The Golden Girls

Gelen kutusunun yanında kendi nickin yazıyor ya oraya tıkla , imza ayarları var ordan yüklüyorsun kuzum

Gelen kutusunun yanında kendi nickin yazıyor ya oraya tıkla , imza ayarları var ordan yüklüyorsun kuzum
kiz okadarini bizde biliyoz herhal resim yuklemek icin yuz gulumsemelerinin yanindaki tiklayinca cikan yerin yanindaki resim yukleme butonuna basiyorum resim urlsi yukle diyor o url nasil yukleniyor onu anlamadim ya

KIZLAR BU ARA ÇENEMDE ACAYİP SİVİLCE OLDU YAAA
NASIL GEÇERRR

Kaynana şikayet etmiş aramıyor diye ya , cumartesi gittim üstüne bir de laf duydum hala aynı teranee , bende söyledim annesinin dediğini nişanlıma , bana diyor ki ''kötü niyetli dememiştir, kafası yerinde değilmiştir, sen abartıyorsun'' diyor , sinirden ellerim ayaklarım titriyor , neymiş ben arıcakmışım hatta ameliyat oldu diye 3güne bir arıcakmışım, arayamam dedim o lafın üstüne kimseyi aramak mecburiyetim yok dedim , beni merak eden arasın dedim 2ay oldu sen askere gideli beni bir kez arayan olmadı , aradığımda geri dönüş yapan olmadı dedim çok kötüyüm kızlar yaaa , ne güzel enerjim vardı bugün tükendim

çok iyi demişsin taviz verme sakın bu davranışından yoksa ilerde ne olay olsa annemin kafası yerinde değilmiştir sen yap et demeye kalkar dediğin gibi arasaydı madem çok istiyorsa sen arayınca telefonu kapatmayı biliyor ama

Nişanlıma göre telefon kapanmıyor , telefonu bozuk diyor çünkü annesi ama her nedense hep cumaları kapalı... bunu da söyledim ama kabul etmiyor tabii ki , diyorum annen sürekli şikayet ediyor aramıyor diye o zaman her hafta ara diyor, her hafta arıyorum aradığım halde şikayet ediliyorum , içimden gelerek yaptığım şey 2 hafta aramadım diye kötü oldum dedim şikayet edildim dedim resmen görev haline getirildi artık bunun mecburiyeti mi varmış dedim , kaynana 3 arıyorsa gelin 1arar dedim, ben sana gelmiyo aramıyo etmiyor diye dillendiriyor muyum ne gerek var dedim, annen çok alıngan ve küçük şeyleri büyütüyor gün gelicek etrafında kimse kalmıycak böyle yaparsa dedim, böyle şeyler şikayet edilip dillendirilmez dedim ben sana hiç diyor muyum annemi ara diye dedim inanmıyor sanki bana , o benim 25 yıllık annem böyle düşünmez diyor böyle yaparak annen bni sana karşı soğutmaya çalışıyor dedim inanmıyor bu dediğime de

valla işin zor kuzum o zaman şöyle bir taktik uygula kv aramadan önce o arasın annesini hemen ardından da sen ara açmayınca da madem bozuk senin aramanı nasıl açıyor de bir de acr diye program var konuşmaları kaydedebiliyorsun aradığında hep kaydet sonra dinletirsin zamanı geldiğinde

Çok sağol kuzum evet işim çok zor , çünkü annesi düğün yapmak istemiyor ve arayı soğutursa o kadar ertelenicek düğün yada ayırıcak bizi. Kendi kızını evlendirme planı var ve kredi borcu var herşey bu yüzden yoksa sebep aradı aramadı diye sunulurmu askerdeki çocuğun önüne sürekli... Nişanlım bunu görmesi biraz zor , hem annesi hemde kv ikili oynar, gerçekten işim çok zzor. Nişanlım şimdi dayanamayıp arıycak böyle demişsin dicek , belki kv inkar bile edicek kızları inkar edicek halası bile biz duymadık diycekler... Yazıklar olsun hepsine kv hakkımı helal etmem , benim mutluluğumu bozanda mutlu olmasın allah büyük

çok zor gerçekten peki nişanlınla aranız nasıl gerçekten bu sıkıntıları çektiğine değecek biri mi?

Bu kv ler neden böyle ki neyseki benimki böyle şeylerle ugraşmaz köyde inekleriyle ugraşır garibim

Bu kv ler neden böyle ki neyseki benimki böyle şeylerle ugraşmaz köyde inekleriyle ugraşır garibim
Uğraşmasın kuzum ne güzell, benim kv sürekli ona poh poh edilsin aransın sorsun gidilsin ister ama kendi hiç bişi yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…