Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Herkes oldukça memnun görünüyor. :) Bende tekrar başladım 3 tekrardayım. Bunun yanında göğüslerim için 15 dakika ek hareketlerle beraber callanetics yapıyorum.

Yalnız şu alıntıladığım mesajdaki etki hiç iyi olmadı. :/
hm22 sen kaçıncı tekrardasın?
Ha birde aynı etkiyi görenler var mı? :26:

Ne zamandır aklımda ama yazmayı unutuyorum hep, sanırım tibetin bende en çok kendini gösteren etkisi göğüslerimi büyütmek oldu, ciddi anlamda etkiledi ..

lululery sende mi?

Ben bu hafta 11 tekrar yapıyorum. 13teydim aslında ama biraz hasta gibi olunca vücudumun zorlandığını hissettim ve 11 yaptım ..

Ne zamandır aklımda ama yazmayı unutuyorum hep, sanırım tibetin bende en çok kendini gösteren etkisi göğüslerimi büyütmek oldu, ciddi anlamda etkiledi ..

Bu etkiyle ilgili ayrı bir konuda açmışlardı, böyle bir etkisi oluyormuş. :)

Ne güzel, babanla beraber yapıyorsunuz. Evet ileri yaşlarda daha çok etkisi anlaşılabiliyor. Bakalım ileride bende nasıl etkiler olacak.

Ben bu hafta 11 tekrar yapıyorum. 13teydim aslında ama biraz hasta gibi olunca vücudumun zorlandığını hissettim ve 11 yaptım ..

Bende 21'den 11'e düştüm. Birkaç haftadır 11'de kaldım, bir türlü çıkamıyorum. Bırakmak istemiyorum, yavaş yavaş yine 21'e çıkarım.

Peki aynı yerde saymak veya geriye gitmek vücutta bir problem yaratmaz değil mi ? Malum hormonlarımızı vs etkiliyor. İleride yine hastalık gibi bir durumda azaltarak yapabilir miyim diye düşündüm de.

Peki aynı yerde saymak veya geriye gitmek vücutta bir problem yaratmaz değil mi ? Malum hormonlarımızı vs etkiliyor. İleride yine hastalık gibi bir durumda azaltarak yapabilir miyim diye düşündüm de.

21 tabiiki en iyisi ama sadece 3 tane veya farklı sayılarda yapıpta etkilerini görenlerde oluyor. Mesela kitapta, hareketleri yapmamak yerine, bazı günleri bahanelerle atlamaya çalıştığımız zamanlarda, 21 yerine en azından 3 tane yapmamızı yazıyor. Ama kesinlikle 21'den fazla yapmıyoruz. Fazla yaparsak olumsuz etkilenebiliriz.

ben yerimde saydığımda etkileri görmeye devam etmedim. bünyeden bünyeye değişeceğini düşünüyorum.

9lu tekrarlardayım fakat dün bir sebepten dolayı ilk defa yapamadım. Tekrar 3'e mi dönmem gerekiyor? Bugün 9 dan devam etme düşüncesindeyim.

Bir yerde yapamadığınız vakit en başa dönün gibisinden bir bilgi okumuştum

kitapta bir günden fazla ara vermemek gerektiği yazıyor. sadece bir gün yapamamışsanız kaldığınız yerden devam edin bence

evt yaklaşık bir 30 sayfa kadar okuduktan sonra niye daha önce ben bunu yapmadım diyerek, merakla bugün başladım.... yaşım 24, sürekli de spor yapan biriyim....aslında beni en çok cezbeden tarafı herkesi sabah uykumu almış, dinç bir şekilde kalkıyorum demesiydi.... Bu aralar sabahları uykuya doyamıyorum resmen...hani öğlen 12 ye kadar bıraksalar uyuyacağım.... (not: hamile değilim )
püsküütün hazırladığı bilgiler çok yardımcı oldu, hepsini toparlamışsın bir de bir sayfada...çok teşekkür ederim bir kaç ay sonra görürüm etkilerini diye düşünüyorum...hadi hayırlısı....

rica ederim etkileri yazın mutlaka ben de ara verdim bir süredir yeniden başlayacağım

İlk başladığım zamanlarda burnumu çeşme gibi akıtırdı ve iştahsızlık yapardı. Şimdi epey oldu ve çok keskin etkiler görmüyorum.

Ben buna ek olarak sabahları da güneşe selam "surya namaskar" serisini zamanın elverdiği ölçüde yapıyorum

Kimse konuya uğramıyor bu aralar, arkadaşlar Kozmik Bakım'ın bloğunda da Tibet Egzersizleriyle ilgili konu açıldı. Kozmik Bakım rica ettiği için ben yazdım, kitaptan ve öğrendiklerimden toparlayarak. Tecrübelerinizi ve önerilerinizi yazabilirmisiniz benim için. Yeni başlayan arkadaşlar var, onlara da yardımı olur. :)

Kedi güzel yazı... Ben bunu bir köşede saklayayım. :)

Bu arada ben yarın 7 tekrara geçeceğim. :)

sanırım 21 tekrara gelince değişmeler oluyor. Kitapta tibet hareketleri için giden adam 3 yıl tibette kaldıktan sonra gençleşmiş olarak dönüyor. Bence zamanla bişeyler oluyor ve bu 21 tekrara geldikten sonraki zaman belki 6 ay belki 2 yıl ...ayrıca ne kadar yaşlıysan o kadar çabuk etki gösteriyor .Sanırım o yüzden kitapta tibetten gelen adam hareketleri öğretmek için bir grup kurmaya karar veriyor ve 50 yaş ve üstüyle çalışmak istiyor.

Kedi güzel yazı... Ben bunu bir köşede saklayayım. :)

Bu arada ben yarın 7 tekrara geçeceğim. :)

Özet gibi, bence de sakla. :) İnşallah ömür boyu 21'de devam ederiz hepimiz. :)

Aynen, yaş ne kadar fazlaysa etkiler o kadar çabuk görülüyor.

heeeyy ben de yapıcam . bugün kedi83 sayesinde bi blogta gördüm , şimdi de buraki yorumları okudum .bakalım ben de neler olacak :)

9. tekrardayım yüzümde sivirceler çıktı biri büyük ve iltihaplı ...ergenlikte bile hiç sivircesi çıkmamış biri olarak bu sivirceleri tibet hareketlerine bağlıyorum... ayrıca diyeti pilatesi bırakmıştım 2 kilo almıştım 2 kilo bile çok farkettiriyor sonra bu hareketlere başladım bir kaç gündür aynada kendimi daha ince görüyorum ayrıca eskisi gibi kolay sinirlenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…