The Golden Girls

evet başladım mı susmuyorum ben
kocam geçen gün diyor ki bu ara çeşmeleri kapattın selpak krizin eşiğine gelmiş diyor

aman onlar ne anlar kuzum ya...
Doğru canım ne anlarlar Ben çok romantiğimdir , nişanlım sadece sarılmayı romantik bişimiş görür mesela başka da bişi yapmaz Şu şarkı sana gelsin aşkım derim , sözlerinden birine takılır sevmedim der öküz işte , evlenirsek nasip olursa daha da romantik olurum ondan bişi görmezsemde tencere tava ne varsa yer kafasına

malesef insan evlenince böyle olmuyor bazen çok yoruluyorum hep ben çabalıyorum ama onda tık yok. Ve hiç problem oldugunu düşünmüyor bile bende suskun puskun oturuyorum günlerdir bak evde.. Ben öyle olunca üzülmüş gitmiş çanta almış odun yahu hepsi

ne güzel stajdamısın yoksa çalışıyormusun

çalışıyorum ama kendi ofisim yok başka bir avukatın yanında maaşlı avukatım

Eşimde avukat oda aynı benim gibi başka bir avukatın yanında maaşlı avukat

Ofisimizi açamıyoruz yeni evlendik evimiz yok arabamız yok ikimizde 1-2 yıllık yeni avukatlarız.. Ofis açmak 150-200 bin onun için beklemedeyiz önce ev sonra araba sonra ofis inşallah..

Odun odunnnn , bizde çiçekler de bitti

benim de sözlüm avukat da ondan meraklıyım bu konuda tabi canım hemen ofis açılmaz zaten hem tecrübe hem para lazım bende aynı durumdayım açıkcası

Yok artık diycem de yine dde bir sorayım cidden mi ?

evet yılbaşında ben gönderdim ofisine aman bir mutlu oldu görme gitsin.. Telefon açtı teşekkür üstüne teşekkür çok mutlu olmuşmuşta duygulanmışmışta.. Len adam bide sen mutlu et beni

hahaha benimki her hafta eve çiçek yollardı annem çiçek bahçesi oldu derdi , şimdi 1 tek gül bile yok..
doğum günümde geçen sene 60 tane gül aldı toplu alım yapıyorum ben diyor

daha okulumuz bitmedi uzattı da biraz hazirana mezun inşallah

hadi inşallah. Ama staj dönemi çok zor oluyor hiç bitmiyor sanki. Erkek için bide sonrasında askerlik var Allah yardımcınız olsun. Bizde stajerken nişanlandık sonra staj bitti askere gitti geldi işe başladı sonra düğün Ben ondan tecrübeli avukatım yani o benden 6 ay geride kaldı

evet yılbaşında ben gönderdim ofisine aman bir mutlu oldu görme gitsin.. Telefon açtı teşekkür üstüne teşekkür çok mutlu olmuşmuşta duygulanmışmışta.. Len adam bide sen mutlu et beni
Dimi ama , bende deneyeyim bir gün ama benimkisi utanır , önceden çiçek alırdı elinde taşımaya utanırdı

hahaha benimki her hafta eve çiçek yollardı annem çiçek bahçesi oldu derdi , şimdi 1 tek gül bile yok..
doğum günümde geçen sene 60 tane gül aldı toplu alım yapıyorum ben diyor
toplu alım iyiymiş hani , ben 6ayda bir 1tane gül görür oldum şimdi zaten asker ben anca bunu alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…