teyzemin kızına sınır oluyorum

bence sen konus bı dısarda yemek yıyın eski gunlerden bahset cok egelndıgınızı onuu cok sewdıgını söle belkı düselır hem cocugu olmuyo ya piskolajısı kötudur bıde

cok denedım
özel gnlerde bayramlarda beraber eslerımızle yemege gıdelım dedım
bızım paramız yok dedıler
ben masrafları karsılarım dedım paranın lafı olmaz dedım
yıne kotu ben oldum
kendını begenmıs oldum onlar benım gıbı luks yerlerde yemek yıyemezlerms
luks dedıklerı yerde taksım beyoglubenneyaptımki

Onlardan elini ayagini ceksen hic bi derdin olmaz kanimca..
Onca asagilamaya hor görmeye iyi bile dayanmissin..
Sanirim ana-kiz bir takim kompleksleri var ve kendilerini tatmin etmek icin de insanlari asagilamayi,böbürlenmeyi huy edinmisler..
Ne diyeyim; Allah kisa zamanda iclerinden bu kötü düsünceleri,haseti yok edip,hidayete eristirsin..
Bi yegen ve teyze kizi olarak onlara dua etmekten baska iyilik yapabilecegini zannetmiyorum..

Kimbilir, belki mutsuz bir evliliği vardır içine kapanmıştır... Mutsuzluğunu dışarıya o şekilde yansıtıyordur... Çocuk olmaması da bir etkendir... Bence siz üzülmeyin fazla... ihtiyacı olduğunda yinen yanında olun... ve onun için dua edin... İnşallah huzura kavuşur... Çünkü biliyorum huzursuz insan etrafa saldırır....

Hiç takma ,salla gitsin kaydirigubbakcemile2
Elalem ne derse desin hadi hadi hadi hadiiii kaydirigubbakcemile2
Belli ki üzüm üzüme baka baka kararmış,yada üzüm zaten kararıkmış.
O kızın burnu büyükmüş demek ki,ama bunu gösterecek fırsatı olmamış,
evlendikten sonra daeline fırsat geçti kullanmak istemiş.
Hiç sevmem oldum olası şu burnu büyük insanları.
unutmasınlar ki onlardan büyük Allah var !
Senin eşinin maaşıyla dalga geçmesi de cabası ! Ne oldum demiycen işte ne olucam diycen.
Yarın öbürgün bir düşersin kaldırmak için elinden tutacak insan dahi bulamassın.
Böyle böbürlenmelere felan gerenk yok ...
Özel günlerde beraber yemek planı yapmışsın,
bizim paramız yok demişler !Yuhh!
Senin eşin üç kuruş maaş alıyo bize yetişemessiniz diyene noluyor şimdi ?
Elini cebine atarken parmaklarını fareler mi yemiş yoksa
Bu tür insanlardan her zaman zarar gelir güzelim,uzak dur bence,güzel yüreğini de böyle üç kuruşluk insanlar için sıkma hadi bitanem a.s.

az once kuzenım msnden yazdı benımle ne derdın var sole ben senınle konusmuyorumkı dıyo
allahım sen bana sabır ver ne oluyo anlamıyorum
tam cevap yazdım cıktı msneden bende anlamadım
ne yapmay calısıyo bu kız ya

ah cnm ama farkındaysan sen yıpranıyosun artık bırazdan ekndını düşün tamam sewıyosun ama kendınden daha önemlı degıl hıçbsey

neden ısrarla adım atan taraf siz oluyorsunuz?
yazdıklarınız içinde onu sevmeniz için tek sebep kuzeniniz olması.
akrabanız diye yaklaşmaya çalışıyorsunuz ama bırakın da o size yaklaşmayı denesin.
dedikleri de öyle ciddiye alınmayacak şeyler değil.
bence üstüne gitmeyin, uzak durun biraz. hatasını anlar belki.:dilcikar:

canım ya hiç kafana takma bence boşver gitsin tamam oda senin bi parçan öz teyzenin kızı ama sana böyle davranıyo ve seni yumuşak buluyo ondan seni üzüyo uzun lafın kısası o sana ne yapıyosa sende aynen ona öyle yap mesela yazmışsın bayramdan bayrama görüşüyoruz diye sende onu gördüğün yerde hatrını sor bence

canim hic dert etme sana karsi havalanan insanlara sende havalan ne yani kendini ne saniyor?sonucta esin az aliyorsa o size zaten yetiyordur bosver yalan dunyanin mali yalan dunyada kalir onun gozunu hirs burumus para burumus anladigim kadariyla oylelerine deger verip selam bile verme oda en kisa zamanda hatasini anlar umarim anlamazsa bile senin kaybedecek hicbirseyin yok onun kaybedek kuzeni var unutmasin.

Kendini üzmeye değermi hiç ne oldum delisi insanlar yüzünden. Kocasıyla aynı havayı solumaktan oda buzdolabı olmuştur insanlar çok çabuk değişebiliyor emin ol

bazi insanlar boyledir ya evlenince ya da sevgili bulunca karakterlerini eslerininkinin aynisi yaparlar birebir onlara benzerler ve nedense szin onca yil gecirmis oldugunuz dostlugun artik hatri bile kalmaz.
benim de bi akrabamiizin kizi ile aramizdan su sizmazdi daha lisede iken nisanlandi bir daha benle inanirmisiniz oturup konusmadi bile adam gibi ben de yuzune bakmiyorum o gun bugundur. insanlar sonra yalniz kalinca anliyorlar bir zamanlar dostlarinin kiymetini de neyse Allah herkese akil fikir versin.

e ıyı sekerım, kes görüşmeyı o halde sende
duzelmez o kocayla evlı olduktan sonra medet umma daha
degısıyor ınsanlar malesef.. bosver uzak dur zarar gelır artık ondan sana.

Tüm bu yaptıklarına rağmen adım atan taraf sen olmuşsun,inanamıyorum...
Alt tarafı kuzenin,kardeşin olsa neyse.Anlıycam

canım kuzeninin özünde varmşı demekik böyle bişi yoksa birden bukadar nasıl değişebilir.
maddiyatına güveenip böbürlenmek falan hiç hoş değil .
senin yerinde olsam aynı şekilde devam ederim .
bu dünyada ne olacağı belli olmaz. kimse güvenmesin .
benim eşimini abisi de öyle aynen evlenmeden önce dünya tatlısıydıi evlendi aynı eşine benzedi soğuk suratsız birisi oldu

Boşver üzülme değmez çünkü

Kendi seçmiş bu hayatı şakkıdı

kendini böyle öven insanlara sinir oluyorum yaa

Sen kendini övme,Bırak başkaları seni övsün..!!

Onun değişmek içinde varmış eşiyle evlenmesi bu karakterinin

dışarı çıkmasına vesile olmuş

Bence görüşmeyi kess Bişeyleri düzelticem diye de uğraşma!!:1no2:

O halinden memnun görünüyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…