Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Merhaba üstünden çok zaman geçmiş o zamn 20 yaşındaydım. ancak alerjiden dolayı kronik yorgunluğum vardı, bu yüzden dinçlik konusunda çok yardımı oldu hareketlerin ama devaam etmek gerek.. ileriki yaşlarda faydalrı giderek artıyor, komşum 48 yaşında ve aylarca fizik tedaviye gitti kireçlenme yüzünden, namazı oturarak kılıyordu. sonra bu hareketleri yaptığında o kada fizik teaviye boşuna gitmişim dedi, çok iyiyim dedi. uzun mesafe yürümeye ve namazı normal kılmaya, alaturka tuvaleti kullanmaya başlamış. gittikçe gençleşiyorum diyor, cildi de güzel görünüyor :)

Süper, bende anneme omuz ve kollarındaki ağrı için boşuna yap demiyorum. Kireçlenmesi var, ama yapmıyor, çok zorlanıyormuş yaparken.:KK31: Bunu söyleyeyim tekrar. :KK1:

Merhaba ben gizli takipçilerdenim ama artık yazma vakti geldi diye düşünüyorum:) yarın 7 tekrara geçiyorum ve artık herkese tavsiye ediyorum:) olumsuz hiçbir etki görmedim. Gelelim olumlu etkilerine:) Kaç saat uyursam uyuyayım dinç uyanıyorum. Çok net rüyalar görüyorum ve en ince ayrıntısına kadar hatırlıyorum( Tibet'ten kaynaklandığını düşünüyorum). Bir gün yıkamasam yağlanan saçlarım artık daha kuru( 3 gün yıkamadan denedim:KK66: geçen ay ayın 7sinde regli oldum. Bu ayda aynı tarih ve hatta neredeyse aynı saatlerde oldum üstelik çok ağrı sızı çekmeden( önceden en az 5-6 gün gecikirdi:) şimdilik bu kadar:) çok büyük beklentilere başlamadım ama inanarak yaptım. Böylece hayal kırıklığı yaşamadım. Aksine beklentimin üstünde etkileri görünce çok mutlu oldum. Yeni başlayanlara önerim çok büyük beklentilere girmesinler çünkü başlayıp bırakanların çoğu yaşadığı hayal kırıklığından dolayı bırakıyor:KK43: tibetli günler diliyorum herkese:)

Merhaba ben gizli takipçilerdenim ama artık yazma vakti geldi diye düşünüyorum:) yarın 7 tekrara geçiyorum ve artık herkese tavsiye ediyorum:) olumsuz hiçbir etki görmedim. Gelelim olumlu etkilerine:) Kaç saat uyursam uyuyayım dinç uyanıyorum. Çok net rüyalar görüyorum ve en ince ayrıntısına kadar hatırlıyorum( Tibet'ten kaynaklandığını düşünüyorum). Bir gün yıkamasam yağlanan saçlarım artık daha kuru( 3 gün yıkamadan denedim:KK66: geçen ay ayın 7sinde regli oldum. Bu ayda aynı tarih ve hatta neredeyse aynı saatlerde oldum üstelik çok ağrı sızı çekmeden( önceden en az 5-6 gün gecikirdi:) şimdilik bu kadar:) çok büyük beklentilere başlamadım ama inanarak yaptım. Böylece hayal kırıklığı yaşamadım. Aksine beklentimin üstünde etkileri görünce çok mutlu oldum. Yeni başlayanlara önerim çok büyük beklentilere girmesinler çünkü başlayıp bırakanların çoğu yaşadığı hayal kırıklığından dolayı bırakıyor:KK43: tibetli günler diliyorum herkese:)

Dinçlik etkisini ne zaman görmeye başladınız acaba ?
Uyku saatiniz kendiliğinden kısalmaya başladı mı ?

Bu hareketleri yaptığımda , yaklaşık bir hafta yaptım ...müthiş bi kuyruk sokumu ağrım var ...halende devamedıyor 3haftadır falan ...korkmaya başlıyorum artık ... Bu gibi bişey yaşayan varmı

Bu hareketleri yaptığımda , yaklaşık bir hafta yaptım ...müthiş bi kuyruk sokumu ağrım var ...halende devamedıyor 3haftadır falan ...korkmaya başlıyorum artık ... Bu gibi bişey yaşayan varmı

internetten hareketlerin e-kitabını indirin lütfen. orda belli rahatsızlıklar için dikkatli yapılması, doktor kontrolü vs öneriliyor. ağrının hangi hareketten kaynaklandığını bulup bir süre onu terkk edebilirsiniz. hareketleri olabildğince yavaş ve kendinizi zorlamadan yapın

Dinçlik etkisini ne zaman görmeye başladınız acaba ?
Uyku saatiniz kendiliğinden kısalmaya başladı mı ?

3 tekrarın sonlarına doğru uyku saatim kısalmaya başladı. İstesem de uyuyamıyorum. Dediğim gibi enerji patlaması yaşamadım ama kendimi eskiye oranla daha zinde hissediyorum.

3 tekrarın sonlarına doğru uyku saatim kısalmaya başladı. İstesem de uyuyamıyorum. Dediğim gibi enerji patlaması yaşamadım ama kendimi eskiye oranla daha zinde hissediyorum.

Çok güzel gerçekten, aman aman bir enerji patlaması beklemiyorum ama en azından uyku saatlerimin düzene girmesini, uyandığımda uykum bitmemiş hissi olmamasını istiyorum.
Umarım işe yarar bu konuda.

Çok güzel gerçekten, aman aman bir enerji patlaması beklemiyorum ama en azından uyku saatlerimin düzene girmesini, uyandığımda uykum bitmemiş hissi olmamasını istiyorum.
Umarım işe yarar bu konuda.

Kesinlikle işe yarar çünkü ben kaçta uyanırsam uyanayım uykumu almış bir şekilde uyanıyorum:)

Selam Kızlar
13. tekrar dayım
gecen ay 10 unda regl olmustum periyodum da 28 gun cıvarında
bu ay olmadım tıbetten mıdır sızde oldu mu ? :44:
(5 hafta da 4 kg verdım ama vermem gereken 20 kg var cok hızlı da vermedım )

Selam Kızlar
13. tekrar dayım
gecen ay 10 unda regl olmustum periyodum da 28 gun cıvarında
bu ay olmadım tıbetten mıdır sızde oldu mu ? :44:
(5 hafta da 4 kg verdım ama vermem gereken 20 kg var cok hızlı da vermedım )

13 tekrar gibi orta dönemlerde geçici etkiler olabiliyor.. Geçmiş mesajlardan aklımda kaldığı kadarıyla böyle sorunlar yaşayan arkadaşlar olmuştu..
Ama benim çevremde, şahit olduğum böyle bir durum yok.
Hatta düzensizliklerin çözüme ulaşması söz konusu..
Seninki de geçici olabilir.

Tibetin kilo ile ilintisini hiç anlayamadım.. Özellikle karın kaslarını güçlendiriyor, daha sıkı bir görünüme kavuşturuyor ama tek başına kilo verdirici bir etkisi olduğunu yine kişisel gözlemlerime dayanarak görmedim.

13 tekrar gibi orta dönemlerde geçici etkiler olabiliyor.. Geçmiş mesajlardan aklımda kaldığı kadarıyla böyle sorunlar yaşayan arkadaşlar olmuştu..

Tibetin kilo ile ilintisini hiç anlayamadım.. Özellikle karın kaslarını güçlendiriyor, daha sıkı bir görünüme kavuşturuyor ama tek başına kilo verdirici bir etkisi olduğunu yine kişisel gözlemlerime dayanarak görmedim.

Tek başına bende de kiloya etkisi olmuyor. Biraz dikkat etsem yararı oluyordu, daha öncede yazmıştım. Şimdi akşamları sporda yapıyorum. Yavaş yavaş etkisi olacak inşallah. Hareketlerimide yine sabah yapıyorum. Ama 11 tekrar yapıyorum. Dediğim gibi bu hareketleri asla bırakmayı düşünmüyorum. Onun için 21 bu aralar bana ağır geliyor. 11 yapıyorum.
Egzersiz düzenimde böyle. :KK1:
GENEL ISINMA
İP ATLAMA
ŞINAV
PLANK
MEKİK
YUKARI TEKME
SQUAT
LUNGES
OMUZ DURUŞU-SABAN DURUŞU BİRLİKTE BİRLEŞTİRİP YAPIYORUM.

kilo verme kısmını ayrıntılı yazmadıgım ıcın yalnız anlasılmısım
kıloyu dıyet ve leslıe+ call yaparak verdım (devam edıyorum)
tıbet dısında perıyodumun etkılenmesını kılo verdıgım ıcın de olabılır dıye düşündüğüm için yazdım :KK36:

bugun 15. tekrara gectım

Kiloya da etkisi oluyor aslında, kitaptada yazıyor, sadece hareketleri yaparak kilo verdiğini yazan kişilerde var, ama tek başına herkeste olmuyor, ben birazcık yediklerime dikkat etsem gerçekten etkisi oluyor. :KK1:

Hareketlerin tek başına yaktırdığı kalori ne kadardır bilmiyorum ama benim iştahımı da kesiyor. Vücut fazla yemek kabul etmiyor istesem de yiyemiyorum. Özellikle de ağır yiyecekler

Hareketlerin tek başına yaktırdığı kalori ne kadardır bilmiyorum ama benim iştahımı da kesiyor. Vücut fazla yemek kabul etmiyor istesem de yiyemiyorum. Özellikle de ağır yiyecekler

Bu etkiyi keşke banada yapsa, ama kişiden kişiye değişiyor. Benimde iştah hala devam. Şu aralar birazcık kıstım. :KK1:

Bu etkiyi keşke banada yapsa, ama kişiden kişiye değişiyor. Benimde iştah hala devam. Şu aralar birazcık kıstım. :KK1:

Canım ben sabahçı olduğum için akşam yapıyorum hareketleri. Ve akşamdan sonra yiyemiyorum. Sabah mı yapıyorsun bilmiyorum ama o saatlerde iştahın açık olması normal, ihtiyacın var sonuçta

Canım ben sabahçı olduğum için akşam yapıyorum hareketleri. Ve akşamdan sonra yiyemiyorum. Sabah mı yapıyorsun bilmiyorum ama o saatlerde iştahın açık olması normal, ihtiyacın var sonuçta

Sabah yapıyorum hareketleri, akşam yapamıyorum, mide bulantısı oluyor. Birkaç aydır akşam abur cubur vs. yemeyi abarttım. Artık kendimi bol su içmeye ve daha yavaş yemeye alıştırıyorum. Kilolu birisi değilim ama, göbek derdi var bende.

Son düzenleme:
haftalardır yazamadım çünkü istikrarsız bir şekilde yuvarlanıyorum :18:

7. tekrarın ortalarındayım, asıl beklediğim etkiyi henüz göremedim, az uyku ile yetinebilir miyim, uyku düzenim oluşur mu diyordum ama aksine daha çok uykum oluyor, acaba sorun olan şeyler üzerine bir süre daha ters etki yapıp düzeltebilir mi ? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Ayrıca hiç beklemediğim bir etki ile karşılaştım, yıllardır gözlerimin altında morluklar olur, çevremdekiler fark edilmediğini söylese de beni oldukça rahat ederdi, hatta çok inceleyince ben onlarda çok hafif kılcal damar çatlamaları görüyor gibiydim, şimdi ise onların oldukça azaldığını fark ettim, regl dönemim yaklaşınca bu morarmalar daha da artar normalde, o yüzden regl sonrası bu konu ile ilgili tekrar yazarım.

haftalardır yazamadım çünkü istikrarsız bir şekilde yuvarlanıyorum :18:

Sayılar fazla geliyorda yapamıyorsan, bırakmayacağın kadar sayıya düşür. Mesela ben bugünlerde 11 yapıyorum, çok rahat oluyor. Daha az sayıda da yapabilirsin, yeterki bırakma.

7. tekrarın ortalarındayım, asıl beklediğim etkiyi henüz göremedim, az uyku ile yetinebilir miyim, uyku düzenim oluşur mu diyordum ama aksine daha çok uykum oluyor, acaba sorun olan şeyler üzerine bir süre daha ters etki yapıp düzeltebilir mi ? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Ayrıca hiç beklemediğim bir etki ile karşılaştım, yıllardır gözlerimin altında morluklar olur, çevremdekiler fark edilmediğini söylese de beni oldukça rahat ederdi, hatta çok inceleyince ben onlarda çok hafif kılcal damar çatlamaları görüyor gibiydim, şimdi ise onların oldukça azaldığını fark ettim, regl dönemim yaklaşınca bu morarmalar daha da artar normalde, o yüzden regl sonrası bu konu ile ilgili tekrar yazarım.

Uyku ile ilgili etki bende de olmadı, değişiyor benim. Egzersizlerin etkisi de kişiye göre değişiyor. Evet sorun olan şeyler bir süre ters etki gibi görünüyor ama sonra düzeliyor. En fazla olan etki idrarda koyulaşma, koku. Temizleniyoruz. :KK1:
Çok iyi, kardeşiminde göz altında morluklar var, söyleyeyim ama çok üşengeçtir yinede yapmaz.

X