The Golden Girls

her gece yatmadan sirkeyle sil canım bir haftaya falan geçer inşallah

tamam canım deniyeyim bir bunu...

bal kız sana tek bir şey soracağım evlenince nasıl bir evlilik hayal ediyorsun?
Yani nişanlının dedikleri mantığa uygun değil bende sana demiştim ya arıyorum yok torun yanımda yok bilmem ne ablayla konusuyorum diyip çaat kapatıyordu . Bende eşime durumu anlattım oda annem kötülük düşünmez dedi, bende düşünmeye bilir tamam ama ben çok kırıldım dedim aramıycam dedim ondan sonra aramadım o aradı beni bir kaç kez kızım ne yaptın diye.Yani dicem o ki kocan seni desteklemeyip sürekli baskı kurarsa o çok sıkıntı..

aman onu taktın mı o cinler hiç bitmez
Şimdi arıyor nişanlım sen kafana takma , olumlu yönünden bak, bundan sonra böyle bişi asla demicem üzülme sen dedi , düşündüğün gibi değil dedi. Bende hı hı tamam dedim o kadar söylüceklerimi söyledim zaten

Biraz önce aradı demiycekmiş bi daha öyle , dediğin gibi kötülüğüne dememişmiş , hiç öle düşündüğün gibi değil vs. diyor ama napim kalbim krıldı kuzum benimde seninkisi gibi, bnde öyle dedim aramıcam dedim bende bekliyorum artık isteyen beni arar dedim. Bakalım zaman göstericek dediği gibi mi yapıcak görücezz...

seni korkutmak asla istemem ama deneyim diye bir durum var. Bu tarz erkekler (benim kocamda dahil) afedersin ama laf arsızı oluyorlar. Her hafta biz bağra çağıra kaynanama giderdik kavga dövüş ama ben bazı haftalar gitmek istemezdim beni zorlardı . Ne zor günler geçirdik sana anlatamam. Ama kayyınvaliden af edersin kıçını büyütmekle meşguldu biz kavga ederken(hiç bir şeyi anlatmayız annesine)
Bir gün bir kavga ettik ben boşanmayı düşündüm hatta avukatı falan aradım telefondan ücreti aldım , anneme de söyledim durumu annem bize geldi o gün varya eşime yeter kızım 1 senedir çok kötü durumda 12 kg aldı stresten bu iş böyle gitmez dedi. O günden sonra eşim bana asla zorlama yapmaz. Hatta inanırmısın kavga bile çok nadir ediyoruz. Kendisi her hafta gdiyor bende 2 haftada 1. kayınvalidem iyi bir kadın ama zorunlu olunca gitmek hiç içimden gelmiyor..Bazende kafama esiyor arıyorum . Ama baştan aman huzur kaçmasın aman ne diye hep sustum. Taviz tavizi getiriyor kuzum yalan değil yani..

Aynen canım , bende kv.yi arıyorum diye egosu tavan yapmış kadında , kendini kastı iyice birde nişanlım memurda oldu ya o da var tüm sebepler arasında, ne arar ne sorar oldu hep ben diyor artık başkada bişi demiyor, bizim adetlerimizde ise nişanlı kız erkek tarafına çok sık gidip gelmez düğün olasıya kadarda erkek tarafı kız tarafının kapısını aşındırır gitmekten. Ama devir değişti artık gidip geliniyor tabi nişanlanalı 6ay oldu kv. bize sadece 1 kezz geldi, aramazda hiç , nişanlım askere gideli 2 ay oldu yine aramadı , ne de beni evine davet etti ama kendisi hep ister şikayet eder. İçimden gelerek arardım şimdi içimden gelmiyor iyi niyetm suistimal edildi çünkü. Erkek işte... al birini vur ötekine , öyle yaparsa görür anyayı konyayı

İnşallah sana bu kadın çok çektirmez. Benimki bize 1 kere geldi evlndiğimizden beri (evlerimiz uzak, ben aileme yakın oturuyorum), evine giderim yemeğimi falan hep önüme koyar hakkını yiyemem sürekli çok güzel şeyler alır. kadın iyi aslında ama oda bir anne tabii arada duyuyorum bazı laflarını. Sinirlerim bozuluyor. Beni kendi kızı gibi sever cidden sürekli sarılır öper yalnız kalsakta. Düşün ben böyle bir insana her hafta gitmek istemiyorum. Sen bence şimdiden tavrını net koy. Çünkü evlenince olaylar maalesef değişiyor.

Aramayın amaaan arada bir yeter hepsine. Kimseye anneniznden daha fazla değer vermeyin az öz yeterlidir. Kimseye kendinizi begendiremezsiniz ayyyyy kuş tutsaniz nafile gelinsiniz pisliksiniz uleeeyyyyyn. Çok pis migrenim var banada dua edin hadi bakalım öptüm sizi

Canımın içi geçmiş olsun ya sana iyi bir doktor bulacağım aklımdasın. Bunun bir tedavisi mutlaka olmalı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…