teyzemin kızına sınır oluyorum

hüzün akşam akşam beni dellendirdin.güzelim sana bir arkadaş tavsiyesi, değmeyen insanlar için kendini paralama..kimsenin seni yıpratmasına izin verme..bu senin akraban olsa bile..haa..birde arkadaşın biri demiş ya 'akrabanın akrabaya attığı kazığı kimse atmazmış' altına imzamı atıyorum..hayatın gerçekleri..boşver ..salla gitsin..kaydirigubbakcemile5.

size söleyemedigi durumlar olabilr
kocasından cekiniyo olabilr
örnegin ben sevdigim insanlarla sevmedigim insanların yanında pek samimi olmam
bana olan düşmanlıklarından dolayı dostlarıma sevdiklerime zarar vermesinler yada aramızı bozmasınlar die
mesela mümkün oldugunca sevgilimle patronumun yanında konusmam
aramızı bozabilr ters bişi söler onuda üzer benide felan die

Hiç umursama sen de onu o zaman,niçin üzülüyorsun ki sen deil o kaybeder çevresindeki insanları,sora bi yardıma ihtiyacı olur aman der bi bakar ki ertafında kimsesi kalmamışşşşşşşş

Büyüklenip insanlardan yüz çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme. Çünkü Allah, kendini beğenip övünen kimseyi sevmez. (Lokman–18)

cok guzel bi soz, bosver onlarin terbiyesi bozulmussa salla gitsin bende cok var etrafimda boyle, artik yanlarindan gecmiyorum terbiyesizler
allaha sukur ac degilsin acikda degilsen sukret bosver onlar
kendi ayiplariyla kalsinlar
iki kurus fazla gorunce bi yerleri kalkiyorlar malesef

Gülüm hic kafani takma...densizler ile ugrasmak insani bitirir..! Ne kadar ayip dedikleri ve davranislari...Neticede rizki veren ALLAH..bugün 3 kurussa, yarin 10 kurus olur...! Belliki kafasi fazla basmiyor..yoksa böyle konusmazdi!!

Benden tavsiye: Mesafeni koy ve kafani dinle..! Gördügünde havadan sudan konus...yüzeyselles..oda anlar BELKI bir gün..!

Hüzün yılı kızma ama bence sen de çok hatalısın..
Sen daha 20 -21 yaşlarında değilmisin?
Kuzeninle aranızda 3 yaş varsa o da olsa olsa 23 -24 yaşlarında...
Sen şimdi kalkmış o biraz geç koca buldu diyorsunbenneyaptımki

23-24 yaş geç koca bulmak mı senin gözünde...:1no2:

Kuzenin 2 senedir çocuğu olmuyormuş,tedavi görüyormuş ama sen de onun en hassas yerinden vurup çocuk durumunu soruyorsun telefonda..

Allah aşkına biraz düşün...Sen içinden geçen herşeyi kırıcı bir şekilde söylüyor görünüyorsun,ama hatalısın..

Ben sende de biraz kıyaslama gördüm...Kuzenini kırıyorsun ama ,farkında değilsin gibi...:a015:

slubcum bıraz gec koca buldu derken sunu demek ıstedım cok sevgılısı oldu ama bı turlu begenemedı yanı bu yuzden komlekslıydı oyuzden ole dedım
cocuk konsunu gelınce neden kıyaslama yapayımkı benım bole huylarım yoktur herkezın ıyılıgını ısterım
teyzem sureklı tedavı gordugunu soluyodu bende bu yuzden sordum ne varkı bunda

Teyzenin onu senin rakibin gibi yetiştirmesi kuzeninin psikolojisini bozmuş malesef. Her konuda kendini senle yarıştırması psikolojisinin bozuk olduğunun kanıtı ki zaten tedavi görüyomuş... Benimde aynı şey başıma geldi benimde yengem benden bir yaş büyük olan kuzenimi benle yarıştırıyodu. Kuzenim benden hep en az 8-10 kilo fazlası vardı kendi deli gibi beni kıskandığı halde sen beni kıskanıyosun falan diyodu ama bigün ben onlarda kalırken ağlayarak küçüklüğünden beri beni çok kıskandığını itiraf etti ve bunu tek itiraf edebildiği kişi de benmişim :bbo: Oda sürekli bana hava atmaya çalışırdı kendiyle kıyaslardı ama artık çok sıkıldım ve nerdeyse bir yıldır görüşmüyorum olan benim sinirlerime oluyo çünkü... Bence sende hiç kendini harab etme kendi haline bırak hatasını anlarsa iyi ama anlamazsa sende boşver üzülmeye değmiyo olan sana oluyo.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…