The Golden Girls

evet tatlım en büyük benim iki tarafın da ilki olcak inşallah
O ne güzel sen benim abimin bana düğünümde neler yaptığını bir bilsen ..
ben düğün tarihimi belirledim abim o zaman nişanlıydı ve hep bir belirsizlik vardı ben söyler söylemez gelin krizlere girdi benden 2 ay önce düğün yaptırdı. Nasıl bir kız sen anla..

ya öyleler cidden bende de babaanneyle hala var aynı bu şekilde çok üzüyorlar beni hatta bir halam taa almanyadan karışıyor işlerime

ya öyleler cidden bende de babaanneyle hala var aynı bu şekilde çok üzüyorlar beni hatta bir halam taa almanyadan karışıyor işlerime
ona ne oluyor ya?
Ne biçim bir insanmış onlar öyle. Ama inan zamanla görmezden gelemyi öğrenişyorsun. Birde benim düğünümde lafı olmaz ama yarım altın taktı abim gelin sallayarak gösterdi hatta. ve abimin durumu çok iyi 0 borçla evlendirdi babam ve hani düğünde takısı falan çoktu.. Bunu eşimde gördü hiç bir şey demedi ama ben çok utandım..

zaman diyorsun da 23 senedir aynılar zaman buna çare değil ne yazık ki ay ne terbiyesizmiş sizinki de

zaman diyorsun da 23 senedir aynılar zaman buna çare değil ne yazık ki ay ne terbiyesizmiş sizinki de
evet şimdi biraz düzeldi. Sürekli canım cicim modunda değiliz ama görüncede anlaşıyoruz. Bir kaç kere feci tartıştık ben baya bağırdım çağırdım buna ailemin yanında kendine geldi. Anneme saygıslzık etti bende susmadım. ve inan abim o an odadan kaçtı (ki bence bu çok ayıptı) kaldı tek başına.. sonra kuzu kuzu oturdu , defoldu gitti en sonunda da.
İyiyiz şimdilikk

maşallah canım hadi bakalım hayırlısı.
karşındaki insan bekarmı yoksa oda evlenip ayrılmış mı

Kızı var onunda 32 yaşında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…