The Golden Girls

ben aslında istiyorum iş yeri babamın sonuçta kimseye emanet etmek istemiyorum. Ama bakalım kısmet.. Hamile kalırsan asla çalışamazsın unut diyip duruyor..

Evet canım sıkma canını. Benimkinin bana yanlışı var desem yalan söylemiş olurum arada bir saçmalıyor ama onuda hoş görüyorum. 2 haftadır gitmiyorum dün beni aradı çok özledim kızım bu hafta gelirmisin, sana ne yapayım diye?
kıyamıyorumda kerataya.. Ama işte arada bir kaynanalık damarı tutiyi
Sözlük hatası etmişim kuzum kv ile ilgili konuşmucam :KK76:
Vay seninki hem sokuyor hem yapıyor bende o da yok, yuvanız mutlu huzurlu olsun salla kv. Deyi

ben aslında istiyorum iş yeri babamın sonuçta kimseye emanet etmek istemiyorum. Ama bakalım kısmet.. Hamile kalırsan asla çalışamazsın unut diyip duruyor..

Evet canım sıkma canını. Benimkinin bana yanlışı var desem yalan söylemiş olurum arada bir saçmalıyor ama onuda hoş görüyorum. 2 haftadır gitmiyorum dün beni aradı çok özledim kızım bu hafta gelirmisin, sana ne yapayım diye?
kıyamıyorumda kerataya.. Ama işte arada bir kaynanalık damarı tutiyi
ya bir dönem çalışmazsın sonra gene çalışırsın çocuk büyüyünce nolcak ki ama çalışmanı istemiyorsa çocuğu bahane eder tabio_O

Sözlük hatası etmişim kuzum kv ile ilgili konuşmucam :KK76:
Vay seninki hem sokuyor hem yapıyor bende o da yok, yuvanız mutlu huzurlu olsun salla kv. Deyi

aynen öyle bu anneler ne ister yuvanın huzursuzluğundan anlamam..
bu arada şafak kaç?

upload_2015-2-3_10-48-10.jpeg

kızlar bu arada dün bu filmi izledim gülmekten öldük eşimle. İnanılmaz komik..

hadi bakalım az kalmış inşallah hayırlı bir şekilde kavuşursunuz. Sevgilin yanında yokya sen ondan dolayıda böyle üzgünsün..
Haziranda burda inşallah , yok kuzum ya giderken bile ağlamadım benim birazcık vurdum duymaz tarafım vardır üzgün değilim yapsın gelsin , beni üzen şeyler belli de hiç girmeyim o konulara :KK53::KK53::KK53:
Dalga geçiyorum nişanlımla sizin gazozunuza orda ilaç mı atıyorlar diye sordum :KK70::KK70::KK70: çaylarına şap atıyorlarmış ya hani :KK70:

X