The Golden Girls

Sabah şerifleriniz hayırlı olsunn güzellerrr. sohbetiniz bol olsunnn...

teşekkür deriz hoş geldin oflu
taçın takımını bilmem ama ben özdilekten almıştım inanılmaz güzel çıktı, bambu benim takımım ben 400 e almıştım sanırım

birde a101 kaliteli getiriyor cidden..
Kuzum benim baktığım aile bornoz setleri 200 küsurluydu hep o yüzden ben birleştirip takım yapsam 90tl ye gelcek , bana çok uygun geldi

canım o zaman git bir bak bence.

Zor kuzum zor , allah kolaylık verir inşallah Napıyosun çeyiz hazırlığı yapıyo musun?

Bakarak mı al diyosun , netten sipariş mi versem diyordum pamukluymuş , nasıl acaba , havlularını çok beğenmiştim terliği de çok güzeldi bornozunu bilmiyorum

Bakarak mı al diyosun , netten sipariş mi versem diyordum pamukluymuş , nasıl acaba , havlularını çok beğenmiştim terliği de çok güzeldi bornozunu bilmiyorum

bence git bir bak canım ama kötü olmaz bence bende nevresimlerini falan beğeniyorum . Ama melektir , geyiktir çok kullanıyorlar ya

taç burda el değiştiriyordu da baya indirime girmişti ve bornozları süperdi cidden netten baktım da aynısını bulamadım benzeri var şunun gibiydi erkek bornozu bundakinden
bayan olanı da bunun gibiydi bunun mürdümüydü

Zor kuzum zor , allah kolaylık verir inşallah Napıyosun çeyiz hazırlığı yapıyo musun?
yapıyorum yavaş yavaş mayısta istanbula gitcem hepsini toptan halledicem inşallah şimdilik böyle çok indirim olan şeyleri alıyorum denk geldikçe sende nasıl gidiyor hazırlıklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…