The Golden Girls

ne güzel babanı dinlemesi hem kendi babası öyleyse seninkinle bunları konuşması çok doğal ve çok da güzel birşey hem hakkınızda hayırlısı buymuş demek geçinemeyecekseniz o maaşla orada çalışsa hayalinde ki iş de olsa insan karşılığını tam alamadığı için üzülüyor ben de eski iş yerimden bu sebeple ayrıldım bir de yarın öbür gün bebek olursa daha da sıkıntıya girerdiniz her işte vardır bir hayır üzülmeyin kuzum

heyoo ben geldimmm

hoş geldin balkız

Oda bana aynen bunu söyledi canım çocuk olursa senin çalışmanı istemem çocuğumuza güzel bir hayat sunmak istiyorum falan dedi bende çalışıp sana destek olurum falan dedim , yok istemem senin çalışmanı falan dedi. Onun şuan en büyük hayali benim üstüme bir ev almak ve biz 5 ay sonra bu hayalimizi rahatça gerçekleştirebiliriz..
Hani şöyle 150 binlik falan bir ev alabilir üstüme. Tercih yapmak çok zor.

Sen hep bana balkız yazınca aklıma keloğlan geliyor Sen bana en iyisi böcük de

bak ne güzel dediğim gibi hayalindeki iş de olsa karşılığını alamadığı için yine mutsuz olur hem güzel de düşünmüş daha gençsiniz çok fırsatlar çıkar karşısına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…