The Golden Girls

Aynen valla candır spor..
6 aylık paket alıcam ben :KK76:
Oğlanıda yüzmeye buraya getirebilirim:cool:
kaç yaşında senin afacan..benimki 5 yaşın içinde sporla uğraşmak lazım canım stres atıyorsun,,güven geliyor insana çocuklar için ayrı sporun içinde büyüyenlarin kötü alışkanlıkları olmuyor.buda artı bir avantaj..

kaç yaşında senin afacan..benimki 5 yaşın içinde sporla uğraşmak lazım canım stres atıyorsun,,güven geliyor insana çocuklar için ayrı sporun içinde büyüyenlarin kötü alışkanlıkları olmuyor.buda artı bir avantaj..
5.5 yaşında canım 2009 doğumlu...
Ewet kendime güvenim geliyor, farklı ortam kafanı o anda boşaltıyorsun çocuklar içinde iyi.
İnşallah yüzme dersleri veriliyordur burda oğlan için...

canım sen hangi semtte oturuyorsun bilmiyorum ama belediyelerin spor kompleksleri var ben bir dönem yüzmeye gittim ve çok beğendim 9 ay gittim yeni arkadaşlıklar ediniyorsun sen öyle bir yere gidebilirsin. araştır bence..
biliyorum canım daha önce gittim ama ulaşım yönünden bana ters kalıyo o yüzden gidesim gelmiyor :KK51:

5.5 yaşında canım 2009 doğumlu...
Ewet kendime güvenim geliyor, farklı ortam kafanı o anda boşaltıyorsun çocuklar içinde iyi.
İnşallah yüzme dersleri veriliyordur burda oğlan için...
benimkide 2010 13 haziran..evet çok iyi canım sporla uğraşan bir kadın farklı olıyor ben kendimden biliyorumm..

X