Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Benim henüz 2. haftam bitiyor birşey söylemem doğru olmaz :) Ancak uzun zamandır yapan arkadaşlar yardımcı olabilirler sanırım...

ben bugun 11. tekrara geçiyorum ama hayatımda bi değişiklik olmadı :KK1: 9 da çok zorlandım 11 şimdi nasıl yapcam bilemiyorum :KK1:

ben daha 4. gündeyim kilo vermem inada binmişti çözüldü alakası varmı bilmiorum ama kendimi iyi hissettirio hergün yapılması gereken kültür fizik hareketleri gibi görüorum her sabah biraz hareket her zaman iyidir ille mucize yaratması gerkmio o söylenilen etkiler uzun vadede çıkar bence yola devam :KK70:

kızlar ben tam olarak anlamdım bu hareketleri ilk defa 3 kez yaparak başlıyoruzya bu 3 kez sabah,ögle,akşam 3er kere olmak üzeremi?yoksa her hareketten günde sadec 3 defamı yapıyoruz?

kızlar ben tam olarak anlamdım bu hareketleri ilk defa 3 kez yaparak başlıyoruzya bu 3 kez sabah,ögle,akşam 3er kere olmak üzeremi?yoksa her hareketten günde sadec 3 defamı yapıyoruz?

her hareketten günde sadece 3 defa , ya hep sabah vakitlerinde yap yada hep akşam vakitlerinde

Benim 2. haftam da doldu, 7lere başladım.

Göğüslerde dolgunluk var evet, kılcal damar varislerinde de (gerçi şu iğne tedavisiyle de bayağı hafiflediler ama) gelişme bekliyorum. Hafif sivilcelenme bende de oldu ama geçiyor. Onun dışında sakin ve huzurluyum, sabah bodyrock akşam bu süper geliyor :)

günaydın kızlarrr :KK3:
bende aynen devam bu hafta 1 kilo vermişim 65 takılı kalmıştım aylardır ne yapsam olmuodu direncimi kırdım sonunda ama bu duruşların etkisimi tesadüfmü bilmiorum yinede beni çok rahatlatıo

Kızlar bende 11 kez takrarlamadayım şu an. 2 gündür acayip sivilcelendim. Ama faydası oalcaksa değer.

Kızlar bende 11 kez takrarlamadayım şu an. 2 gündür acayip sivilcelendim. Ama faydası oalcaksa değer.

bende 1 hafta falan sürmüştü o durum, yanlış hatırlamıyorsan sonraki hafta da aşırı kuruluk yapmıştı, 1 hafta kadarda fena bi kaşıntı:)) bende de hep bööle garip şeyler oldu ama ne faydası oldu hatırlamıyorum, aylardır yapmıyordum ama yine başladım, deniyorum:))

arkadaşlar ben saçımı bir ay önce kestirmiştim önler uzun arka taraf erkek traşı gibi :) ama bu hafta birden uzamış gibi geldi bana bayaa bi elime gelio saçlar bana mı öyle gelio acaba 2. haftamdayım bende göğüste dikleşme de doğru sanırım bununda 5. duruştan kaynaklandığını düşünüorum

arkadaşlar ben saçımı bir ay önce kestirmiştim önler uzun arka taraf erkek traşı gibi :) ama bu hafta birden uzamış gibi geldi bana bayaa bi elime gelio saçlar bana mı öyle gelio acaba 2. haftamdayım bende göğüste dikleşme de doğru sanırım bununda 5. duruştan kaynaklandığını düşünüorum

bak sen söyleyince farkettim benim saçlarda birden uzayı verdi geçen hafta farkettim noluyo yaa dedim ama tibetten olabileceği hiç aklıma gelmemişti, bugün 7.tekrarı yapacağım...
kızlar, 5. harekette inerken yada çıkarken kollarınızı büküyor musunuz? birde kolların birbirinden uzaklığı nekadar?

bak sen söyleyince farkettim benim saçlarda birden uzayı verdi geçen hafta farkettim noluyo yaa dedim ama tibetten olabileceği hiç aklıma gelmemişti, bugün 7.tekrarı yapacağım...
kızlar, 5. harekette inerken yada çıkarken kollarınızı büküyor musunuz? birde kolların birbirinden uzaklığı nekadar?

Kollar omuz genişliğinde açık, Bodyrockta da var bu hareket, dive bomber push up diye aratın çıkıyor :) Ama göğüsleri büyüten bu değil sanki, olaydı 1 senedir benimkilerin büyüyor olması gerekirdi, ara ara yapıyorum çünkü :p

2. veya 3. hareket olabilir belki göğüsleri geliştiren, emin değilim :)

Benim de saçlarım hızlı uzadı, şu anda 1,5 ayda uzadıkları kadar uzamışlar, diplerim gelmiş, daha yeni 1 ay oldu halbuki boyayalı :)

Kollar omuz genişliğinde açık, Bodyrockta da var bu hareket, dive bomber push up diye aratın çıkıyor :) Ama göğüsleri büyüten bu değil sanki, olaydı 1 senedir benimkilerin büyüyor olması gerekirdi, ara ara yapıyorum çünkü :p

2. veya 3. hareket olabilir belki göğüsleri geliştiren, emin değilim :)

Benim de saçlarım hızlı uzadı, şu anda 1,5 ayda uzadıkları kadar uzamışlar, diplerim gelmiş, daha yeni 1 ay oldu halbuki boyayalı :)

dive bomber push up da şınav gibi yapıyor inerken yükselirken kolları dirsekten büküyor benim avatardaki gibi hereket zorlaşıyor aslında ama burda kollar bükülmüyormuş youtube videolarından baktımda hep ööle yapmışlar birde yerdeyken popo zemine değmiyormuş ben hep değdiriyordum:KK43:(
2. hareketi ben de pilatesde çok yaptım alt karın hareketi ondan da olmaz sanırım 3. hareket ne yapıyor anlamadım vücut dizlerden geriye doğru veriliyor olsa kalça sıkılaştırır ama öyle bir şeyde yok sadece boyun sırt gibi geliyor bana ama ellerimin kalçama koyunca her gün biraz daha sertleştiğini hissetmemi sağladığı için bayılıyorum bu harekete:)))
belki 4 olabilir mi, ben ençok 4 de zorlanıyorum kol kaslarım zayıf kalıyor...

bize boşuna boya ve kesim masrafı çıkardı ama saç uzatma topikindekilere yazalım bunu onlarda gelsinler:)))
demekki ilk 2 haftanın faydası saç uzatmak ve bazılarında göğüs büyütmekmiş. 3. haftanınki ne acaba benim sırtımda, göğsümde, boynumda ve saçdiplerimde aşırı kuruluk ve kaşıntı var geçen seferde olmuştu bu çok sinir bişeyyyyy...

Son düzenleme:
dive bomber push up da şınav gibi yapıyor inerken yükselirken kolları dirsekten büküyor benim avatardaki gibi hereket zorlaşıyor aslında ama burda kollar bükülmüyormuş youtube videolarından baktımda hep ööle yapmışlar birde yerdeyken popo zemine değmiyormuş ben hep değdiriyordum:KK43:(
2. hareketi ben de pilatesde çok yaptım alt karın hareketi ondan da olmaz sanırım 3. hareket ne yapıyor anlamadım vücut dizlerden geriye doğru veriliyor olsa kalça sıkılaştırır ama öyle bir şeyde yok sadece boyun sırt gibi geliyor bana ama ellerimin kalçama koyunca her gün biraz daha sertleştiğini hissetmemi sağladığı için bayılıyorum bu harekete:)))
belki 4 olabilir mi, ben ençok 4 de zorlanıyorum kol kaslarım zayıf kalıyor...

bize boşuna boya ve kesim masrafı çıkardı ama saç uzatma topikindekilere yazalım bunu onlarda gelsinler:)))
demekki ilk 2 haftanın faydası saç uzatmak ve bazılarında göğüs büyütmekmiş. 3. haftanınki ne acaba benim sırtımda, göğsümde, boynumda ve saçdiplerimde aşırı kuruluk ve kaşıntı var geçen seferde olmuştu bu çok sinir bişeyyyyy...

Hmm galba alışkanlıkla ben de kolları kırıp yapıyordum, dikkat edeyim de öyle yapmayayım bari :))

Benim bugün 3. haftam doluyor, yarın 9 yapıcam. Aşırı kuruluk olmadı bende, saçlarım sanki normalinden biraz fazla yağlanıyor gibi o kadar.. Bir de bir iki yerde sivilcem çıktı alakasız... Herhalde hormonları dengelerken herkesde farklı tepkiye yol açıyor gerçekten..

Merhaba kızlar bende dün 13. tekrara geçtim. Şu an regl dönemindeyim ilk 2 gün çok ağrım var diye yapamadım ama devam ediyorum yine.
Ama zorlanıyorum baya ya. 2. harekette karnım resmen yanıyor böyle kasılıyorum. 3. hareket midemi bulandırıyor biraz nedense.
4. hareket hele her yerimi mahvediyor ama düşe kalka yapıyorum :) 5. harekette de felç geçirme durumuna geliyorum ama zar zor tamamlıyorum işte bakalım...:KK37:

Merhaba kızlar bende dün 13. tekrara geçtim. Şu an regl dönemindeyim ilk 2 gün çok ağrım var diye yapamadım ama devam ediyorum yine.
Ama zorlanıyorum baya ya. 2. harekette karnım resmen yanıyor böyle kasılıyorum. 3. hareket midemi bulandırıyor biraz nedense.
4. hareket hele her yerimi mahvediyor ama düşe kalka yapıyorum :) 5. harekette de felç geçirme durumuna geliyorum ama zar zor tamamlıyorum işte bakalım...:KK37:

sayı arttıkça gerçekten zorlaşıyor. 3. harekette bende vücudumu düz tutmazsam bulantı oluyor, yani geriye sadece belden yukarsını bükmek gerekiyor ben ilk başta yanlış yapıyordum dizden yukarsınıda geriye doğru veriyordum ozaman bacak arkası da yanıyordu ve başımda çok arkaya gitmiş oluyordu, bulantım oluyordu ama ööle olmayacakmış, düzeltince geçti. sende böyle yapıyorsan belki ondandır.

Reglken 2. ve 4. hareketleri yapmak sakıncalı olabilir diye okuduydum, adet döngüsüyle ilgili hareketlerdi onlar... Spora alışkın değilsen 2.de zorlanman normaldir ayrıca, karın kaslarını süper çalıştırıyor :)

slm kizlar bu hareketlerin dik bir durusa katkisi olurmu boyum normal memnunum 1.73 ama durusum beni rahatsiz ediyo tam kambur gibide degil ama söyle dik duruslu kadinlara hayranim :KK43:zaten omuzlarimda genis degil iyice bunaliyorum bu durumdan

X