The Golden Girls

Sözlük hatası etmişim kuzum kv ile ilgili konuşmucam
Vay seninki hem sokuyor hem yapıyor bende o da yok, yuvanız mutlu huzurlu olsun salla kv. Deyi

ya bir dönem çalışmazsın sonra gene çalışırsın çocuk büyüyünce nolcak ki ama çalışmanı istemiyorsa çocuğu bahane eder tabi

Sözlük hatası etmişim kuzum kv ile ilgili konuşmucam
Vay seninki hem sokuyor hem yapıyor bende o da yok, yuvanız mutlu huzurlu olsun salla kv. Deyi

aynen öyle bu anneler ne ister yuvanın huzursuzluğundan anlamam..
bu arada şafak kaç?

Kız tarafı yuvası huzurlu mutlu olsun ister , erkek tarafı nerde muzurluk bulur getirir önüne koyar
Bugün şafak 123 canım

hadi bakalım az kalmış inşallah hayırlı bir şekilde kavuşursunuz. Sevgilin yanında yokya sen ondan dolayıda böyle üzgünsün..

hadi bakalım az kalmış inşallah hayırlı bir şekilde kavuşursunuz. Sevgilin yanında yokya sen ondan dolayıda böyle üzgünsün..
Haziranda burda inşallah , yok kuzum ya giderken bile ağlamadım benim birazcık vurdum duymaz tarafım vardır üzgün değilim yapsın gelsin , beni üzen şeyler belli de hiç girmeyim o konulara
Dalga geçiyorum nişanlımla sizin gazozunuza orda ilaç mı atıyorlar diye sordum çaylarına şap atıyorlarmış ya hani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…