The Golden Girls

evet canım şimdi ben katılmaya gidiyorum
ben katılayım hemen gellip altına yorumlar atın bitanesin harika falan diye
kajjjjjjj ellerine sağlık...çok değişik bi tarif..hemen denemek istiyorum....bu yorum nasıl kopyala yapıştır yapayım..konu açıldığında link at sen..gerisi bizde

evet canım şimdi ben katılmaya gidiyorum
ben katılayım hemen gellip altına yorumlar atın bitanesin harika falan diye
narsist ya şuna bak

Kemerime göz dikenler, kurtulmak için gün sayanlar pişmanlıktan kapımda sıra olsun istiyorum
olurlar bebeğim doğduklarına bile pişman olurlar heheyyt be kim var karşılarında

Hmm ne heveslendiriyon ozaman
gelebilsem koşup gelmezmiydim

valla ben pek acımıyorum kuzum kadın ne demi,ş daha önce de bi kızla konuşmasını yakalayınca böyle davranmış yani adamın gözü zaten dışarda üstüne dayak hakaret hala kocam da kocamöyle deme kız dün çok komik konu vardı

Herkes böyle öküz değil ama

Gelirdinnn

Hadi ya daha öncede kızla mı konuşmuş o adam o zaman kocamda kocam demesin
Hangi konu kuzum?

Hadi ya daha öncede kızla mı konuşmuş o adam o zaman kocamda kocam demesin
Hangi konu kuzum?
evet orda birisi sormuş da dayak önceden de varmıydı diye kadında işte daha önce biriyle mesajını yakalamış onu söyleyince hırpalamış güya bence baya baya dövüyor adam yoksa telefonda gelince seni dövcem demesi çok saçma ay şu kondom konusu vardı şişirmişler falan

girmekmi istiyosun yoksa
tövbeler olsun allah korusun

Erkekler öküz ama
Benimkisi çok romantiktir bana sucuk ekmek yapar

bende daha bişisini görmedim. öyle süpriz masa falan
ama evde yardım eder. yemek yaparken. ev temizlerken falan
gecen hafta ütüleri yıgdım salona. bi baktım başına gecti. gömleklerimi ütülücem dedi. hepsini kendi ütüledi
tabi bende meyve tabagı hazırladım kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…