The Golden Girls

Sabah şerifleriniz hayırlı olsunn güzellerrr. sohbetiniz bol olsunnn...:KK15::KK15:
1993159000227b004b8868a091d22085e9d4f05702.gif
Günaydınlar canımmcım :KK54:

Sabah şerifleriniz hayırlı olsunn güzellerrr. sohbetiniz bol olsunnn...:KK15::KK15:
1993159000227b004b8868a091d22085e9d4f05702.gif

teşekkür deriz hoş geldin oflu:KK66:
öyle bayramda giderimle de olmuyo işte:KK12:klasik kv-görümce seninki allah kolaylık versin canım işin zor cidden

ben taçtan almıştım 350 tllik çeyizlik bornoz seti 200eydi çok uygundu kampanya varsa hala bak tatlım

çok güzel tabaklarr bayıldım:KK68:
taçın takımını bilmem ama ben özdilekten almıştım inanılmaz güzel çıktı, bambu benim takımım ben 400 e almıştım sanırım:KK43:

birde a101 kaliteli getiriyor cidden..
Kuzum benim baktığım aile bornoz setleri 200 küsurluydu hep o yüzden ben birleştirip takım yapsam 90tl ye gelcek , bana çok uygun geldi :KK28:

canım o zaman git bir bak bence.

öyle bayramda giderimle de olmuyo işte:KK12:klasik kv-görümce seninki allah kolaylık versin canım işin zor cidden

ben taçtan almıştım 350 tllik çeyizlik bornoz seti 200eydi çok uygundu kampanya varsa hala bak tatlım

çok güzel tabaklarr bayıldım:KK68:
Zor kuzum zor , allah kolaylık verir inşallah :110: Napıyosun çeyiz hazırlığı yapıyo musun?

taçın takımını bilmem ama ben özdilekten almıştım inanılmaz güzel çıktı, bambu benim takımım ben 400 e almıştım sanırım:KK43:

Bakarak mı al diyosun , netten sipariş mi versem diyordum :KK64: pamukluymuş , nasıl acaba , havlularını çok beğenmiştim terliği de çok güzeldi bornozunu bilmiyorum :KK64:

Bakarak mı al diyosun , netten sipariş mi versem diyordum :KK64: pamukluymuş , nasıl acaba , havlularını çok beğenmiştim terliği de çok güzeldi bornozunu bilmiyorum :KK64:

bence git bir bak canım ama kötü olmaz bence bende nevresimlerini falan beğeniyorum . Ama melektir , geyiktir çok kullanıyorlar ya:mad:

taç burda el değiştiriyordu da baya indirime girmişti ve bornozları süperdi cidden netten baktım da aynısını bulamadım benzeri var şunun gibiydi erkek bornozu bundakinden
pr_01_1951_max.jpg
bayan olanı da bunun gibiydi bunun mürdümüydü
FB,3595,30,tac-bambu-aile-bornoz-seti-sweet-verev-ekru-ekru-aile-set-tac.jpg
:KK14:

Zor kuzum zor , allah kolaylık verir inşallah :110: Napıyosun çeyiz hazırlığı yapıyo musun?
yapıyorum yavaş yavaş mayısta istanbula gitcem hepsini toptan halledicem inşallah şimdilik böyle çok indirim olan şeyleri alıyorum denk geldikçe sende nasıl gidiyor hazırlıklar

X