teyzemin kızına sınır oluyorum

O ararsa ki arayacakmış öyle söylemiş,sen açma bu sefer telefonu...
Hattı kontülüyse : kontürün bitmesin sonra alamassın belki diye açmadım şeklinde msj at
Hattı faturalıysa: faturan çok gelmesin yazık eşine,belki ödeyemez ondan açmadım
diye mesaj at..
Görsün bakalım,el mi yaman sen (biz) mi yaman sengözlerimebaksanab

Bence üzerine gitme kötü olan sen olursun.Belli ki evliliğiyle ilgili sorunları var.Eşi çok sıkıyor.Kendini senden iyi şartlarda olduğuna inandırarak mutlu olmaya çalışıyor.Boşver kendini üzmene değmez.Herkes kendi hayatını yaşıyor

canım ya ınan bızlerde de çok oluyor bu durum , ama ben hiçbirini sallamıyorum , eğer içinde varsa değişiyor belki sen dünyalar senin olsa değişmeyeceksin ama , insanlar buldum delisi oluyor işte, o sana karşı olan kompleksınden senı ezmeye çalışıyor bence sende artık ayda yılda bır mecbur oldukca görüş mesafenı koy, üzme kendını

mrb ,bence kuzenini fazla kafana takma ve ondan uzak dur zaten herkese ayni tavır içerisindeyse zamanla yalnız kalıp hatasının farkına varsın

belki yanlış olacak ama ben kuzeninin çok mutlu olmadığını hissettim
kocası bir çok konuda kısıtlıyor bencede
ondan oda kocası gibi davranıyor.
komleksli olmuş ki kocasının maaşıyla hava atmaya çalışıyor.
bend eüzüldüm şimdi kuzenine.
umarım herşey gönlünce olur hayatında.

canım sevıyorum dıyorsun ama tavırları yuzundende canın sıkılıyor bosver gorusme yada canını sıkıp kafaya takma
esı cok para alabılır hıc kımse varlıgına ve saglıgına guvenmesın allah bır olumsuzluk verır o kazancıda yok olur gıder kımse ne oldum dememelı ne olucam demelı

çok sagolun kızlar ıcımı rahatlattınız hepınız cok dogru seyler soylemıssınız
dun gece sabaha kadar msn den gorustuk
hep alttan alan taraf ben oldum
konu soyle basladı senın benımle ne sorunun var benımle neden konusmuyorsun dedı
o zaman anladım vıcdanının rahatsız oldugunu
onunla konusmuyorum cunku aynı esı gıbı oldu ve ben o tur ınsanlardan hoşlanmıyorum
benım kımseyle sorunum olmaz benım kendı sorunlarım bana yetıyo dedım
neden senınle konusmam b kadar onemlıkı sız hayatınızda zaten kımseyı ıstemıyosunuz dedım
ayrıca esım senın esınden hoşlanmıyor bu yuzden uzak kalıyoruz dedım
anlasmak zorunda degıller dusuncelerı uyusmuyor cunku dedım
hep alttan alan ben oldum cok agrasıf bır gırıs yapmasına ragmen yınede ben sabrettım
sonuc butun gece uykusuz kaldım ve su an cok cok kotuyum
butun damarlarım kasıldı hıcbır yerım tutmuyo sınırden
en sonunda olayı tatlıya bagladık ama ben bır karar aldım
tartışmanın guzel bıtmesı ıyı oldu
bundan sonra zaten gorusmuyordum mesafelıydık
yıne aynı sekılde devam edecek anladımkı tek taraflı sevmekle olmuyormus
bızım baglılıgımız coktan kopmus ve kuzenımden soguugumu hıssettım
ayrıca dedıgınız gıbı hıc mutlu degıl malesef cocugu olmuyor dıye sınır tedavısı goruyomus panık atak olmus vs.
bende oleyım ama kendı kendıme darman oluyorum cok sukur ınsanları ıncıtmıyorum
artık ıcım rahat cunku onun en buyuk sorunu benım onunla konusmadıgım ıcın vıcdanen rahatsız olmasıymıs gercekten bunu anladım

evliliği ile ilgili sorunları olabilir, tartışmanız iyi bitmiş ama sen yine de ona yanında olduğunu hissettirmelisin bence, aynı şeyi biz de kuzenimde yaşadık ve aradan 2-3 geçti, eşinden ayrıldı, meğer bizlerle görüşmesini eşi istemiyormuş.

hiç bişey anlamadım yazdıklarından..
diyorsunki kuzenim evlendikten sonra değişti ve artık bizimle görüşmek istemiyor yaptığımız yemek teklifini bile bizim gibi lüks yerlerde yemek yiyecek paraları olmadığını söyleyerek reddetti diyorsun! hani sana parası ile havasını atıyordu? ee bu durumda böyle konuşmaması lazımdı değilmi? nerde kaldı sana parası ile hava yapan kuzenin!!
ayrıca senin onlan konuşmadığından çünkü eşinin, eşinden hoşlanmadığından bahsetmişsin son yorumlarında, e sen değilmisin onu sevdiğini söyleyen neden benden uzak duruyor diye dert yanan!!
dediğim gibi hiç bir şey anlamadım.
artı bunlara ilaveten, birisi bir başkasıyla görüşmeyi kesti diye suçlanması yanlış, böylesi durumlarda suçlar karşılıklıdır.
gerçi ortada bir suçta yok bence..:)

ya olaylar cok karısık aslında
sımdı bız bekarken cok ıyı anlasıyorduk ama kuzenım evvlendıkten sonra aynı esı gıbı soguk oldu yuzumuze bıle dogru durus bakmıyor
burnu havalarda ukala ve asırı derecede kıskanc ve komplekslı bır ınsan
paraları var yok derken bahane uretıyolar ıste
ben boyle davrandıgı ıcın ondan uzak duruyorum artık
oda ben onunla eskısı gıbı konusmadıgımdan sıkayetcı
of ya kafam allak bullak oldu vallahı
kafamçokkarıştı

Evlendikten sonra böyle olduğuna göre eşi sizin aileyi sevmiyor ve onlarla görüşmeyeceksin deyip karışmış demekki. Elin oğlu için ailesinden geçeni ne yapacaksınız? Yarın bir gün ayrıldığında ilk sığınacağı siz olacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. Bırakın görüşmeyi tamamen kesin. Sizi istemeyni siz hiç istemeyin. Para pul bunlar geçici şeyler. Küçük bir hatayla tüm parasını kaybedebilir. Böyle bir insanı kazanmaya çalışmayın. Biran evvel kurtulmaya bakın derim.

Geri döndüren gördün mü geçmişi
Boşa soldurdun o nazlı gençliği
Bir avuç toprak için yor kendini
Dünyada ölümden başkası yalan

neyse tatlıya baglamıssın ama kendını bosa uzdun bence
kım olursa olsun degmez sana deger verdıgı kadar deger ver
hıc sevmıyorum para delısım oln ınsanları bıde agızlarına alıyolar
onun ayrıca cocuk yuzunden pısıkolojısı bozulmus senıde kıskanıyo ve senı gormeye tahammul edemıyo
sende uzak dur daha hayırlı en azından bır araya gelınce konuscak lafın olur

kuzeniiimm canıııım ben seni çk sewiorum okursan kııızzzz a.s.
sen kocan gibi olursanda yinede sewerim :roflol:

ben kuzenlerle dert olmağı olmaktan yana değilim. gün gelir en büyük kazığı akrabandan yersin. arkadaşların bile atmadığı kazıkları onlar atar. benimde kuzenlerim var ama görüşürüz buluşuruz ama çok samimi olamıyorum sanıırm içten gelen birşey.

çok saygısızca savranmış size.. Birde teyze anne yarısıdır.. Kardeş gibi olmanız gerekirdi..Sanki uzaktan akrabaymış gibi davranıyor..
Karşı karşıya gelmek istemiyorsada eğer sizde çok fazla muhattab olmayın ama ortamına göre eğer o size - olarak yaklaştıkça siz kişiliğinizi koruyup + olarak karsılık verin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…