The Golden Girls

iade et geri cabnım resimlerde çok güzel görünüyorlar. Ama sana bu resmin aynısını yollamadıysa sen tüketici haklarına başvursan inan bunlardan dolandırıclık parası bile alırsın
Değiştircek ürün baktım baktım kuzum bulamadım Neys eben zaten sakarım kırarım mutlaka , kendim yaparım baharatlığımı bende öyle yapçaktım bunları görünce dibim düştü sipariş ettiydim hemen hep aceleciliğim yüzünden
Evde anneme yaptım sarelle kavanozuna ama çok güzel oldu her gören çok beğeniyor , bunu internette buldum ama bunlra benziyor , bende büyük cam kavanozlarımı böyle yapıcam , 3 tane de cupcake şeklinde olanlardan alayım diyorum

kız bir günlüğüne gidiverin alışverişe nolcak bende afyondayım ama gidicem nasipse cidden çok uyguna geliyor
Nasıl gidip nasıl dönücem kuzum eşyalarla , bizim izm.de de fincancılar çarşısı var hemde oturduğum semtte ordada herşey uygun ama ben çok tez canlıyım işte , nette görünce alıveriyorum bir kere pişman oldum artık yapmam öyle hata akşam bile madam cocoya gidicem esseden pişmanlığımı hatırladım yoksa netten verdiydim siparişi

philips çok iyi kuzum bende philips aldım susuz olanından bir kez denedik çekim gücü süper , annem diyor ki bu pislik nerden çıktı daha sabah süpürüp fırçaladıydım

bende fakirin süüpürgelerini beğeniyorum arkadaşımda arnica almış o da memnun da kendim kullanmadan bilemem tabi

işte onlar kargoyla sana gönderiyorlar sen eşyayla dönmüyorsun zaten bir tane tabak bile olsa istediğin tarihte istediğin şehre gönderiyorlar tefalden düdüklü almıştım mesela onlar göndermişlerdi ki hepsi de yapıyor bunu oraya giden çoğunluk böyle dışardan gidiyor çünkü

philips çok iyi kuzum bende philips aldım susuz olanından bir kez denedik çekim gücü süper , annem diyor ki bu pislik nerden çıktı daha sabah süpürüp fırçaladıydım

sen kendi yaptığnıda eklsene bir fikir olur bizede:)
Evet philisp süper ben maraton kullanıyorum 2200wolt ve acayip memnunum, tabi başlığı bozulmasa daha iyi olacaktı

bence hiç fakir falan bakma direk philips bak hem çekim süper hemde temizlenmesi çok kolay.
hatta anneler gününde dahada ucuzlar mutlaka bak..
bende arabaya sıgmayan şeyleri hep kargo yaptırdım eksiksiz teslim yapıldı

kız iğne alsan onu bile kargoluyorlar bakıyim canım netten baktım baya güzel duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…