Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

oo burası bayaa hareketlenmiş :) ben bi tk 4. hareketi sevmiorum popomu sürtmeden başlangıç pozisyonuna gelemiorum çünkü bende regl haftamdaydım sadce 4. hareketi ypmadım bi değişiklik olmadı göğüs olayına glince 3. duruş dikkatli yapılması gereken bi hareket mümkün mertebe yavaş olunmalı yoksa belinizi incitebilirsiniz göğüs olayınıda etkileyebilir die düşünüorum bide ellerinizi arkaya koyduktan sonra omuzlarınızı da yuvarlayarak arkaya verin hareketi kolaylaştırıo birde kobra duruşunda(5. hareket) evet kollar bükülmicek ve göğüs hizasında yanda olacak bu şekilde göğüs kafesini açıo 3. hareketle etkisi aynı gibi sadece daha çok efor gerektirio bu yüzden metabolizmayı hızlandıro olabilir bende yarın 7 ye geçiorum hadi hayırlısı :KK52:

Son düzenleme:
Merhaba bazıları ter ve yanlış hatırlamıyorsam idrarın kötü koktuğunu yazmışlardı. Bu kötü koku sonrasında geçiyor mu?
Geçmesi ne kadar zaman alıyor...

kızlar 7 deyim yani 3. haftam 2 gün oldu başlayalı ve bacaklarımda spora başladığımızda olur ya aynı öyle ağrı var hani hamlamışızdır ilk başladığımızda kas eklem ağrıları olur aynı öyle sizdede oldu mu?
bu aarada bender ter yada idrar kokusu olmadı cnm

kızlar 7 deyim yani 3. haftam 2 gün oldu başlayalı ve bacaklarımda spora başladığımızda olur ya aynı öyle ağrı var hani hamlamışızdır ilk başladığımızda kas eklem ağrıları olur aynı öyle sizdede oldu mu?
bu aarada bender ter yada idrar kokusu olmadı cnm

ben bugün 9 tekrar yapıyorum ama olmadı bende öyle bir ağrı canım ilk yaptığımda da olmamıştı yada dün bodyrock da çok zorladım mesela ağrı var ama t5t den olduğunu sanmıyorum.
idrar ter kokusu geçen seferde olmamıştı şimdi de olmadı.

Ter kokusu değil de (her gün duş alıyorum belki ondandır) idrar kokusu daha bir var sanki...

Bugün 9 tekrarlarım bitiyor, yarın 11'lere başlayacağım. Bir de kendimi daha neşeli ve pozitif hissettiriyor sanırım bu hareketler, normalde hava kapalıyken mutsuz olurum şimdilerde pek işlemiyor :)

Ter kokusu değil de (her gün duş alıyorum belki ondandır) idrar kokusu daha bir var sanki...

Bugün 9 tekrarlarım bitiyor, yarın 11'lere başlayacağım. Bir de kendimi daha neşeli ve pozitif hissettiriyor sanırım bu hareketler, normalde hava kapalıyken mutsuz olurum şimdilerde pek işlemiyor :)

evet canım insanın duygu durumunu çok etkiliyor, spor da genel olarak mutluluk veriri ama bunu yaparken bir başka... bir de ben biraz vurdum duymaz oluyorum sanki, daha kaygısız, evhamlardan uzak, normalde sinir krizi geçirmem gerekirken sakin falan oluyorum.

evet canım insanın duygu durumunu çok etkiliyor, spor da genel olarak mutluluk veriri ama bunu yaparken bir başka... bir de ben biraz vurdum duymaz oluyorum sanki, daha kaygısız, evhamlardan uzak, normalde sinir krizi geçirmem gerekirken sakin falan oluyorum.

Aynen, ben de daha sakinim :) Daha fazla gülüyorum, daha neşeliyim.. İyi bir şey bu hareketler kesinlikle...

Bende tibetin hareketlerine başlamış biri olarak bir kaç günde olanları yazayım bari.Ben geçen cuma günü başlamıştım 4 gündür yapıyorum 3 tekrarla başladım.Göğüslerimde sanki içi süt doluyomuş süt bezlerim harekete geçiyomuş gibi ağrı var ay inşallah büyürler.Arada midem bulanıyo baş dönmesi oluyo bazen.Meraklandım yoksa hamilelikmi var diye test yaptım çok şükür negatif çıktı.Bende acaba dedim bu tibete başladım ondan mı belirtilerini gösteriyo.Çok rahatlatıyo insanı daha önce başlasaymışım keşke.

Bende tibetin hareketlerine başlamış biri olarak bir kaç günde olanları yazayım bari.Ben geçen cuma günü başlamıştım 4 gündür yapıyorum 3 tekrarla başladım.Göğüslerimde sanki içi süt doluyomuş süt bezlerim harekete geçiyomuş gibi ağrı var ay inşallah büyürler.Arada midem bulanıyo baş dönmesi oluyo bazen.Meraklandım yoksa hamilelikmi var diye test yaptım çok şükür negatif çıktı.Bende acaba dedim bu tibete başladım ondan mı belirtilerini gösteriyo.Çok rahatlatıyo insanı daha önce başlasaymışım keşke.

5. hareketi dive bomber gibi mi yapıyorsun yani yere inerken şu benim avatardaki gibi kolları dirsekten büküyor musun? hareket aslında kollar bükülmeden yapılmalı...
göğüsdeki duruma bu bükmenin neden olduğunu düşünüyorum da onun için sordum, duyguda ilk başladığında bodyrockdan alışık olduğu için dirsekten büküyordu ve göğüslerim şişti demişti, ozamanda konuşmuştuk.. Duygu şuan göğüslerin ne durumda?

Mutlular :) Büyüklüklerinde pek bir değişiklik olmadı, 1,5-2 cm kadar artmışlar, ama çok daha dolular..

Gene bu başlıkta bir hanım emzirdiği için göğüslerinin içlerinin boşaldığını, ama bu hareketlerle toparlandığını falan yazmıştı diye hatırlıyorum. Herşeye çok faydalı :)

nnnyyy cnm evet dive bomber gibi yapıyorum kollarımıda büküyorum.Bu harekette zorlanıyorum doğrusu alışana kadar böyle yapıyorum.Diğer hareketler kolay onları rahatlıkla yaptım.

nnnyyy cnm evet dive bomber gibi yapıyorum kollarımıda büküyorum.Bu harekette zorlanıyorum doğrusu alışana kadar böyle yapıyorum.Diğer hareketler kolay onları rahatlıkla yaptım.

evet canım, dive bomber gibi yapınca zor oluyor kollarını bükmeden dene daha kolay olacak zaten hareketin doğrusu da bu..
ben en çok 4. de zorlanıyorum dün 13 tekrara geçtim bundan sonraki artışlarda kollarım çoook zorlanacak..

Dive bomber daha zor yahu :) Benimde en sevdiğim hareket 5. oldu. Özellikle geriye doğru o down dog pozisyonunda kollarım omuzlarım resmen açılıyor :)

5.tekrara geçtim son hareketi yapmak biraz daha kolaylaştı zorlanıyorum ama ilkine göre daha iyi.bugün bana bol gelen sütyenimi giydim şimdi bol gelmiyo birazcık dolduruyo.memişlerim içinde kayboluyodu resmen tam geliyo artık çok çooook sevindim.aman nazar değmesin böyle giderse ki inşallah dahada büyür slikon masrafındanda kurtulurum.

ben yarın 15 tekrara geçiyorum, dün akşam 4. hereketi 2-3 defa bir kaç sn dinlenerek zor tamamladım, callaneticsden hemen sonra yapmamında etkisi var sanırım... off hiç sevmiyorum o hareketi, işin zevkini kaçırıyor sırf onun yüzünden bırakasım geliyor bazen.
sayı arttıkça zorlanıcam galiba...

ben yarın 15 tekrara geçiyorum, dün akşam 4. hereketi 2-3 defa bir kaç sn dinlenerek zor tamamladım, callaneticsden hemen sonra yapmamında etkisi var sanırım... off hiç sevmiyorum o hareketi, işin zevkini kaçırıyor sırf onun yüzünden bırakasım geliyor bazen.
sayı arttıkça zorlanıcam galiba...

Ben de 2. hareketi sevmiyorum :) 4'ü de sevmiyordum, ama sayı arttıkça kolay geldi aksine, tamamen vücudun alışmasına bağlı sanırım :)

Lion, benim de o 5. tekrarlar sırasında dolgunlaştırmıştı, sonra bir süre yerinde seyretti, şimdi gene hareketlenme var.. PMS'ten mi değil mi haftaya anlayacağım, söylerim mutlaka :)

Ben de 17 tekrara geldim, zaman çok hızlı geçiyor resmen :)

Son düzenleme:
Bense tam tersine alışkanlık yaptığını düşünüyorum, yapmayınca rahatsız hissediyorum :)

X