey anlayamadım belirgin bir faydasını göremedim. Zayıfladım ama ramazandan dolayı olabilir. Boynum çok ağrıyordu biraz hafifledi. Devam edeceğim.
Belirgin bir etkisini görürsem hemen yazacağım.

Ne kadar süredir yapıyorsun? Kaç tekrardasın?

25 mayıs'ta başladım. 21 tekrardayım. 15 hafta olmuş. :) Cildi güzelleşenler var bende de keşke öyle bir etkisi olsa. :)

Bende de ne oldu biliyo musun? Ben ilk kez bu hareketlere başladığımda 2-3 hafta yaptım çok dinç hissettim kendimi sonra bıraktım. 1-2 ay sonra yine başladım aynı etkiyi göremedim niye ki ? :KK5:

Bende de ne oldu biliyo musun? Ben ilk kez bu hareketlere başladığımda 2-3 hafta yaptım çok dinç hissettim kendimi sonra bıraktım. 1-2 ay sonra yine başladım aynı etkiyi göremedim niye ki ? :KK5:

Zamanla etkilerini görebilirsin belki. Aslında hareketleri bırakanlar yine yorgun hallerine geri dönüyorlarmış. Sende öyle bir etki olmadımı hareketleri bırakınca. Bende bekliyorum sabırla, sadece yapmaya çalışıyorum. Bazen bazı rahatsızlıklardan dolayı yapmakta zorlanıyorum 2 haftadır. Hareketlerin bazılarını tam yapıp bazılarını daha az sayıda yapıyorum şu son günlerde. Zaten kitapta yazıyor, hareketlerden bir tanesini bile yapsanız etkilidir, yada yapamıyorsanız en azından 3 tekrar yapsanız bile iyidir yazıyor. :)

yaklaşık 4 aydan beri aralıksız yapıyorum cildim dahada parlak, gerçekten daha dik yürüyorum, psikolojik olarak daha iyiyim boyun ağrılarım geçti.en az 6 ay yapmaya devam edeceğim :) Kesinlikle yapın ama hissederek, inanarak tıpkı bir ayin gibi...6 ay sonra bendeki değişiklikleri yazmaya devam edeceğim :)

bende kesinlikle oldu yaklaşık 4 aydır yapıyorum,belim ve sırtım dahada güzel ve dik.. cildim dahada parlak (çok stresli birisi olmama rağmen) daha sakin, bir insan olursam daha çok faydasını göreceğimden eminim..Hiç aralıksız yapıyorum 3 aydan sonra sabah akşam yapmaya başladım 21 tekrar sabah,3 tekrarlada bu hafta akşamları yapmaya başladım. 6. ayı doldurduğumda daha büyük değişiklikler bekliyorum kendimden..En önemlisi beyaz saçları tekrar eski rengine döndürüyomuş. Umarım benim beyaz saçarımı eski rengine döndürür. gelişmeleri yazmaya devam edeceğim :)) Bazılarının göğüslerinde büyümeler olmuş bende olmadı şimdilik.

Bende niye hala olmadı bu değişiklikler, ne güzel. Ama bende bir rahatsızlığı ortaya çıkardı galiba, bu hareketlerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Olan bir hastalığın ortaya çıkmasınımı ne sağlıyor bu hareketler, kimsede böyle bir etki oldumu?

burayı görmem iyi oldu bende bir kaç gün yapıp bırakmıştım (hamile olduğumu öğrendiğim an bırakmıştım) şimdi tekrar başlayacağım konuyu en baştan okuyup doğru bir şekilde yapacağım inşallah iradeli olur ve devam ederim.

Hangi hareketlerin göğüs büyüttüğünü bilen var mı? hayır zaten 90 olan göğüslerim git gide büyüyor, ama bir yandan da karnım ve göbeğim hiç olmadığı kadar sıkılaştı. hareketlerden vazgeçmek istemiyorum ama göğüslerim de büyümesin artık :KK5:

kızlar bende başlayacağım bugün yarın, kitabı bitmek üzere.. memnunsunuz dimi hareketlerden?
birde düzenli yazışıyor musunuz etkileri üzerine? bugün yorum yapıldığını görünce heyecanlanıp yazdım hemen :)

kızlar bende başlayacağım bugün yarın, kitabı bitmek üzere.. memnunsunuz dimi hareketlerden?
birde düzenli yazışıyor musunuz etkileri üzerine? bugün yorum yapıldığını görünce heyecanlanıp yazdım hemen :)
Bende bir etkisini görsem yazacağım ama hala yok. :KK43:

Hangi hareketlerin göğüs büyüttüğünü bilen var mı? hayır zaten 90 olan göğüslerim git gide büyüyor, ama bir yandan da karnım ve göbeğim hiç olmadığı kadar sıkılaştı. hareketlerden vazgeçmek istemiyorum ama göğüslerim de büyümesin artık :KK5:

Ne güzel birde benim göbeğe etkisi olsa. Kitapta göğüsle ilgili etkisini hatırlamıyorum. Önceki sayfalarda bazı arkadaşlar da etkisi olmuştu göğüsle ilgili o yazılara bakabilirsin. Hareketleri bence bırakma. Yoksa eskiye geri dönersin.

günaydın kızlar dün bende yaptım ilk kez, biraazcık nefeslerde takıldım o kadar zaten 3 kerecik ama kaslar bayağı çalışıyor belli.. uykucu biri olarak sabah 5,22de açtım gözleri faltaşı gibi:KK53: sonra bi daha uyudum ama 6,40ta kalktım ve şuan gayet iyiyim..

kimse yazmıyor herhalde bu topiğe :2: benim 5. günüm bitti sadece bir gün kaçırdım, kendimi gayet iyi hissetmem dışında bi gelişme yok.

benim de bugün 4.günüm psikolojik mi bilmiyorum ama ben de kendimi daha iyi sakin hissediyorum ama bugün yapınca biraz midem bulandı :s

X