The Golden Girls

Hadi ya ben seni duygusal bir şey zannetmiştim Ula nişanlını takmıyonda anasını ne demeye takıyonnn
bende bayılıyorum buna
ben dün keşfettim ve çok güldüm ya...
bunun 2 side çıkmış izledinmi?
Romantik komedi mi canım ? Bende last ship izliyorum sonrasında buna bakabilirim

canım tamamen komedi. Film bu baya eğlendirir seni

yok ikiyi izlemedim kuzum bu ara hiç film izlemiyorum nerdeyse en son lucy i seyrettim o da çok güzel filmdi ama

bizde onu izlicez izleyemiyoruz bir türlü haftasonu açıcam onu çok merak ediyorum
bizde tivibu var onda 250 beğeni almış..
ben çok beğendim ilginç bir konusu var ama en güzeli sihirbazlar çetesi acayip güzel bir film

ee tekrar hazırlanıyormusun peki napmayı düşünüyorsun
Hazırlanmıyorum canım , hem meslek lisesi mezunuyum hemde mezun olalı 5 yıl olmuş , istediğim bölümü kazanmam çok zor , kpss ye yükleniyorum tıbbi sekreterim ve korece tercümanlığa hazırlanıyorum. 71,5 aldım bu yıl ama hiç çalışmadım mat yapamıyorum nasıl olsa diye seneye mattan özel ders alıp 85i garantilemeyi düşünüyorum, kpss olmazsa tercümanlık yaparım şimdilik fikrim bu

onun sonunu izleyebildik. Biz çok film izleriz. Tivbuda yok o maalesef ama izliycez inşallah..
izleyin ya çok güzel cidden netten izlersiniz kuzum
e çok güzel bence aparsın matematiksiz 71.5 çok iyi puan helal olsun sana

Duygusalım ama çoğunlukla değilimdir , benim sinirim hemencicik geçer. Kv takarım çünkü benim gözümden bir insan bir kez düştüü mü silerim ama annesi olduğu için silemiyosun , sorumlulukların olduğu için ve karşı tarafda sana kötü davrandığı için haliyle takıp üzülüyorum , kötü kadın bana senin çocuğun zor olur dediydi bunu unutamam

izleyin ya çok güzel cidden netten izlersiniz kuzum
e çok güzel bence aparsın matematiksiz 71.5 çok iyi puan helal olsun sana

Bende öyle düşünüyorum , 0 mat ile bu puanı 3ay içerisinde sadece kitap okuyarak aldıysam , mat özel ders alarak 80den aşağı almamam gerek tabi birazda şans , en düşük 76 ile atanıyorlar hayırlısı olur inşallah

çok iyi inşallah kazanır da atanırsın tatlım nişanlın ne yapıyor

ALLA ALLA o nereden çıkmış kuzum

çok iyi inşallah kazanır da atanırsın tatlım nişanlın ne yapıyor
fzt canım o da atandı geçen yıl , şimdi ankarda asker gazozunuza ilaç atıyorlarmış doğru mu diye sordum şimdi anlamadı çayınııza hani ilaç atıyorlarmış dedim ecük dalga geçim

ALLA ALLA o nereden çıkmış kuzum

Canım bende 2 ay önce kist çıktı , yazdan beri doktor doktor gezdim ağrılarım vardı sonunda bi hastane buldu derdimi, çikolata kisti ama bebek engeli yok yumurtalığımda da değil, bana bu sebepten ötürü senin çocuğun zor olur dedi sanki o biliyor , allahın takdiri vermezse vermez. Benim teyzemin tek yumurtalığı ile 2 çocuğu oldu düşün dimi ne kadar cahilce

Kesinlikle . Ay böyle kadınlardan iyi çocuk nasıl çıkıyor anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…