The Golden Girls

Ay Rabbim yardımcın olsun canım. Kist zor bir durum seninde n olmayacak yerinde olmuş aslında ameliyatla aldırsan hazır evli değilken daha iyi olmazmı çekmesen bu kadar acıyı.
Bugun bdv de bir kadına kocası dar paça giydi diye motor demiş okudun mu ben şok yaşadım..

evlendikten sonra değişmez inşallah tabiki ailesiyle küsmek olmaz ama seni koruyup kollaması şart

Çok açım çok yemek saati geldii teyy teyyyy
Sen nasılsın
sağol canım bende iyiym hamd olsun yemek saati bizde geç geliyor daha doğrusu ben 2 gibi çıkıyorum... yanıma muz falana alıyorum her gün ara öğün yapıyorum

Üzülme kuzum ya Daha zamanım var , gelince hiçbirşey yolunda gitmezse kararım belli zaten , evlenmiyorum ki hem niye üzülüyon deli kız
Ama alışkanlıklardan vazgeçmek zordur cnm benim.
Valla ne olur gençliğinizi değer görmediğiniz yerde çürütmeyin.
Nişanlın değer verebilir belki ama kaynanan vermiyorsa bile sıkıntııı

aman bi yapıvercekleri o be kuzum

işte onu bile büyütüyorlar...

Ama alışkanlıklardan vazgeçmek zordur cnm benim.
Valla ne olur gençliğinizi değer görmediğiniz yerde çürütmeyin.
Nişanlın değer verebilir belki ama kaynanan vermiyorsa bile sıkıntııı

bende aslında bunu düşündüm hele ki karşındaki erkek etkileniyorsa daha bi sıkıntı..

Seninkiler nasıl canım?
şimdilik iyiler kuzum sözlüm zaten çok inanıyorum güveniyorum yani her halini gördüm neredeyse maddi manevi çok sıkıntılar atlattık kv çok iyi duruyor şimdilik sevgililik zamanından beri hep iyi davrandı sağolsun el üstünde tuttu ama işte evlenince ne olur bilmem kendi kv çok çekmiş o yüzden hep ilgi gösteriyor ben çok çektim falan diyor kendi kızları da yok hep kız çocuğuna hasret kalmışlar o yüzden ayrı seviyoruz seni diyorlar da nasip bakalım evlenince görücez artık

benim kayınvalide de kız yok. Bak işte cidden seni farklı sevebilirler. Benimkiler o konuda düşkünler baya. Kayın pederim mesela bayramda falan kıyafet almazsam kocama kızar. Nişanda giyidiğim elbiseyi abimin düğünğünde giydim diye kocama yanımda çok pis kızmıştı neden yeni elbise diktirmedin diye. Yani o konularda hakkını yiyemem. ben abimin düğününde duygulandım ağladım. o sandı ki düğünüm böyle olmayacak diye ağlıyor, düğün yerimi değiştirdi . 5 yıldızlı çok güzel bir otelde yaptı . Sırf kız çocuğudur içinde kalmasın diye . kayın pederimi kayın validemden çok daha fazla severim..

zaten kv düğüne kadar kp mezara kadar severmiş gelini ya benim kv biraz çocuk gibi en ufak şeye bile seviniyor sanki o benim çocuğummuş gibi hissediyorum değişik bir samimiyetimiz oldu kp çok severim tam bir baba o da bana yüzük alcağımız zaman durumu olmadığı halde canın hangisini beğendiyse onu alcaksın almazsan çok kızarım dedi o ara maddi olarak iyi değillerdi bende gittim en incelerine bakmıştım sonra geldi yanıma ben şimdi oturucam sn hangisini beğenirsen bundan istiyorum diceksin alcaz kimse karışmıcak dedi annemle kv aldı gitti oturdular üçü biz sözlümle birlikte seçtik o kadar mutlu oldum ki tam istediğim tavır hani hangi yüzük pahalı olsun olmasın onlar önemli değil ama nazik davranışları çok hoşuma gitti kv de öyle biz sevgiliyken bile bana hep çikolata gönderirdi ben seviyorum diye ..hele pazar ilk defa düğüne gittik çocuk gibilerdi ikiside sevinlerinden ölceklerdi nerdeyse

Bu lafı ilk kez duydum canımda cuk diye oturmuş

Maşallah sizede canım zaten önemli olan pahalı vs alması değil ki seni düşünüp önemsemesi..
Ay acaba biz nasıl bir kayınvalide olcazzz

Bu lafı ilk kez duydum canımda cuk diye oturmuş

Maşallah sizede canım zaten önemli olan pahalı vs alması değil ki seni düşünüp önemsemesi..
Ay acaba biz nasıl bir kayınvalide olcazzz
bizim şu okul işi olmasa o çok geriyor iki tarafı da ben var ya çok iyi olurum eminim çünkü benim içi önemli olan çocuğumun mutluluğudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…