The secret sır çekim yasası

the secret kitabını okumadım sanırım tek okumadığım kişisel gelişim kitabı okuyacaktım arkadaşım saçma dedi ben sana anlatırım anlattığı şeyler hep aynı dedi ben de peki dedim kaydirigubbakcemile şimdi internetten filmini izliyorum çok beğendim cidden ayrıca olumlu düşünceye kesinlikle inanıyorum kaydirigubbakcemile5​

canım; kitaba bu gün başladım 35 sayfa okudum. ve orda diyordu ki siz isteyim ve olsun. zaten o sürece girdiğinizde tesadüf adı altında yaşadıklarınıza sizde şaşacaksınız. düşünsene ben bu gün bu kitaba başlıyor ve etkileniyor kendime telkinler vermeye başlıyorum ve karşıma sen çıkıyorsun...
neden dün değil? ondan önceki gün değil de bu gün ? işte kitapta bahsedilen bu bence yerimseniben daha öncede pozitif düşüncenin hayat üstüne etkisi üstüne bir kitap daha okumuştum. ve inanırım. pozitif düşüncenin hayatımızda önemi büyük... a.s.

arkadaşlar ilginize gerçekten teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı olumsuz olan tüm eleştirilerede ayrıca teşşekkür ederim bu kadar kişinin ilgileneceğini düşünmemiştim çok mutlu oldum umarım hep beraber birşeyleri değiştirebiliriz ,dediğim gibi tekniğiyle uyguluyorum yöntem ilk önce arınma yöntemi olay şu ilk olarak bunu anlatayım içinizde ki anılar, kötü anılar,öfke duyduğunuz kişiler ,nefret ettiğiniz kişiler içinizde barındığı sürece yine öfke ,kötü anıları anımsamayla ilgili negatif elektrik olarak geri gelecek bu durumda ne oluyor biliyormusunuz istediğiniz dilediğiniz o güzelim şeyleri elinizin tersiyle geri itiyorsunuz ama haberinizin yok,onun için pozitif düşünceye geçmek için temel şey sevgi sevgi sevgi üzerine basa basa söyleyebilirim,teknik şu daha öncede açıkladım 4 kelime ;seni seviyorum,özür dilerim,lütfen beni affet,teşekkür ederimtuhaf gelebilir ama gün içinde bu kelimelerle arınacağız örnek;mesela sevmediğimiz biri görmek bile bizi olumsuz etkiliyor,hemen içimizden başlıyoruz ,seni seviyorum,sana karşı benim hatam varsa özür dilerim ,lütfen beni affet<ki o kişiye bizim kötü hareketimiz ya da sözümüz olmadıysa bile>teşşekkür edrim.olay bu başta zor gelebilir ,komikte gelebilir bakın deneyin o kişinin bunu duyması şart değil çünkü içinizden söyleyeceğiniz bir teknik karşınızda ki insanın size davranışları hangi yönde değişecek göreceksiniz çünkü siz sevgi elektriği gönderiyorsunuz,ben bu tekniği bedenimle konuşarak ağrılarımı dindiriyorum ilginç gelebilir ama doğru işe yarayan bir teknik şöyle ki;bedenime seni seviyorum,sana karşı zorlamam olduysa özür dilerim ,lütfen beni affet bedenim , bu ağrı bana acı veriyor onun için beni bırakmasını istiyorum ,teşşekkür ederim deyip bedenimi rahat bırakıyorum ve gözlerim kapalı yapıyorum bunu odaklanmam daha kolay oluyor işte bu kadar ilk önce arınalım gün içinde nefret ettiğimiz kişilerden ,kötü anılardan arınalım affedelim onları bırakalım bizi bırakıp uçup gitsinler 1. bölüm

Son düzenleme:
bu tekniği birine uygulamak istiyorsanız eğer o kişinin yanında olmak zorunda değilsiniz istediğiniz kadar uzaklıkta olun önemli değil mesafe kesinlikle önemli değil <allahtan af dilemek için kullanılan bir teknik ayrıca çünkü ondan asıl arınmayı isteriz <allahım seni seviyorum özür dilerim kusurlarımdan dolayı lütfen beni affet,teşşekkür ederim bakın deneyin içinizde ki maneviyatın arttığını huzurun dolduğunu göreceksiniz gün içinde uyduladığım bir teknik ve kesinlikle işe yarıyor bu teknikle size hain olan bakışları bile yumşatabilirsiniz çünkü sevgi frekansı gönderiyorsunuz yani pozitif frekansa geçiyorsunuz şimdi gün içinde bu arınmaları yapın ve pozitif frekansta kalın bakın dileyin ne dilerseniz,çocuklar gibi inatcı bir şekilde ,şüpheye yer vermeden istediklerinizin size doğru geldiğini düşünerek devam edin lütfen çok basit uygulaması ,ne kadar kişiye ulaşabilirsem inanın o kadar mükemmel birşey olur lütfen pozitif enerjiyi çoğaltalım herkesin yapabileceği bir teknik ......yürekten sevgiyle lütfen pozitif kalınnn....sonra ki yazılarımda isteklerinize ulaşmanızın daha hızlı şekli olan bir teknikten bahsedeceğim şimdilik bu kadar hoşcakalın ,herkese teşekkürler

Son düzenleme:
ve anladığım kadarıyla the secret taki altı önemle çizilen şey tek koşul iç mutluluk. çok şükretmek, olumlu düşünüp tasavvur etmek. keendinden hoşlanmak, kendini sevmek. tüm güç bizim içimiz de istenmeyeni ittikçe ona güç veriyoruz neye direnç gösterirsek o başımıza geliyor ve bunun sonuçlarını yaşamak zorunda kalıyoruz. yani korktuğumuz şeyin başımıza gelmesi gibi, sevmediğin otun burnumuzun dibinde bitmesi (bu deyimi hatırlyorsunuzdur) gibi.ne istediğimize karar verip ona odaklanmamız yeterli oluyor. inançla. ama nasıl ODAKLANABİLMEK?

Trend_sev öncelikle sana tşk ediyorum konuyu açyığın için.Bu akşam kk ya baktığımda iyiki buradayım dedim birkez daha.Bende olumsuz düşüncelere yenilen birisiyim.Birazda sanki kişiliğin yatkınlığıyla alakalı ve içten istememekten yanihep şüpheyle istemekte kaynaklanıyor.İçimde birisi hep çıkıp olumlu düşüncelerime krşı olumsuz cevaplar verince bende hep birr şüpheyle istiyorum ve şüpheyle yaklaşılan yani tam olarak adapte olunamamyan şeylerinde hep yarım kaldığını gerçekleşemediğini yaşayarak görüyorum.
Aslında şöyle bir düşünsek etrafımızdaki mutlu insnalarda hep çok isteyen,çok çalışan insanlar diil mi?? Yani inanç ve istemeyle alakalı.Ama şu içimizdeki sesleri nasıl susturacağımızı öğrenmemiz lazım.Bu konuda destek bekliyorum.
Tekrar tşkler.

Ben inanıyorum pozitif düşünceye ve çekim olayına ama bu kitapla alakası yok..

Ben bu kitabı geçen yaz okudum ve hiç şaşırmadım..

KAdın , benim yıllardan beri bildiğim birşeyi yazmış çünkü ..

Tabii ben bunun adının çekim yasası vs. olduğunu ya da bilimsel açıdan bir açıklaması var mı diye hiç düşünmemiştim..

Bildiğim tek şey, bir şeyi (iyi ya da kötü) hayal ettiğim zaman, er ya da geç o şeyin gerçekleştiği idi.

Zaman zaman karamsarlık dönemlerinde insan kötü olaylar kurar ya kafasından, ben hemen temizlerdim beynimi çünkü biliyordum ki, birşeyi kafamdan kurmaya devam edersem mutlaka oluyordu.

Örnek; Bir dönem arabamla kaza yapmaya takmıştım kafamı..Ya kaza yaparsam nasıl olur, ya olursa,ilkönce eşimi ararım bilmem ne, resmen o sahneyi kuruyordum kafamda deli gibi vs. vs..

Sürekli düşünüyırdum bunu nedense atamıyordum beynimdem gece gündüz ya kaza yaparsam ne alakaysa..

Ve birgün kaza yaptım evet. Rahatladım:))))

İyi düşünün kızlar, gerçekten iyi oluyor herşey..

Kızlar dün burda bu yazıyı gördükten sonra biraz düşüncelerime hükmederek olumlu düşünmeye başladım ve bu günüm daha iyi geçti.iş yerindeykende halamın kızının resimlerine bakıyordum telefondan özlemiştim gelseler keşke dedim ve eve geldiğimde bize gelmişlerdi ve şu anda bu yazıyı yazarken kucağımda oturuyor ona şarkı açıyorum pc den.yani insan olumlu düşüncelerle kendine çekmeye başladığı andan itibaren artık herşey daha çok ilgisini çekiyor.

ben bu kitabi okumadim ne yazikki ama turkiyeye gidince almam lazim.
ben gercekten olumsuzluklari uzerine ceken bir insanim.her kotu olayda bende sans olsaydi zaten diyorum.halime sukreediyorum elbet ama yinede kotu dusuncelerden karamsarliktan kurtulamadim.belkide o yuzden hic bisey rast gitmiyo hersey ust uste geliyo.

kızlar bakın bu gün ne oldu sabah çalıştığım özel okula gittim anlaşıp anlaşmayacağım belli değildi neyse orada da canımı sıkan olaylar oldu mirmirmirmir ben baya kaptırdım kendimi midem ağrıyor stresten hala neyse eve geldim the secret yarım kalmıştım açtım onu izledim sonra elime bir bloknot aldım ve ne istediğimi yazdım 1.sırada okulla ilgili isteğim vardı gamyoncuiremsu neyse inanın 30 dakika sonra telefonum çaldı ve babam pazartesi gel sözleşme imzalıyorsun dedi çok mutlu oldum yaaa kaydirigubbakcemile5
:sm_cool:

nur harikasın. tebrik ederim seni. umarım hepimiz bunu başarırız. olumlu düşünüp olumlu şeyleri yaşamımıza çekmeyi yani. senin için çok sevindim.

merhaba arkadaşlar,çok yoğun olduğum için sayfaya fazla giremiyorum açıkcası ama inanın yeni kişler katıldı mı neler yazdılar acaba,yorumlar neler diye gün içinde düşünüyorum hepinize ayrı ayrı teşekkürler ediyorum kendime bunu borç biliyorum,bilgilerimi sizlerle paylaşmak sizin yorumlarınız, yaşadıklarınız inanın benimde pozitif elektriğimi daha da arttırdı ne mutlu . biz, herşeyin en iyisini en güzelini hak ediyoruz,aklıma gelen başıma geldi demeyi pozitif yöne çevirmeyi başarabilirsek ne mutlu hepimize,sloganımız pozitif ol pozitif düşün bütün pozitiflikler bizi bulsun olsun ne dersiniz bunu bugünden itibaren yazalım ve bir yere asalım ki gün içinde anımsamış oluruz....hepinizin gönlünden geçen bütün güzelliklerin başınıza gelmesi dileğiyle....hoşcakalın a.s.

bu arada turizmle uğraştığımız için yoğunluğum sadece yazın, kışın daha rahat olacağım ve sayfaya daha fazla vakit ayıracağım bunuda not olarak eklemek istedim sevgiyle kalın......

Kızlar sıkı durun,size birkaç gün içinde karşılaştığım şeylerden bahsedeyim biraz.Birincisi serviste arkadaşlar güzergaha ters tarafta oturduğum için sürekli söyleniyorlardı bende onları Allah'a havale ediyordum ve kırıldığım için hep başka birileri de çıakr da görürsünüz diyordum.Şimdi de onlara dadha yakın ama ters yerde yeni birileri binmeye başladı servise ve bana gelmeden daha onlarla iyice dolanmış oluyorlar bu birincisi....İkincisi artık pek konuşmadığım bir arkdaşım vardı o biyere gitmişti, arasada ondan bişeyler sipariş etsem dedim aradı ve üçüncüsüde , bugün iş yerinde pasta aldım ve beğenmedim daha yerken kız arkadaşım arasada onunla akşam dışarı çıksak diye düşünüyordum aşağı inip telefonuma baktığımd abuluşma isteği olan msjla karşılaştımm. Son bikaç gündür yaşadıklarım...

mimozam bugün ben de çok güzel şeyler yaşadım. güzel bir gün....hatta birazcık senin yaşadıklarını da çağrıştırmıyo değil hani. inan öyle mutluyum ki. daha da çok mutlu olmak istiyorum. senin adına çok sevindim canım. tabii kendi adıma da. sevgiler....

ne kadar güzel bunları duymak,inanın bende sizinle mutluluğunuzu paylaşıyorum bu arada hepinize sormak istiyorum arınma tekniği nasıl gidiyor arınma tekniğini biraz kendinize yerleştirin diğer tekniklere geçeceğim inanın çok zevkli olacak,neleri istemediğimizi ve neleri istediğinizi kağıtlara dökmenizi isteyeceğim lütfen haber verin arınma tekniğini uyguladığınızla ilgili... görüşmek üzere mutlu kalın.....

ben bu kitabı hiç okumadım....ama içeriği hakkında duyumlarım vardı.....ve bu duyumları aldığımda aklma gelen ilk kişi erkek kardeşim oldu....sanırım bazı kişiler içlerinde bu yetenekle dünyaya geliyorlar...benim kardeşimin bu kitabı duymadığına &#37;500 eminim çünkü kitap okumaktan nefret ettiği gibi,işi dışında hiç bir dökümanı okumaz hatta gazete bile vakti varsa okur...genelde çalışırken haber dinleyerek dünya ve ülke gündemini takip eder.....çocukluğundan beri ne düşündüyse,ne olacak dediyse onları yaptı ve yaşadı maşallah.para harcamayı seven ve kazanmayı seven biri idi(çocukluğunda da i,lk gençliğinde de)bir ev görür mesela ve şöyle der ben bu evi alacağım...halbuki birikimi buna müsait değildir o an...ama o birikimi yeterli imiş gibi ev hakkında araştırmalaar girer ve inanın alır o evi...:1shok:yani o evi alacak para onu bulur....geliri çok güzel standartı yüksek bir çevresi ve yaşamı varve lise mezunu sonradan açık öğretimde üni'ye başladı ama zamansızlıktan takip edemedi bıraktı....ama hep inandı olacak dedi başka birşey demedi...ve yaptı....

bu kitabı duyunca kendi kendime dedimki bizimki bu düşünce ile doğmuş zaten...o istemeyi ve çağırmayı bildi...hep çok şık giyinip,çok şık yerlere gidip kaliteyi yaşaamyı severdi...yaşam standartlarını hep yukarda tuttu ...nasıl olacak,nasıl olur kelimesini ağzından duymadık onun...ve istediği herşeyde ve bunları sağlayacak gelir onu bir şekilde hep buldu....ama bir gerçek varki öylece oturup beklemedi hep hareket halinde gece gündüz çalıştı...hastanede yattı laptopu dizinin üstünde idi...biz aman etme eyleme,dinlen mahvettin kendini derken"ya ne kadar olumsuzsunuz,ağzınıza baksam sabaha çıkamam,birşey yok tedavimi olup çıkacağım ama bırakın işimide yapayım"dedi...ve çok ciddi bir rahatsızlığı olduğu halde tedavisi başarılı oldu atlatıp çıktı hastaneden...dürüst,adil ve adaletli ve çalışkan olduğu için rabbimde yüzüne baktı....sonuçmu??? bende inanıyorum bu olaya....o ne istediğini bildi onları çağırdı ve istediklerini yaşadı....bizler şüphelerimiz,ya şöyle olursa,ya böyle olursa diye diye kaçırıyoruz herşeyi....ama şimdi bende büyük oğlum için aynı inancı sürekli tekrarlıyorum...lise'yi bitirdi üni'ye gitmedi...herkes kızıyor ona bende kızdım tabii millet üni mezunu iş bulamıyor senin halin ne olacak diye,nasıl geçim şartları oluşacak diye...oda ben başaracağım siz korkmayın diyor ....bende buna kendimi inandıryorum....herkes üni. mezunu değil ama bu başarısız olacaklar anlamına gelmez....çok yetenekli bir çocuk özellikle elektronik,bilgisayar konusunda süper,daha askere gitmedi...ama pc kurulumu,tamiri,programlamalar vs...cep tel.alış verişi..derken rahat rahat harçlığını çıkarıyor...büyük bilgisayar ağı kurulumu felan olunca aranıyor çağrılıyor....bir çevre oluşturmuş kendine...kasımda asker Allah'ın izni ile..gelince daah ciddi duracağım işin üstünde bu çevre lazım bana diyor....ve ben inanıyorum o çok güzel bir gelecek kuracak ve iyi kazançlı bir işede sahip olacak...bugün büyükler haklı olarak üni.konusunda kızıyorlar ama inşallah mahçup edecek herkesi...inanıyorum ben....küçük oğlum zaten okuyacak (maşallah iyide zaten)onada tahsil yolu ile kariyer yapacağına inancım büyük...Allah'ıma sağlıkları ve amaçlarına ulaşmalarının kolay olması,ve bu amaçlara giden yolları aşarken kötüye bulaşmamaları için dua ediyorum...korkularımla ve şüphelerimle çocuklarıma kötülük yapmak istemiyorum...çok uzun oldu belki yazım...ama nasıl yapacağız diyenler için bir örnek olsun istedim ...bu bir gerçek evrene olumlu mesajlar yollayın,onlar sizi bulur Allah'ın izni ile.... sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…